Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Vice City je svakako najbolji GTA iz tih vremena, ni ja nisam igrao cetvorku. Taj feeling Miamija osamdesetih je savrsen. :Hail:

Edited by Calavera
Link to comment
jebo te gta4!raduj se uspesima ppp sporta!angry.gif
:lolol:Nego,jebo vas Vice City, upravo ga vučem sa torenta, a imam posla ovih dana...
Link to comment
Meni je IV bio pomalo smoran,
+1 Jedva sam ga završio.Apsolutno te ne motiviše da radiš sporedne zadatke. Smore te ortaci i ribe koji te stalno zovu da se socijalizuješ sa njima. Trke su apsolutno nezanimljive. Vožnja helikopterom isto.
Link to comment
jebo vas Vice City, upravo ga vučem sa torenta, a imam posla ovih dana...
nikad nisam stigao dalje od one misije kada treba se helikopterom postavlja ona burad :rant: Četvorka mi je zanimljiva ali se vuče kao puž na najslabijoj grafici
Link to comment
nikad nisam stigao dalje od one misije kada treba se helikopterom postavlja ona burad :rant: Četvorka mi je zanimljiva ali se vuče kao puž na najslabijoj grafici
ja sam to presao na vajs sitiju ali na san andreasu nisam mogao proci ono sa vozom (tacnije presao sam tu misiju ali posle 150. pokusaja), kao i onu misiju kad vozis neku igracku (isti helikopter-kurac-palac fazon...). meni je san andreas bio bolji od vajs sitija...a III sam igrao malo...IV nema sanse da igram zbog loseg kompa.jebite se angry.gif sad mi se bas igra GTA..
Link to comment

Za vas sa slabijim kompovima predlažem jednu malo stariju igru: Call of cthulhu, dark corners of the earthNe znam da li je ranije ovde bilo reči o njoj. Nije mnogo poznata, ali je genijalna, možda najbolja igra koju sam ikada igrao.Wiki

System requirementsWindowsOS: Windows XP/2000Processor: Pentium 3 800MhzMemory: 128MB RAMGraphics: DirectX 9.0 3D compliant video cardHard Drive: 2.0 GBSound: DirectX 8.1 compatible.
It was one of the five games nominated by GameSpot for the title of Most Surprisingly Good Game of 2005, with a comment: "After a development cycle that was nearing infinity, it's hard to imagine a world where this H.P. Lovecraft-based horror game turned out all right. Luckily for us, we don't have to imagine it."[20]In 2010, 1UP.com featured it on the list of Top 5 Game Worlds Where Insanity Is The Entire Point.[21] In 2011, PC Gamer ranked it as 87th on the list of the 100 best PC games of all time.[22] The Daily Telegraph rated it as the second scariest game "you've never played", behind Amnesia: The Dark Descent.[23]
Link to comment

Igram Panzer General Forever što je bigvlada ovde postavio i manje više izgustiram sve što me je interesovalo i tek jutros vidim da u osnovnom prozoru ima klizač sa strane....još 8sam igrica tigero.gif

Link to comment
koja tri, znam samo za vice city i san andreas (jel taj bese sa onim crnackim i latino bandama?)?
nisam nikada igrao GTA :mellow: koliko se razlikuje od Drivera? šta je bolje?
Link to comment
nisam nikada igrao GTA :mellow:
:mellow::huh: Slično je Driver-u, samo što je vožnja manje bitna, a mnogo više su bitne misije/zadaci, podzadaci...A osim auta/motora voziš i glisere i helikoptere.
Link to comment

Ja sam igrao Driver 2, jeste da ga se slabo secam ali znam da je GTA 3 bio bolji u svemu! O Vice Citiju i u manjoj meri San Andreasu da i ne pricam... ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

hvala.onda ću da čekiram. nisam do sada jer mi se na osnovu izgleda igre, ambijenta i automobila više sviđao Driver.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...