April 10Apr 10 @kralj pošto je trenutno na akciji u Srbtrd slažem se sa @Sandradjer mala je razlika da bi se rizikovalo, ipak to ide na lice.
April 10Apr 10 5 minutes ago, kralj said:Neka crvena Vichy.https://www.apotekasrbotrade.rs/srpski/proizvod/vichy-liftactiv-collagen-nocna-krema-50ml-srbotradePretpostavila sam. Ma uzmi, samo je prošvercovana i to je to. Pogledaj po kutiji kakve su deklaracije i odakle, za svaki slučaj
April 10Apr 10 4 minutes ago, Boksi said:@kralj pošto je trenutno na akciji u Srbtrd slažem se sa @Sandradjer mala je razlika da bi se rizikovalo, ipak to ide na lice.Uzdam se u majku .
April 10Apr 10 Nisam ni videla šta je u međuvremenu pisano, samo koja je. Ne vidim razlog ako je uzeta negde preko, to može da vidi na deklaraciji. Mislim, pošto sam obišla Rossmane kojekuda, vidim koliko je sve jeftinije, samo nas deru ko volove ovde, a mi volimo da nas deru, to nas čini da se osećamo uzvišeno i na nivou @Boksi Edited April 10Apr 10 by Svemir Zeka
April 10Apr 10 Hvala svima, krenule mi notifikacije na Kozmetici, usrao sam se živ. Ali dobro, niste bile tako okrutne.Razmisliću. Video sam to za poređenje deklaracija teglica & pakovanje, mada kapiram da im je pičkin dim da to izjednače.
April 10Apr 10 4 minutes ago, Svemir Zeka said:Nisam ni videla šta je u međuvremenu pisano, samo koja je. Ne vidim razlog ako je uzeta negde preko, to može da vidi na deklaraciji. Mislim, pošto sam obišla Rossmane kojekuda, vidim koliko je sve jeftinije, samo nas deru ko volove ovde, a mi volimo da nas deru, to nas čini da se osećamo uzvišeno i na nivou @BoksiSećam se neke izraelske maske za lice sa blatom iz Mrtvog mora. U Ušću bila 15K, na aerodromu u Tel Avivu 26$
April 10Apr 10 8 minutes ago, kralj said:Hvala svima, krenule mi notifikacije na Kozmetici, usrao sam se živ.Ali dobro, niste bile tako okrutne.Razmisliću. Video sam to za poređenje deklaracija teglica & pakovanje, mada kapiram da im je pičkin dim da to izjednače.Ako budeš išao i mogao da slikaš (ako ne uzmeš), slikaj. A ja ću baš da pogledam šo pijacama, nisam ni znala da ima toga. Ko je navikao da skuplja te teglice kutijice, provaliće ;)5 minutes ago, Boksi said:Sećam se neke izraelske maske za lice sa blatom iz Mrtvog mora. U Ušću bila 15K, na aerodromu u Tel Avivu 26$Urnišu nas cenama ovde.
April 10Apr 10 Kad sam već ovde, i o poklanjanju, dobila sam juče ovo, nisam koristila, saću da vidim.
April 10Apr 10 Ima na Kaleniću pogotovo. Dolaze ljudi iz svih delova grada. Ja sam u početku bio skeptičan, a sad maltene svu kozmetiku i hemiju kupujem tamo - šampone, dezodoranse... Sve je reda veličine jeftinije kao ova krema.A plus mi zgodno, ja volim da ispreturam Kalenić u svakom slučaju, malo uzmem što mi treba, malo buket cveća, izgrebani Čolin CD, par WW2 olovnih vojnika...Bila je i zajebancija svojevremeno da su ljudi počeli da idu na pijac po toalet papir i deterdžent, a u Maxi po krompir i luk. Edited April 10Apr 10 by kralj
April 10Apr 10 Uvek su oni tamo. Čak i posle 2.Pijačni špic je inače klasika. Za vikend.Evo na ovo sam naleteo juče dok sam se bavio kremom. Otprilike je to to. Edited April 10Apr 10 by kralj
April 10Apr 10 Ja jednom na buvljaku kupila Nivea mleko za sunčanje.Bolje da ne znate kako sam izgledala (ispečeno) to leto .Ali to je bilo baš davno, u najgore vreme, nadam se da danas više nema tih pojava.
April 10Apr 10 16 minutes ago, duda said:Ja jednom na buvljaku kupila Nivea mleko za sunčanje.Bolje da ne znate kako sam izgledala (ispečeno) to leto .Ali to je bilo baš davno, u najgore vreme, nadam se da danas više nema tih pojava.Ima sigurno. I dalje gustin zgusne kao zastitni faktor
Create an account or sign in to comment