Jump to content
IGNORED

E-commerce u Srbiji


rajka

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    22

  • nera

    21

  • nbg4ever

    19

  • Skyhighatrist

    15

Pa kako drugačije? Nisam očekivao da će tako lako da me provale :) Uzgred, posle maila u kojem sam im objasnio da nije lepo da me tako optužuju, jutros me obavestili da je sve ok i da su mi skinuli sva ograničenja. Jel to znači da mogu i da primam pare?Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Link to comment
:lolol: to znači da ne pratiš vesti. nema primanja samo plaćanja.
a oni kanda ne znaju koliko smo mi siromasni i kako i odakle da im placam kada mi ne daju da pare prvo dobijem <_<
Link to comment

Navodno, tolika je navala da servisi otežano funkcionišu.Ne verujem, ali verujem da jeste navala.Ovde je uvek navala jal' po tržnim centrima, mega marketima...

Link to comment
:lolol: to znači da ne pratiš vesti. nema primanja samo plaćanja.
E, pratim :) Nego mi je pre stajalo sa strane sve što ne mogu da uradim, pa je pisalo da ne mogu da šaljem pare, da primam pare i svašta još. A sada uopšte nemam taj spisak, pa kapiram da mi nije zabranjeno ni da primam pare. A kao da će meni neko nešto da plaća, nema ništa od toga. Imam drugo pitanje, šta se dešava ako platim nešto preko ebay-a, pa mi ili ne pošalju ili ja ne budem zadovoljan pa hoću da vratim, da li u tom slučaju mogu da primim pare nazad, to ne bi smelo da se vodi kao da je meni neko nešto platio?
Link to comment
šta se dešava ako platim nešto preko ebay-a, pa mi ili ne pošalju ili ja ne budem zadovoljan pa hoću da vratim, da li u tom slučaju mogu da primim pare nazad, to ne bi smelo da se vodi kao da je meni neko nešto platio?
To se ne tretira kao uplata nego kao refundacija.
Link to comment
amazon i bookdepository, vec vise od deset godina, ako ne predje tih famoznih 50 e sada, ranije 100 e, nikom nista.upravo mi stigao paket sa knjigama, vrednost 60.87 dolara, postarina 14.95, pecat "ne podleze carinskoj deklaraciji", postar doneo na ruke.
Meni juce stigao paket, vrednost 50 funti plus 3.50 za postarinu. Nista carina, stiglo na ruke.
Link to comment
Meni juce stigao paket, vrednost 50 funti plus 3.50 za postarinu.Nista carina, stiglo na ruke.
Meni knjigu poštar ostavio na pragu ispred stana, sjajan momak.
Link to comment
ajd' i ovde da pitamkako to da sam registrovana na paypal bez sopstvene aktivnosti i znanja o tome ?
Kako si saznala da si registrovana.?Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
+1Liči mi na pokušaj krađe lozinke, tj. da ti je neko poslao mail sa zahtevom da resetuješ lozinku (ili da se uloguješ zbog nekog razloga) na svoj PP nalog, nadajući se da upravo tu mail adresu koristiš za PP.
Link to comment
Kako si saznala da si registrovana.?Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
pa krenula da se registrujem a on mi ''poručuje'' da sam već registrovananaravno, lozinku nisam znala (jer se nisam ni registrovala) pa sam išla na reset lozinkesad gledam taj svoj nalog, nema nikakvih aktivnosti ali definitivno postojisamo, ne mogu da provalim od kadai nema podataka o kartici, tj, u profilu mi stoji ad card, ad bank i sl. i da, nije mi niko zloupotrebio karticu, znala bih da jeste Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...