February 11Feb 11 da da, peptide lip treatment, na njega ciljam. vazi, javicu. za ovaj clarins mogu odmah da ti kazem da je dobar, imala sam ga ali verziju koja nije sa peptidima, stariju, jedino me taj blagi hladni odsjaj nervirao.stikovi mi uniste usne, a shvatila sam i da sam osjetljiva na lanolin.
February 11Feb 11 Ej devojke, ja se setila pod stare dane da uradim nešto za svoju kožu pa pokupovala svašta nešto od LRP.Serum c vit je super, čini mi se da već deluje (bleđe su mi flekice)Retinol sam isto nabavila, pa sam krenula sa njim pa prestala (neka viša sila) ali ću ponovo da krenem.Imate li neka saznanja o tome koji brend je dobar a da baš ne izuva sa cenom ?Jer nisam baš sigurna da ću izdržati konstantno sa ovim LRP.Lice mi je suvo, trošim kreme na kg Edited February 11Feb 11 by duda
February 11Feb 11 @duda , sad se setih ovoga https://www.biola.rs Baci pogled. Žena zna šta radi. Dobra je kozmetika, cene su pristojne. Koristila sam:https://www.biola.rs/biola-vitalift-kremahttps://www.biola.rs/hyaluron-serum
February 11Feb 11 @Boksi Vidim imaju svašta ali ne vidim da imaju neko savetovalište iako ima stranica o toj doktorki (vaš savetnik).Meni bi bilo idealno da me neko ko zna znanje malo pogleda i kaže : ovo i ovo Ovako ja dosta lutam, pogubim se u tim kremama.
February 11Feb 11 1 hour ago, duda said:Meni bi bilo idealno da me neko ko zna znanje malo pogleda i kaže : ovo i ovoOvi su ti u centru i bili su dobri.https://www.kotoderma.com/konsultacije/(Osim njih, išla sam u par navrata svojevremeno kod gospođe Vere Zec, ali to je bilo pre milion godina.)
February 11Feb 11 57 minutes ago, duda said:@BoksiVidim imaju svašta ali ne vidim da imaju neko savetovalište iako ima stranica o toj doktorki (vaš savetnik).Meni bi bilo idealno da me neko ko zna znanje malo pogleda i kaže : ovo i ovoOvako ja dosta lutam, pogubim se u tim kremama.E Dudo, razgovarala sam s tom ženom telefonom pre nego što sam bilo šta poručila i uzela ono što mi je ona savetovala na osnovu onoga što sam joj rekla. I bila zadovoljna.Imaš li možda apotekarku s kojom si dobra ili nekoga u familiji ko radi u apoteci? Testeri! To ti treba.
February 11Feb 11 3 minutes ago, pt 2.0 said:Ovi su ti u centru i bili su dobri.https://www.kotoderma.com/konsultacije/Jao, da! Oni su nekada davno bili na Autokomandi, je ‘l tako?
February 11Feb 11 1 minute ago, Boksi said:Jao, da! Oni su nekada davno bili na Autokomandi, je ‘l tako?Hmmm, ne znam, ja sam išla na ovu lokaciju u Braće Nedić ulici koju Dudi preporučujem.(Ali i to je bilo dosta davno.)
February 11Feb 11 Ja godinama koristim kreme od koto derme, prave mi personalizovane kreme.Oni su čudotvorci kada je u pitanju mladalačka problematična koža, ali ja eto u poslednje vreme nisam nešto zadovoljna njihovim kremama.Bore, fleke, sve ide svojim tokom .Evo, manje od mesec dana koristim te LRP serume i kremice i već vidim razliku.Svežije i zdravije mi izgleda lice.Tako da @pt 2.0 hvala , znam za njih, odlučila da menjam
February 11Feb 11 7 minutes ago, Boksi said:Jao, da! Oni su nekada davno bili na Autokomandi, je ‘l tako?Jesu.Išla ja kod njih još dok su bili tamo.
February 11Feb 11 1 minute ago, duda said:Bore, fleke, sve ide svojim tokom .Za to jedino što je meni davalo efekta jesu neke bolje maske za lice, vitaminski serumi i no needle mezoterapija kod kozmetičarke.(Doduše, od kako ne radim nisam odlazila kod kozme za lice; radim sebi terapiju voćnim kiselinama zimi i to je to.)Neke moje drugarice se kunu u tablete kolagena. Meni je to jednom bilo prepisano ne znam više zbog čega, ali ja sam nedisciplinovana sa tabletama. Pijem samo što baš moram, tako da ne znam da ti kažem da li sam blistala od tog kolagena ili jok Edited February 11Feb 11 by pt 2.0
February 11Feb 11 Gde su ove devojke što sve znaju o kremama, nezi, kozmetici i brendovima @morgana , čini mi se da si ti jedna od njih, a i @MidžetaVi ćete znati ko još
February 11Feb 11 Just now, duda said:Gde su ove devojke što sve znaju o kremama, nezi, kozmetici i brendovima @morgana , čini mi se da si ti jedna od njih, a i @MidžetaVi ćete znati ko još pisem ujutru, necu zaboraviti
February 11Feb 11 12 minutes ago, duda said:Gde su ove devojke što sve znaju o kremama, nezi, kozmetici i brendovima @morgana , čini mi se da si ti jedna od njih, a i @MidžetaVi ćete znati ko još Da se ne uvredi moja Midži, ali ona se razume ko i ja (dakle dolazi ovde na pojilo), jedino što ona zna epske tračeve o eliti a ja jok.In other news, naručila sam Wellbe kolagen, pakovanje od 200 kom, po pola sa sestrom (to je najisplativija opcija).Imam gomilu preporuka da je najbolji a i jedini koji valjda nema ukus rastvorenog gipsa.
February 11Feb 11 Da li sam ja utripovala ili sam negde pročitala da naš organizam uopšte ne može da iskoristi taj kolagen koji unosimo, tj sam ga stvara ili ne.@Valk , @pt 2.0 ???
Create an account or sign in to comment