Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kozmetika

Featured Replies

9 hours ago, Klara said:

Nema, nema, nego sam zapamtila da je ranije imao prijatan miris, a sad ga ne osećam.

E, tek nakon što sam dm-u poslala mejl sa pitanjem, ja sam se setila da je meni još uvek delimično zapušen nos.

No Way What GIF by Originals

568c17b9db0598405f30111258636fa8.jpg

Posle si ih sigurno zvala, da kažeš: Izvinite na zmetnji, jož mi je delimidžno zabužen noz.

Kad smo kod mirisa, ja sam na poklon, iz daleke, kapitalističke Amerike, dobio ovaj fensi čvrsti šampon

Cropped_Repair_Shampoo.png?v=1762460766&

Ima u sebi ulje jojobe i kinou, ali kunem se da meni miriše na koka-kolu.

  • Replies 3.1k
  • Views 341.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Posto sam hemicar po struci (a i zensko sam ), za cekivati je da me zanimaju i principi delovanja odredjenih sastojaka na kozu, a za vitamin C je to bitno.   Vitamin C je L- askorbinska kis

  • Triput sam pročitala PORN mask... mislim da ću da odmorim malo.

  • Inside i pouzdan info vezan za olovke za usne: navodno se punjenje za sve bolje olovke svih high end brendova kupuje na 3 mesta na globusu. Naša “Aura” kupuje na jednom od ta tri mesta, imaju kva

Posted Images

On 14. 6. 2026. at 10:10, Boksi said:

@Valk šta bi sa kolagenom?

Kojim kolagenom?

Pijem onaj WellBe što ima ukus kao šumsko voće, smlatila jednu kesu i teram drugu (ali nisam redovna, priznajem)

14 minutes ago, Valk said:

Kojim kolagenom?

Pijem onaj WellBe što ima ukus kao šumsko voće, smlatila jednu kesu i teram drugu (ali nisam redovna, priznajem)

E taj!

Pa nista specijalno, ali kad mazem to ublaze mi se podocnjaci, sto je posebno super sad kad je ovako vruce, jer nemam snage da se sminkam i stavljam korektor i takoto, pa ovo dodje super alternativa

Maaaaaanje kafana i koktela, Điđi Miđi! 🐬🌊

16 hours ago, Valk said:

Kojim kolagenom?

Pijem onaj WellBe što ima ukus kao šumsko voće, smlatila jednu kesu i teram drugu (ali nisam redovna, priznajem)

Iskaču mi stalno reklame za taj WellBe i jedna kao ‘kako se osećam kad znam da izgledam 5 godina mladje’ i ovo

Jon Hamm GIF

12 minutes ago, Boksi said:

Iskaču mi stalno reklame za taj WellBe i jedna kao ‘kako se osećam kad znam da izgledam 5 godina mladje’ i ovo

Jon Hamm GIF

Iskaču i meni a kupila sam i pokušavam da zaustavim to smaranje (starenje?) ali ne uspevam.

Inače sam bila kod dermatologa pre neki dan, proveravala mladeže i radila opšti pregled kože. Mladeži svi okej, za neka dva što su me plašila jer povremeno svrbuckaju se ispostavilo da uopšte nisu mladeži već keratoze u nastanku. Do novembra ne treba da ih diram, ne radi se ništa preko leta sa kožom.

Imam početnu melazmu na licu, preporučene mi neke kao kreme ali ništa bez faktora 50 na licu i velikih šešira (brt) tako da sam se malo sjadila zbog toga što nije lako rešiva stvar. Ah well, sve ide u rok službe. Bar sam sa borama na Vi, imam samo jednu uspravnu mrštalicu između obrva, nju mislim da mi botoks ne bi rešio tako da sam je prihvatila kao deo šarma.

@Valk meni su od marta dosad poskidali gooomilu keratoza. Ali ja to imam od ranih 20-ih. Nema sunca za mene ove sezone. Ne bi ni meni skidali da nisam navalila i zainatila se ovaj put da svake nedelje idem jednom na mučenje. Sutra mi je poslednje u ovom ciklusu.

Otidji u novembru da ti sprže.

A fleke se ne pojave ako stavljam debeo sloj 50+ na plaži. Brkovi od jogurta, taj fazon.

Imam i ja na ledjima keratozu i uzela sam ovu kremu, sad jos samo redovno da je koristim 3 meseca:

Aktin

Ima i naucni clanak:

PubMed

"Our preliminary trial shows that piroxicam exerts anti-tumorigenic effects and may play a useful role in the chemoprevention of skin cancers."

11 minutes ago, Boksi said:

@Valk meni su od marta dosad poskidali gooomilu keratoza. Ali ja to imam od ranih 20-ih. Nema sunca za mene ove sezone. Ne bi ni meni skidali da nisam navalila i zainatila se ovaj put da svake nedelje idem jednom na mučenje. Sutra mi je poslednje u ovom ciklusu.

Otidji u novembru da ti sprže.

A fleke se ne pojave ako stavljam debeo sloj 50+ na plaži. Brkovi od jogurta, taj fazon.

kako ih skidas, tecnim azotom, radiotalasima? laserom?

9 minutes ago, morgana said:

kako ih skidas, tecnim azotom, radiotalasima? laserom?

Gro radiotalasima, nešto malo tečnim. Nisam kandidat za laser. Inače mi je dr rekao zašto ne može laserom, ali se nisam unela čim je krenuo sa ‘ne’ pa ne znam da prepričam.

1 minute ago, Boksi said:

Gro radiotalasima, nešto malo tečnim. Nisam kandidat za laser. Inače mi je dr rekao zašto ne može laserom, ali se nisam unela čim je krenuo sa ‘ne’ pa ne znam da prepričam.

tenks. ja krecem od oktobra.

Just now, morgana said:

tenks. ja krecem od oktobra.

Gde? Ja idem u Dermatologiku u Jevremovoj. Sjajni su.

Edit: inače, uvek prepišu Tyrosur ili Gentamicin posle, pa Cicu LRP. Ja na svoju ruku namažem nekad Sanaderm za opekotine, pošto imam višegodišnje iskustvo pa znam šta mi odgovara, a na lice bukvalno ništa. I najbolje zaraste, ne ostanu fleke. A čini mi se da cica usporava proces. Ne znam.

Edited by Boksi

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.