Jump to content
IGNORED

E-commerce u Srbiji


rajka

Recommended Posts

Popizddit ću. Valjda već 5 godina skoro svaki mjesec naručujem stvari izvana i nisam platio kune carine, i sada me dva puta za redom zveknu, za lego koji sam kupio sinu 138 kuna, i sad za cipele 150 kuna :fur:Ne naručujem više ništa. (do 01.07.,kad ulazimo u EU :wub:)
To ti je ono - daj da uzmemo sad, ko zna kad cemo ponovo...
Link to comment
  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    22

  • nera

    21

  • nbg4ever

    19

  • Skyhighatrist

    15

Baš me zanima kakva je situacija u Rumuniji?Imam ortaka koji malte ne svake nedelje dolazi vamo, oa da navedem njegovu adresu kao primaoca?Mada verujem da ni rumuni ne beže od pljačke.Send from WC šolja by BVK

Link to comment

Što se tiče carinjenja. izgleda da carine sve, ali baš sve.Meni je carinjena roba ispod 50$, uredno piše cena što u USD što u DIN i na to 20%.Ovo mi je potvrdio i poštar.

Link to comment
Od kako nam je dosao paypal.Mada gledam po forumima, javi se i po neko kome ne naplate nista.
Hvala! Glup sam kao konj za ovo... Izvinjavam se konjima.
Link to comment

nema fore, stvari uredno stizu.samo to za porez i carinu bih uzeo sa rezervom... ako juce nije naplacen porez, ne znaci da nece i sutra, a ne znam da li onda DHL naplati neku svoju uslugu i koliko.postarina je 16e za paket.

Link to comment

juče baš naručio neke majice.nisam znao za ove nove momente sa carinom i porezom.šta sad? ko će mi naplatiti i gde?prošli put mi poštar samo istresao kesu u ruke, nisam ništa ni potpisao...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...