February 25Feb 25 Cula sam bajke o ovoj maski, nisam probala jos ali planiram. Ima je dm i LiliKošta valjda, oko 500 kinti
February 26Feb 26 Probala sinoc , meni je okOn 25. 2. 2026. at 7:40, Sara said:Cula sam bajke o ovoj maski, nisam probala jos ali planiram. Ima je dm i LiliKošta valjda, oko 500 kinti
February 26Feb 26 Nije do tebe, isto mi se desilo pre nekoliko dana kad sam slučajno kupila baš ovo. Ali mene više ništa ne može iznenaditi. ImgBBScreenshot 20260226 215430 Samsung Internet hosted at ImgBBBild Screenshot 20260226 215430 Samsung Internet gehostet auf ImgBB
March 2Mar 2 treba mi nude ruz, da ne ide puno na roze, ranga idealno do pupa/collistar i sl, znaci do 3k. jako je tesko naci ga, u dragstor rangu ne vidim nista (ili je roze, ili zuto, ili prozirno tj nedovoljno pigmentovano), a ne bih da dam bas 5k sefori ili jasminu, nesuvislo je.kakav je inglot? Edited March 2Mar 2 by morgana
March 2Mar 2 Imam inglot karmin koji je kao deblja olovka, moj nude je rozikast, ali ima puno na nude varijanti pa pogledaj. Lepo stoji, normalna cena, dobar je. To namazem kod kuce, a posle black honey jer mi odgovara na sve nacine i mogu na slepo
March 2Mar 2 7 minutes ago, Katikon said:Imam inglot karmin koji je kao deblja olovka, moj nude je rozikast, ali ima puno na nude varijanti pa pogledaj. Lepo stoji, normalna cena, dobar je. To namazem kod kuce, a posle black honey jer mi odgovara na sve nacine i mogu na slepohvala! idem sutra da pogledam.
March 31Mar 31 devojke, vi verovatno nemate taj problem sa flekama, ali eto, osećam potrebu da pohvalim ovaj proizvod, jeste skup, ali radi za sve pare
March 31Mar 31 12 minutes ago, duda said:devojke, vi verovatno nemate taj problem sa flekama, ali eto, osećam potrebu da pohvalim ovaj proizvod, jeste skup, ali radi za sve pare Pohvali, meni ono prethodno cudo sto ga je zekana ishvalila nije uradilo nista. Par meseci sam stavljala na jedan obraz a nista na drugi, razlika ne postoji : ( Probacu i ovaj, nerviraju me fleke.
March 31Mar 31 Just now, Mel said:Pohvali, meni ono prethodno cudo sto ga je zekana ishvalila nije uradilo nista. Par meseci sam stavljala na jedan obraz a nista na drugi, razlika ne postoji : ( Probacu i ovaj, nerviraju me fleke.inzenjerska posla
March 31Mar 31 2 minutes ago, Mel said:Pohvali, meni ono prethodno cudo sto ga je zekana ishvalila nije uradilo nista. Par meseci sam stavljala na jedan obraz a nista na drugi, razlika ne postoji : ( Probacu i ovaj, nerviraju me fleke.evo pohvaljujem ja sam do sada koristila svašta i nije da nije bilo nikakvog efekta, recimo da sam uspevala da održim te fleke na istom nivou.pri tom, ja govorim o tim hiperpigmentacijama, tj tamnim flekama, treba pogledati, mislim da je pre svega namenjeno za te fleke, ali piše da uklanja i one fleke što ostanu posle akni, za to ne znam kako radi jer nemam takve flekeelem, mažem ovo čudo ujutro i uveče, sačekam desetak minuta da se lepo upije i onda ide hranljiva kremadakle, fleke blede na očigled, neverovatno neštoima ga po raznim drogerijama ali sada vidim da je najjeftiniji u benu apotekama (oko 3500) i idem već danas da ga kupim jer je to baš povoljno, negde ide i do 5000.vidim da će mi ovaj serum postati must have sredstvoed.a ono što je must have, toga se mora imati u rezervi Edited March 31Mar 31 by duda
April 8Apr 8 On 2. 3. 2026. at 15:11, morgana said:treba mi nude ruz, da ne ide puno na roze, ranga idealno do pupa/collistar i sl, znaci do 3k. jako je tesko naci ga, u dragstor rangu ne vidim nista (ili je roze, ili zuto, ili prozirno tj nedovoljno pigmentovano), a ne bih da dam bas 5k sefori ili jasminu, nesuvislo je.kakav je inglot?Ako možeš da nadješ, Maybellin ima celu seriju nude ruževa zove se superstay, mislim da bi ispunili tvoje zahteve, a ne koštaju preterano.
April 8Apr 8 Just now, Tresko said:Ako možeš da nadješ, Maybellin ima celu seriju nude ruževa zove se superstay, mislim da bi ispunili tvoje zahteve, a ne koštaju preterano.tenks, odlicni su, jedina mana (u odnosu na ono sto trazim) im je sto znaju da isuse usne kao i svi trajni, tu sam osjetljiva pa zato biram kremaste formulacije.u pravu si da imaju fin izbor nude nijansi, a i dobro su pigmentovani.
April 8Apr 8 On 24. 2. 2026. at 14:42, Valk said:Žene, šta mislite, kad je okej da recimo stavim piling masku na lice nakon boginjy incidenta?Prošle su me, nemam ožiljke niti komplikacije, samo blagu crvenkastu prebojenost na par mesta gde su se nalazile neke uporne.Prvo, pusti da prodju najmanje 4 nedelje od kada odpadnu sve krastice i koža postane ponovo "cela". Onda je preporučljivo koristiti za početak one lakše hemijske peelinge tipaMandelijska kiselina(alfa hidroksi kiselina iliti AHA), ili salicilnu kiselinu, glikolnu kiselinu ili najbolje peeling PRX-T33 ili poznatije kao BioREpeel. Ovaj poslednji je kao regeneracija bez igli i postiže odlične rezultate bez preteranog ljuštenja kože. Tako da počni sa tim, pa posle nekog vremena možeš da predješ na klasični peeling.
Create an account or sign in to comment