Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Uzela sam da probam la roche posay vitamin c serum 

Od njega mi se lice vakumira kao u kesi 

Mazacu ga na ruke

Vracam se onom starom, jeftiniji je , a vise mi odgovara

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Uzela sam da probam la roche posay vitamin c serum 

Od njega mi se lice vakumira kao u kesi 

Mazacu ga na ruke

 

A meni taj bio dobar :D

Link to comment

Meni je čuveni The Ordinary Vit C bio tragičan; teško, masno, neprijatan osećaj non-stop… ne znam da l su u međuvremenu uveli neke nove proizvode tog tipa ili su nešto menjali kod ovog, don’t care. The Ordinary mi je baš hit or miss, ili je holy grail proizvod ili ga treba ritualno spaliti uz logorsku vatru.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

body shop kokos puter u najvecem pakovanju je snizen 30% tako da trenutno kosta isto kao afrodita shea, oko 2400 za 400 g

oba su dobra, kokos ipak malo bolji

Link to comment
On 24. 7. 2023. at 23:37, Sara said:

Uzela sam da probam la roche posay vitamin c serum 

Od njega mi se lice vakumira kao u kesi 

Mazacu ga na ruke

Vracam se onom starom, jeftiniji je , a vise mi odgovara

Tu marku neću u životu više duzmem

Bolje mi je problem rešavala kreme od nevena za 140 dinara 

Link to comment

Preporuka za Eucerin repair plus losion. To sam dobila uz neku kupovinu u onoj maloj ambalazi. Mazem pete koje su katastrofa od hodanja (bosa ili japanke) i pomaze 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Jel' neko probao šampone u prahu? Ne ove za suvo pranje kose (to mi inače zvuči užasno), već one što se u praškastom stanju nanesu na mokru kosu, pa isperu.

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Ili sapune za kosu?

 

Zez je (pogotovo) ako Imaš vodu punu kamenca, moraš da ispiras povremeno kosu (teme) sa vodom pomesanom sa sirćetom. Na papiru dobro zvuci ali retko koga od prijatelja imam da je prešao na to upravo zbog tog ispiranja, samo jednu poznanicu koja je inače dosta aktivna u tom "održivom načinu života". Postoji nesto sto se zove i "čvrsti šampon" - izgleda kao sapun ali sadrži drugi tip supstanci koje peru i to bi trebalo da nema problem sa kamencom (kako sam na n strana i iz tuđih iskustava čitala ali nisam sama probala, mi imamo neverovatno puno kamenca a ja osetljivu kožu pa se ne zezam više). Trebalo bi da DM ima oba pa možeš da probaš

 

Njihova marka Balea i čvrsti šampon

https://www.dm.de/balea-festes-shampoo-avocado-mandelmilch-p4066447237344.html

Imaju ukupno četiri komada, dva Alverde i dva Balea

Edited by I*m with the pilots
  • Hvala 1
Link to comment

ako neko kojim slucajem trazi narandzasti ruz, a znajuci da je postao rjedji od alpskog runolista, jasmin ima collistar 04 obojeni balzam, odlicno pigmentovan, kao i klasican mat ruz.

 

konacno, ovo je druga sezona da trazim narandzasti ali osim maybelline lak sjaja koji me nervirao nigdje nista ni u jednom cjenovnom rangu.

 

 

Edited by morgana
Link to comment

Eucerin UreaRepair krema za stopala u Benu apotekama je na akciji kao i ostali Eucerin proizvodi, a sve može i preko sajta da se naruči i da se pokupi u najbližoj njihovoj apoteci.

  • Hvala 1
Link to comment
On 6.8.2023. at 0:48, zorglub said:

Ili sapune za kosu?

Ja sam davno koristila  Seanik od Lush-a, nije bio loš nego je meni ekstremno nepraktično (imam puno kose). Da sad skratim kosu vrv bi opet probala nešto tog tipa, ali recimo ovako nešto: https://koozmetik.co/product/compact-shampoo-q/?wmc-currency=RSD

Lush su ti doduše jeftiniji i ma veći izbor.
U formi praška nisam probala, zapravo nisam ni znala da postoji tako nešto za pranje znam samo da postoje ti praškovi za suvo pranje, za volumen i sl.

  • Hvala 1
Link to comment

Srbija nema normalan šampon za SD, a svi koštaju ko svetog Petra. Idem u Bosnu i proveriću ima li išta što mi je pomagalo, a čega više kod nas nema. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...