Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

21 hours ago, I*m with the pilots said:

. Uvek budu ista dva prsta (najgori je prostor između njih). To je sve sad iskustvo od godinu dana, pre toga nisam imala nista takvo.


Prsti na rukama? Probaj Neutrogenu za sake preventivno zimi, u jesen. Ocigledno nije samo hladnoca, nego hladnoca u kombinaciji sa vlagom to sto te mori.

Edited by Moonwalker
Link to comment
7 hours ago, I*m with the pilots said:

Pomislih prvo da ga uopste vise nema, ali Selsun se jos uvek moze kupiti u Americi i vidim ga npr. na nemackom Amazonu, sa bas finom cenom (29 evra za 300 i nesto ml)

inače, i ovde je bio otprilike toliko. 10 e. pakovanje od 120 ml

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 11. 12. 2023. at 10:24, I*m with the pilots said:

Uzela sam ksizal odmah sledeceg jutra posle pojave svraba i pomoglo je (mislim vec posle drugog dana uzimanja), tako da nisam posegla za Elidel kremom koju imam u rezervi od kako mi je doktorka to sve prepisala.

 

Morala sam ipak da ubacim i Elidel kremu u jednacinu.

 

Isprobavam DM-ovu Balea Med Ultra Sensitive + Urea kremu za osetljivo lice, ne deluje lose posle nekih nedelju dana upotrebe.

 

balea-med-intensivcreme-7-prozent-ultra-

  • Hvala 1
Link to comment

zna li neko da li sephora kod nas ima mini palete sjenki za oci natasha denona?

 

da konacno naucim da sminkam oci sad kad sam malo duze kod kuce.

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, morgana said:

da li sephora kod nas ima mini palete sjenki za oci natasha denona?

Ima, ali nemam predstavu koliko košta.

 

Link to comment
14 hours ago, Sandradjer said:

Ima u Jasminu snizenje 50% na palete Diego dalla Palma (ne znam jel na nivou)

 

tenks! lijep je set. i pupin izgleda ok.

 

14 hours ago, Valkyrie said:

A što baš te senke? Pitam jer ne znam, jel to neki basic learning kit?

 

citam da su dobre, pakovanje je malo sto mi odgovara, i imaju nude, rozikaste i zemljane tonove koje i jurim da kupim jer idu uz plave oci.

 

dajte i svoja iskustva sa drugim brendovima, ja tek ucim - sminka mi se svodi na maskaru, korektor i ruz. 

 

sori, previdjela sam juce da ste pisale ovdje :)

 

 

 

Edited by morgana
Link to comment
24 minutes ago, morgana said:

 

tenks! lijep je set. i pupin izgleda ok.

 

 

citam da su dobre, pakovanje je malo sto mi odgovara, i imaju nude, rozikaste i zemljane tonove koje i jurim da kupim jer idu uz plave oci.

 

dajte i svoja iskustva sa drugim brendovima, ja tek ucim - sminka mi se svodi na maskaru, korektor i ruz. 

 

sori, previdjela sam juce da ste pisale ovdje :)

Meni je sve Bourjois (a to je vrlo skromno, jedan mali neseser). Ne znam da sminkam oci senkama. Kad je nesto svecano stavim ajlajner i malo bele senke u uglu oka prema nosu :D.

Hocu da probam, zato me i zanima kako ti ide. Ako nadjes neki tutorijal okaci pa da isprobavam i ja 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Meni je sve Bourjois (a to je vrlo skromno, jedan mali neseser). Ne znam da sminkam oci senkama. Kad je nesto svecano stavim ajlajner i malo bele senke u uglu oka prema nosu :D.

Hocu da probam, zato me i zanima kako ti ide. Ako nadjes neki tutorijal okaci pa da isprobavam i ja 

 

hocu, cim pocnem javicu kako ide i sta sam nasla od materijala.

 

sto se tutorijala tice - moje oci su uvucene pa cu traziti one koji su orijentisani na to. 

 

ne znam ni ajlajner btw :D

probala sam, komplikovano je za moj oblik ociju, pa sam odlucila da zivot posvetim stvarima koje bolje kontrolisem, kao sto je gledanje serija.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

hocu, cim pocnem javicu kako ide i sta sam nasla od materijala.

 

sto se tutorijala tice - moje oci su uvucene pa cu traziti one koji su orijentisani na to. 

 

ne znam ni ajlajner btw :D

probala sam, komplikovano je za moj oblik ociju, pa sam odlucila da zivot posvetim stvarima koje bolje kontrolisem, kao sto je gledanje serija.

Sve sto sam probala rezultat je bio da su mi oci lepse bez te sminke, a to nije poenta svakako :D.

Najgori rezultat sam dobila nekom ljubicastom senkom, jer mi je neko rekao da istakne dobro plave oci, a ja poverovala 

Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Sve sto sam probala rezultat je bio da su mi oci lepse bez te sminke, a to nije poenta svakako :D.

Najgori rezultat sam dobila nekom ljubicastom senkom, jer mi je neko rekao da istakne dobro plave oci, a ja poverovala 

 

joj, i ja :D

 

sa sminkom izgledam uglavnom kao da sam popila pesnicu.

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Obozavam senke. Usavrsila sam da izblendam par senkica i izvucem ajlajner u 10 minuta. Mada ajlajner izvucem samo u drugoj trecini oka i ne previse u duzinu i predebelo, nego diskretno, ali taman da podigne malo oko.

 

Sto se tice senki, uglavnom topli tonovi, bez i braonkasti, rozikasti. Mada uvek rumenilo koje koristim stavim i na kapke. Tako da volim i te breskvaste tonove i verovatno mi najbolje stoje. Bukvalno daju zdrav izgled. I sve je nezno i neupadljivo, samo treba dozirati.

 

Od sminke mi je inace obavezno rumenilo (kajsijasto/breskvasto, moze i roze - imam neka dva Deborah), bleda sam, a kosa i oci tamne. Skoro sam pocela i ruz da stavljam, boja mesa/roze ili nesto na oranz leti, odmah lice izgleda svezije.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...