Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kozmetika

Featured Replies

U Max apotekama je snizenje apivite. Posto sam kupila vise artikala bez blama sam trazila testere. Napunila mi je kesu svega i svacega cool

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.1k
  • Views 341.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Posto sam hemicar po struci (a i zensko sam ), za cekivati je da me zanimaju i principi delovanja odredjenih sastojaka na kozu, a za vitamin C je to bitno.   Vitamin C je L- askorbinska kis

  • Triput sam pročitala PORN mask... mislim da ću da odmorim malo.

  • Inside i pouzdan info vezan za olovke za usne: navodno se punjenje za sve bolje olovke svih high end brendova kupuje na 3 mesta na globusu. Naša “Aura” kupuje na jednom od ta tri mesta, imaju kva

Posted Images

Kiko Milano veoma lose. Nisam imala neka ocekivanja ali ipak ni ovo nisam )

I meni je Apivita super, kupila sam u apoteci u Merkatoru pre 10ak godina slučajno nešto za lice i kad sam sledeći put došla u Bg nigde ih više nije bilo. Ali zato sam uvek posle kupovala kad bih se zatekla u Grčkoj.

Za Kiko Milano nemam pojma, baš zato što mi se činilo da nema šta tu da se očekuje. D

36 minutes ago, Pixie said:

I meni je Apivita super, kupila sam u apoteci u Merkatoru pre 10ak godina slučajno nešto za lice i kad sam sledeći put došla u Bg nigde ih više nije bilo. Ali zato sam uvek posle kupovala kad bih se zatekla u Grčkoj.

Za Kiko Milano nemam pojma, baš zato što mi se činilo da nema šta tu da se očekuje. D

Ima puno bolje u istom cenovnom rangu. Tri razlicita artikla su mi uzorak. Poklon

36 minutes ago, Boksi said:

@Sandradjer potpuno se slažem za kiko. A kad smo kod promašaja, za artdeco imam listu isuse Jedino što im je ok od ovoga što sam ja probala ispromašivala su lakovi. A kad smo kod lakova, sveti gral ako lakirate kod kuće:

https://www.alexandar-cosmetics.com/proizvod/seche-brzosuseci-zavrsni-sjaj

Artdeco sam imala jednom samo maskaru i bila je ok.

Najcesce posezem za Bourjois.

Daj i neki dobar lak a da nije skup

1 minute ago, Sandradjer said:

Artdeco sam imala jednom samo maskaru i bila je ok.

Najcesce posezem za Bourjois.

Daj i neki dobar lak a da nije skup

U Alexandru, njihovi lakovi su ok i Rimmel-ovi 60 seconds u Liliju i Dm-u.

OPI su bili na akciji u BENU, ne znam da li su još uvek. Ili ih izbacuju iz ponude? Nešto mi je bilo sumnjivo.

A u apoteci Prima su prastari OPI na rasprodaji. Ali ne fali im ništa, valjda D

Edited by Boksi

Ovaj Seche Vite sam jedno vece narucila iz Alexandra woltom 😀🥶

Ja po belom svetu kupujem Opi, Essi, Orly lakove...i proslo leto u Srbiji, kod prijateljice probam ovaj Golden Rose keratin lak za nokte - mom odusevljenju nije bilo kraja! Kupila 5 komada odmah:

GR lak

On 9. 1. 2026. at 22:17, destiny said:

Ja po belom svetu kupujem Opi, Essi, Orly lakove...i proslo leto u Srbiji, kod prijateljice probam ovaj Golden Rose keratin lak za nokte - mom odusevljenju nije bilo kraja! Kupila 5 komada odmah:

GR lak

Ima tih lakova koji su jeftini, kao ne bi ih nikad tipovao kao dobre, a budu super. Meni su super She, ima i neki ojačavač noktiju, kao podloga. Džabana u DM.

Artdeco sam imala i jos uvek mi je u upotrebi baza za senke, neobicna je, jer je pakovana kao kremica. Ok je proizvod, mada bih probala i nesto novo. Sad vise vidjam baze koje su u pakovanju kao korektor, moguce da su redje teksture od ove koje imam. Ako neko ima preporuku za dobru bazu, a da nije preskupa, bila bih zahvalna )

Sad se setih, davno sam imala Artdeco senkice, jer su imali mono pakovanja i veliki izbor nijansi..mnogo pre popularnosti i dostupnosti vecih paleta.

Tako da se povrsno znamo Artdeco i ja.

Edited by Stela

@Stela raspitaću se kod ovih mojih žena koje koriste bazu.

Podseti me da se moja bff pre 10+ godina klela u njihove senke. Kupovala ih na komad, refill varijanta. To nisam probala. A poslednji promašaj je bio, ne pretposlednji 😁 njihov mineralni puder u prahu.

A za lakove, mislim da nema neke značajne razlike što se tiče postojanosti lakova različitih proizvodjača i cena kada se preko stavlja ovaj Seche Vite. Razlika koju uočavam je u trajanju samog laka: ovi skuplji se, bukvalno, ne menjaju posle godinu, dve. Jeftinije, uglavnom, možeš da baciš posle jedne sezone. I razlika u pigmentima/bojama. Te artdeco sam kupovala zbog zanimljivih nijansi (a dodatni plus je široka četkica koja olakšava nanošenje).

Edit

Jedna od lepših plavih, a nije skup:

https://www.dm.rs/rimmel-london-lak-za-nokte-60-seconds-super-shine-p3614228081306.html

Edited by Boksi

11 minutes ago, Boksi said:

@Stela raspitaću se kod ovih mojih žena koje koriste bazu.

Podseti me da se moja bff pre 10+ godina klela u njihove senke. Kupovala ih na komad, refill varijanta. To nisam probala.

To su te senke na komad. Bile su pristojnog kvaliteta, sad ne znam kakve su. Prednost je sto si mogao da nadjes boju koja ti se dopadne, a nema je nigde drugde..onda kupis tu jednu, a ne paletu od deset nijansi, od kojih koristis tri...

Sada sam skroz presla na palete, ali ih pazljivo biram. Zasebno jedino imam maslinastu Catrice sa sljokicama wub, takvu nijansu sam srela u jednoj paleti, ali su sve ostale beskorisne, pa sto da bacam pare.

1 minute ago, Stela said:

Zasebno jedino imam maslinastu Catrice sa sljokicama wub

Hmm, I’m intrigued…

Eee, ovo je odlično https://www.dm.rs/essence-extreme-shine-sjaj-za-usne-103-pretty-in-pink-p4059729302915.html

Još dve od mene:

Nars rumenilo Orgasm hail

Godinama koristim jedino to rumenilo i nemam nameru da menjam.

Kiehl’s kozmetika definitvno nije za mene. Mada, ko ima tamne kolutove oko očiju kažu da je kremica sa avokadom vrlo dobra.

Edit: izvinjavam se, u žurbi nabacah svašta

Edited by Boksi

Nekada je alfa i omega prajmera za kapke bio Urban Decay, samo nije baš jeftin (ali ni nešto papren). S obzirom da ide jako malo, nije velik trošak. Držao je kao beton 😃

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.