January 11Jan 11 2 minutes ago, destiny said:Ne znam koliko imas godina i kakva ti je koza, ali ako ti treba dobar tecni puder, nema ga bolji na svijet:NARS31., koza mi je skroz ok ja bi rekla, bore nemam jos uvek, bubuljice i ostalo nikad nisam ni imala, evo Boksi potvrdila ne lazem Videla sam NARS u Sefori, mogl bi da se castim, mada meni zao da dam neke spec pare na puder i to jer meni to sve propadne, posto se ja stvarno bas retko sminkam nekad i kad bi, odustanem
January 11Jan 11 4 minutes ago, Midžeta said:Pa ne treba jos/za sada, ali trebace, omatorila sam i ja Sad bih ti svasta rekla, al' ne smem....moderator si 🤣
January 11Jan 11 Midz, ne treba ti puder, svi se slazemo, a pitala si nas za savet Trosi pare na drugu sminku.Boksi istinu zbori
January 11Jan 11 Meni lice izgleda matorije s puderom. Ne znam jel to ima logike jer istakne svaku nepravilnost ili šta. Mnogo mi bolje rade tonirane kreme same ili multi-primeri. I na to šminka
January 11Jan 11 4 minutes ago, Katikon said:Kazi sta ti treba, kolektivnim znanjem cemo da napravimo spisakResistance is futile
January 12Jan 12 9 hours ago, Midžeta said:31., koza mi je skroz ok ja bi rekla, bore nemam jos uvek, bubuljice i ostalo nikad nisam ni imala, evo Boksi potvrdila ne lazem Videla sam NARS u Sefori, mogl bi da se castim, mada meni zao da dam neke spec pare na puder i to jer meni to sve propadne, posto se ja stvarno bas retko sminkam nekad i kad bi, odustanemDoci ces i ti u godine ovih staramajki.
January 29Jan 29 Ne znam koja je prikladna tema, ali moram podelim sa nekim/negdeSoc mediji pokusavaju da kenseluju Hudu Katan tj Huda Beauty (znam da znate) jer je nesto kacila snimke iz Irana sa protesta podrske Ajatolahu i onda se snimaju kako bacaju šminku u đubre (osecam da je posle izvade, but alas) i sad je zovu Bloodybeatuy sto je meh i Mullah beauty sto me je send all the way
January 29Jan 29 Mullah Beauty je jako😎. Otkud ona u tome pro Palestine i pro mula wtf?!?Sad sam na Instagramu videla uznemiravajući sadržaj: čekićem za meso razvaljuju palete sa šminkom (pravda za šminku).Uglavnom Hudina prijateljica Moj i vlasnica brenda BeautyCon je proziva po socijalnim mrežama da ju je zvala još 2017 da podrži iranske proteste al je ona rekla "can't get political", da bi završila sa "just admit you hate America and Israel more and you don't care about Iranian women". To be continued....sad bi trebalo da radi crisis PR, napeto je Edited January 29Jan 29 by makondo
February 2Feb 2 jel probao neko drunk elephant ili ole henriksen balzame za usne? vecina balzama (me) isusuje, vazelin mi odgovara neuporedivo vise ali nije njega nego zastita plus nije za van kuce, pa bih usla u investiciju ako ima smisla. clarins je dobar ali ima neki hladni odsjaj. ruzevi jos i najbolji ako su kremasti ali bih da imam alternativu.
February 11Feb 11 On 2. 2. 2026. at 13:04, morgana said:jel probao neko drunk elephant ili ole henriksen balzame za usne? vecina balzama (me) isusujeNisam, javljaj ako kupiš. Misliš na OH Peptide Lip Treatment? Možda ga i probam jer je u tubici, pošto svaki, ali bukvalno svaki balzam u stiku koji sam kupila u nekoliko proteklih godina stvara zavisnost i više štete nego koristi ako se stalno ne nanosi. Od stikova odustala.
Create an account or sign in to comment