October 4, 2025Oct 4 42 minutes ago, Katikon said: naocare sa sminkanje morala sam guglati, ali bilo je vredno toga:
October 4, 2025Oct 4 1 hour ago, Katikon said:Morgana, setila sam se da sam te odgovarala od kupovine Natasa Denona senki, nadam se da nisi poslusala. Odlicne su i za pocetnike, ne moze covek da se zezne, naravno da su divne, puteraste i lako se s njima sminka.Sad jos da mi stignu s temua naocare sa sminkanje, pa i da vidim sta radim (sta kinez izmisli)uzela sam urban decay naked ali pogledacu i natasu ponovo, tenks!a hvala i za naocare
October 4, 2025Oct 4 @Katikon naocare su vrh! Odusevljena sam Secam se da smo jednom komentarisale kako izvuci ajlajner ili lepo naneti senku, ako ne vidis dobro. Za sada mi nisu potrebne, ali sam notirala da postoje, a i preporucicu kome mislim da treba. Mada sam se toliko uverzirala u stilu sminkanja koji praktikujem da mi se cini da i bez ogledala mogu da se nasminkam solidno Edited October 4, 2025Oct 4 by Stela
October 4, 2025Oct 4 koristite li peptide?ovo sam vec pitala, u medjuvremenu probala the ordinary matrixyl, nista mi nije uradio, a trosi se besmisleno brzo.
October 4, 2025Oct 4 Pri kraju mi je Matrixyl, Skincyclopedia. Fino hidrira, koža bude glatka i sjajna, meni dosta. Koristim samo ujutru, pre kreme, ali čini mi se da traje solidno dugo.
October 4, 2025Oct 4 31 minutes ago, Lena said:Pri kraju mi je Matrixyl, Skincyclopedia. Fino hidrira, koža bude glatka i sjajna, meni dosta. Koristim samo ujutru, pre kreme, ali čini mi se da traje solidno dugo.tenks, dobro zvuci, taj efekat mi i treba.ne trazim antirid dejstvo, za to imam tret. Edited October 4, 2025Oct 4 by morgana
October 5, 2025Oct 5 Jbt, kol'ko vas ima ćoravih Retko se setim da pohvalim nešto od šminke ali sam morala ovo:Pošto ne razmišljam uopšte o tome da radim one štampane, serijske obrve - ovo mi se pokazalo kao odlično. Treba par puta dok se ne skonta kako se ispravno i uredno nanosi a efekat je predobar.
October 5, 2025Oct 5 On 23. 9. 2025. at 14:07, morgana said:hvala, kupujem ga@morgana jesi uzela i gde si uzela? Ja gledala sad u Lillyju ali mi deluje da je tamo najskuplji.
October 5, 2025Oct 5 Just now, Mel said:@morgana jesi uzela i gde si uzela? Ja gledala sad u Lillyju ali mi deluje da je tamo najskuplji.uzela u h novom. ali provjeri benu, dr max i srbotrade.po mom iskustrvu najcesce benu ima najnizu cijenu. doduse, srbotrade ne razmatram za male kupovine, daleko mi je.
October 7, 2025Oct 7 On 5. 10. 2025. at 13:06, Valk said:Jbt, kol'ko vas ima ćoravih Retko se setim da pohvalim nešto od šminke ali sam morala ovo:Pošto ne razmišljam uopšte o tome da radim one štampane, serijske obrve - ovo mi se pokazalo kao odlično. Treba par puta dok se ne skonta kako se ispravno i uredno nanosi a efekat je predobar.Potvrdjujem! Koristim svetliju (250 Blonde) i odlična je.
November 13, 2025Nov 13 zaboravila sam da na put ponesem maskaru pa sam kupila najjeftiniju tj najsnizeniju, maybelline colossal zutu (ne bubble), 5 eura. bokte, koliko je dobra, ne razmazuje se poslije vjestackih suza, ne lijepi trepavice, stoji satima, parira mnogo skupljima. Edited November 13, 2025Nov 13 by morgana
November 13, 2025Nov 13 Vec godinama samo Maybelline maskare koristim i potpuno mi odgovaraju, pa ih ne menjam. Sada imaju nove nijanse na koje sam presla, braon, burgundi..te boje su mi za dnevnu sminku jos bolje.
November 21, 2025Nov 21 Predobre su i Maybelline i Essence a jeftine jako.Mislim da onu Essence Lash Princess (crna sa zelenim) kupujem godinama.
Create an account or sign in to comment