Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ni ja ne stavljam maskaru na donje trepavice.

mozda probam krejon ili sjenku ali podocnjaci su mi takvi da mi se cini da je bolje da naglasim samo gornji kapak.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jednom nekad mi nije pomogao....možda sad bi. Ali pazi sad, ja imam 2kg kose a te bočice imaju 100ml za 2500 din :(

Link to comment

Znam, užasno su skupe (na akciji su u Benu atm) ali troši se valjda pomalo i samo na skalp se utrljava, ne na celu kosu.

Neuporedivo, svakako, kako god okreneš sve ženama ispadne skuplje.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Odlican je i Bioderma Node DS, isto je malo skuplji (ali moze da se ulovi na akcijama), i sto kaze Valk - samo se na skalp utrljava pa ne treba puna saka sampona te moze solidno da potraje.

  • +1 1
Link to comment

Bioderma je ipak nešto jeftinija.

 

Pogledaću, nešto je bijons spominjala da ima novo i da je zamena za Selsun blue, on sigurno funkcioniše, a da mu cena nije neka, kao što nije bila ni selsunu.

Link to comment

Mislim da je pominjan ovde sampon neobicnog naziva Regal :D, jer sam zapamtila ime, u cilju prenosenja informacije nekim zainteresovanim ljudima . 

Nisam koristila, srecom nemam potrebu za tim.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

lice mi je krs, sve se malo fucnulo poslije jebenog kovida.

samo mi je intelekt procvjetao :dry:

nije ni on.

 

enivej, nemam neki fond za kozmetiku trenutno i tako ce biti do ljeta, a moram da sredim lice. koje dragstorske maske za lice biste mi preporucili, hidrantne, umirujuce, antirid? 

 

odustala sam od njih otkad su pakovane kao sheet jer mi je van pameti da 10-20 e mjesecno dam na maske umjesto da ih stavim na gomilu i kupim dobar serum. i sad preferiram kremaste maske koje mogu vise puta da koristim ali i sheet bih uzela, na nervnoj bazi, ako u dm i lilly rangu nema niceg drugog.

Link to comment

Delim tvoj stav o sheet maskama. Neisplative su, tako da uglavnom koristim neki serum.

U nedostatku seruma, utrci pokoja maska.

 

Koristim hidrirajuce, nisam imala neke zezancije sa licem, pa mi ovaj tip maski prija. Evo par iz DMa koje su mi bile ok,  nisam sirila dijapazon, kad mi treba, ponovim neku od ovih.

 

mbeauty-moisturizing-serum-mask-hyaluronic-serum-maska.png.94e51867654ae7eb061beeab3df4fc0e.png

 

 

it-s-skin-the-fresh-maska-za-lice-u-maramici-tea-tree.png.b295f3123b9212dfdd1288c2e823a907.png

 

 

it-s-skin-the-fresh-maska-za-lice-u-maramici-aloe.png.af79399fef9f628bbddebaf2b2982360.png

  • Hvala 2
Link to comment
12 hours ago, morgana said:

lice mi je krs, sve se malo fucnulo poslije jebenog kovida.

samo mi je intelekt procvjetao :dry:

nije ni on.

Mart mesec kao da pokaze sve sto je zima ucinila. Uvek i svakog marta. Posle se sredi :)

  • Hvala 1
Link to comment

ja odskora imam bjuti savetnicu u vidu moje, još malo sedamnaestoodišnje, bratanice :D ta je obožavalac maski i svega ostalog za negu da to nije normalno, kad pitam šta da  joj kupim poklon iz DMa je uvek na listi. na pitanje koji će joj djavo tolike maske i sve ostalo kad ima , a ima, predivan ten, prevrne očima i kaže pa ne bi bio predivan da ne koristim sve ovo :laugh:elem, ove razne korejske mi je otkrila i probala sam uz nju, inače sam i nemarna i lenja za neku ozbiljniju negu po fazonu, šta sad imam, imam, nek me samo ne bole kolena , lako ću za lice :D Probala sam neke penušave korejske ,možda bi se pozitivan rezultat video da bar iskoristim ove koje stoje.  Ali je osećaj na koži posle primene baš lep

nego sam dobila od nje i snahe ovo ispod, pokušavam da budem redovna kod upotrebe a ne znam kad će rezultat, reklama kaže već za 4 dana  :D Kakvo je iskustvo vas poznavalaca, vredi li ovo para koje  koliko sam videla nisu male

image.png.8902c0311fa797d7fbacbfceb41773fa.png

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...