Jump to content
IGNORED

E-commerce u Srbiji


rajka

Recommended Posts

Ako ste dobro pogledali fotke, vidite i finansijera ovog putovanja Vesu Jevrosimovica.Mozemo ocekivati da CT dobije par velikih tendera u buducnosti...

Link to comment
  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    22

  • nera

    21

  • nbg4ever

    19

  • Skyhighatrist

    15

E, kako si dobio kod od Inteze (pod uslovom da kod njih imas samo tu karticu, i ne dobijas nikakve izvode od banke)?Ja sam samo prijavio karticu, ali je nisam konfirmovao. U nedospelim obavezama mi stoji 0.01e za pejpal
Nasao onaj kod qLy4Cta.gifna on-line stanju
Link to comment

Danas su Politici izašao članak o tome (nema još online)Između ostalog naveden i podatak da se u putničkom saobraćaju na vrednost robe do 100 evra ne plaća ni porez ni pdv!! U EU je definisana granica 150 evra!!! Čekam jednu knjigu, košta 40 evra, ima je u Srbiji, naručio sam jer je ovde za 10 evra skuplja ali će sad ispasti da je bolje da sam samo prošetao do knjižare!! :isuse:

Link to comment

E, taj...

Između ostalog naveden i podatak da se u putničkom saobraćaju na vrednost robe do 100 evra ne plaća ni porez ni pdv!!
Htedoh reći carina! :sleep:
Link to comment

Ma mene zanima samo da li mogu na aerodromu nekome da prave problem ako ima 3-4 telefona sa sobom? Ono, raspakovani su, svaki u pripadajucem kejsu, ali ipak novi

Link to comment
Ma mene zanima samo da li mogu na aerodromu nekome da prave problem ako ima 3-4 telefona sa sobom? Ono, raspakovani su, svaki u pripadajucem kejsu, ali ipak novi
Mogu ako ih nadju :DSad ozbiljno, zavisi od carinika, mada po pravilu ne bi trebalo da imas kod sebe 3-4 nova telefona jer sledi logicno pitanje, sta ce ti? Ako su za polon, sto ih nisi prijavio da platis lepo dazbine drzavi vec pokusavas da svercujes? Ovo je logika kojom se ide. Svojevremeno su na aerodromu jednom strancu oduzeli 5 palm pc uredjaja koje je nosio kao poklon zaposlenima u Bg kancelariji. Imao je papire da nosi poklone zaposlenima, ali nije vredelo.
Link to comment

A jedan je za americki broj, jedan za srpski, jedan za mene i jedan za sestru (dakle, poslednja dva su pokloni).Vec je nosio po 2-3 telefona i nisu mu pravili problem.

Link to comment
A jedan je za americki broj, jedan za srpski, jedan za mene i jedan za sestru (dakle, poslednja dva su pokloni).Vec je nosio po 2-3 telefona i nisu mu pravili problem.
Razumem ja tebe, samo sto kod nas samo i iskljucivo zavisi na koga naletis u izlasku, valjda smo to vec apsolvirali <_<Uostalom, retko ce bas da prave problem (na strancima se izivljavaju jer ne poznaju propise i uglavnom se ne raspravljaju), ali uvek mogu da zahtevaju da se plati PDV + carina
Link to comment

Stigla knjiga danas, nisu mi nista naplatili, jebemliga možda zato što ide kao preporučena pošiljka :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...