Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

pa kada su Pančevci :D

ali su se preselili trajno pošto je pa premalo za taj posao :(

A i gazda je kaširao moju drugaricu tako da oprezno sa njima :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Idi na dizajnzona.com podforum "film i video" (mozda ces morati da se uclanis da bi videla sadrzaj)

 

Tamo hajdzejkuju GH2 svaki dan.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

dakle, nakon shto se pozalih na aparat, tamo na hejtu (uhvatila ga kisha, temeljno), sad mi treba sovjet i brza preporuka shta da uzmem kao brzu zamenu, da se ne prebijem od kinte, a da pravi (relativno) pristojne slike, u skladu sa mojim nedvosmislenim amaterstvom? i da ne bude deci teshko da rukuju. priti pliz :)

Link to comment

na kraju se protegla u novce, sentimentalna na olympus. pao dakle olympus vh 510, a i to sto mi se nije ishlo na neko brdo po neki drugi, sto mi se kao isto svideo. shta ima unashe selo, to se kupuje <_<

 

u medjuvremenu pokisli aparat izasho iz pirincha skoro-kao-nov, i radi :o

 

dakle, sve :wub:, fala momci na savetovanju, ja opet petljala kako sam htela, tako mi i treba ^_^

Link to comment
  • 5 weeks later...

Imam ponudu za neko telo D3000, ne baš u najsjajnijem stanju, blic "gubi kontakt", koja je realna cena? Takođe, na šta još obratiti pažnju. Takođe, koliko košta neka osnovna optika?

Link to comment

Oko 180 evra nov kit objektiv 18-55, 200 u radnjama a valjda 180 kod švercera na oglasima.

 

Ja prvo ne bih uzimao d3000 jer ima bulja CCD senzor, a cena....130 evra je apsolutni maksimum za telo u tom stanju i sa kvarom.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Tako sam i mislio, razmišljao sam da li bi avanzovao kada bih menjao, možda, moj mali wb750, koji takođe nema neki senzor ali ima zum i hd video koji trebaju tom ortaku a on ima ovo, što je u priči bilo vrhstra i sve, ali ispalo da je polomio objektiv a, kako rekoh, blic gubi kontakt. Nije to priča za mene. Hvala u svakom slučaju!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...