Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
ovo konacno da potpisem... probala sam svasta nesto poslednjih par godina, ovo radi!
Drago mi je da na tvojoj koži funkcionira, ali na mojoj više nije. Valjda jednom kad se navikneš na kemiju, prelazak na prirodnije je naporan proces (mada oni tvrde da su 100 % prirodni, a nisu, samo imaju fenomenalnu propagandu). Inače, Hippie, bit će ti drago kad ti kažem da, koliko znam, oni ne testiraju na životinjama, tako da si dobila the whole package. :)
Link to comment
Drago mi je da na tvojoj koži funkcionira, ali na mojoj više nije. Valjda jednom kad se navikneš na kemiju, prelazak na prirodnije je naporan proces (mada oni tvrde da su 100 % prirodni, a nisu, samo imaju fenomenalnu propagandu). Inače, Hippie, bit će ti drago kad ti kažem da, koliko znam, oni ne testiraju na životinjama, tako da si dobila the whole package. :)
^_^ mozda nisu bas 100% natural, al se trude svaka im cas :) ja cesto kupujem u Whole Foods marketu, i cim sam vidla da Dr. Hauschka tamo, znala sam da tu nema greske.... tako sam kupila mali Daily Face Care Kit, jos uvek mi traje i, obzirom da sam prezadovoljna, imam u planu da nastavim sa ovom kolekcijom
Link to comment
Najbolji tecni puder od svih koje sam probala do sada je chanel mat lumiere. Nije tezak, lako se nanosi, nemas onaj osecaj tezine na licu....i traje poprilicno dugo - u smislu da kad ga stavis ujutru pre posla, nemas vec u podne osecaj da je na licu pocela da ti se topi maska..dovoljno je mat, a opet ne izgleda suvo. Idealan. Vredi svaku paru
koliku tachno paru? radoznala. ako ne koshta mnogo vishe od para dobrih cipela, pa da probam :P
Link to comment
koliku tachno paru? radoznala. ako ne koshta mnogo vishe od para dobrih cipela, pa da probam :P
oko 3.500,00 din. 30 ml. a otprilike isto toliko kosta i chanel korektor od 1.2ml (jedan zarez dva ml.)ovajchanelrd6.jpgne znam sta radi za te pare...zato i pitam - dajte neki predlog..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...