Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

1 minute ago, Mel said:

 

Sta radi taj balzam tachno?

 

skida sminku i cisti lice kao i micelarna ili mlijeko ali ne isusuje. cvrst je, a rastapa se u rukama ili na licu.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

micelarna je dobra da skine štroku sa patika i nista više. taj kamilica balm je solidan ima i boljih korejskih za slične pare (banila&co, belif, čak i sefora ima svoj od algi). i krpče za umivanje poznatije kao flannel cloth. posle nešto za umivanje.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, beta kentauri said:

micelarna je dobra da skine štroku sa patika i nista više.

+1

 

Probala nekoliko, svaka mi izazove iritaciju posle nekog vremena.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, beta kentauri said:

micelarna je dobra da skine štroku sa patika i nista više. taj kamilica balm je solidan ima i boljih korejskih za slične pare (banila&co, belif, čak i sefora ima svoj od algi). i krpče za umivanje poznatije kao flannel cloth. posle nešto za umivanje.

 

tenks, probacu sefora balm (krpa nije za mene, plane mi rosacea na dodir njome)

ove korejske ne znam gdje da nadjem?

 

micelarna mi je bila ok dok isusivanje nije doslo na red, ali za oci je nisam koristila.

Edited by morgana
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

tenks, probacu sefora balm (krpa nije za mene, plane mi rosacea na dodir njome)

ove korejske ne znam gdje da nadjem?

 

micelarna mi je bila ok dok isusivanje nije doslo na red, ali za oci je nisam koristila.

belif ima u sefori. seforin  balm je nešto masniji i ima intenzivan miris kao riblje ulje koji ume da smeta. banila se prodaje preko sajtova koji valjaju korejsku kozmetiku. 

Link to comment
1 minute ago, beta kentauri said:

belif ima u sefori. seforin  balm je nešto masniji i ima intenzivan miris kao riblje ulje koji ume da smeta. banila se prodaje preko sajtova koji valjaju korejsku kozmetiku. 

 

super, bas cu da pogledam kad potrosim ovaj

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

super, bas cu da pogledam kad potrosim ovaj

ja uglavnom koristim korejsku kozmetiku i zadovoljna sam. veliki je izbor i nije agresivna a ima rezultata.

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, beta kentauri said:

ja uglavnom koristim korejsku kozmetiku i zadovoljna sam. veliki je izbor i nije agresivna a ima rezultata.

 

nazalost nisam isla u sirinu sto se korejskih brendova tice (imam jako osjetljivo lice i vrlo malo isprobavam, bez obzira na geografsko porijeklo brenda) ali missha time revolution serum sa probioticima jako volim, po dejstvu mi je ispred advanced night repair estee lauder ciji je dupe.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Takodje čistim lice i oči micelarnom godinama, bez ikakvih problema. Doduše, isključivo Bioderma m. vodom,  crvena kolekcija za kožu sa rozaceom.

Pre nekoliko meseci sam, da probam, kupila i njihov gel za umivanje… prvo mi je bio mnjah (nešto mi je miris bio bzvz), ali zapravo je jako dobar, u smislu da radi posao a da je koža posle lepa i ne suva.

 

image.jpeg.94f125c200a065c703b49a41323d8545.jpegimage.jpeg.1b01598ec18b594b5f97f77b7801ab27.jpeg

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sta znam, meni ova miceralna voda uopste ne isusuje lice i bas mi prija. Ja se ne sminkam pa ne znam koliko je delotvorna i za to. Prvo sam imala zimus neku Physiogel iz apoteke, a onda uzela DM-ovu Alverde https://www.dm.de/alverde-naturkosmetik-mizellenwasser-2-phasen-p4066447154634.html

Nisam imala problema sa licem vec duze vreme.

 

to je sve individualno, naravno. meni je bioderma sensibio micelarna, za osjetljivu kozu, donedavno odgovarala, ali ne koristim puder, sminka je maskara, korektor i ruz, a za oci nisam ni koristila micelarnu, nije dovoljna.

 

edit, @pt 2.0 da, bioderma micelarna je sasvim njezna, osim u akutnoj fazi u kojoj sam ja sada

 

gel za umivanje vichy purete thermal ljeti, clinique extra gentle foam zimi

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Što kaže morgana, sve je to individualno.

 

Meni, recimo, ni Vichy uopšte ne odgovara. Uzimala sam nekoliko proizvoda, u početku deluje super, posle kreće cirkus. A Avene mi se odlično pokazao, kao i Bioderma.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Lena said:

Što kaže morgana, sve je to individualno.

 

Meni, recimo, ni Vichy uopšte ne odgovara. Uzimala sam nekoliko proizvoda, u početku deluje super, posle kreće cirkus. A Avene mi se odlično pokazao, kao i Bioderma.

 

ni meni od vichy-ja nista osim te jedne kolekcije za ciscenje i nekad davno hidrantne kreme kojoj je u medjuvremenu promijenjena formulacija. oci me peku od apsolutno svega sto sam probala, a pore se napune. cak mi ni dezodorans ne odgovara.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Eto, prvi put čujem za još nekoga, svi ostali ga hvale. Ja to što sam imala prosleđivala sestri, ona prezadovoljna.

 

I da, kad mi nešto odgovara, pa mu "poboljšaju formulu" :dry:, posle mogu samo da ga bacim.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...