Jump to content
IGNORED

E-commerce u Srbiji


rajka

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    22

  • nera

    21

  • nbg4ever

    19

  • Skyhighatrist

    15

Ma, ne bre. Isporucice ga u Ameriku, pa ce mi ga povezano™ lice dopremiti ovde. U Americi ce biti desetak dana, sto je dovoljno da se vidi neka nedobog urodjena falinka, ali me interesuje da li postoji i garancija od 12/24 meseci.

Link to comment

Do mojega :DMislim, nije bas da cu moci da ga vratim u Ameriku tek tako. Morao bih da sacekam 4-6 meseci, tako da bi to bila solucija samo za neki nedobog™ ozbiljniji kvar.

Link to comment

Ako imam račun u "raiffeisen" banci, koju karticu da koristim za paypal?Prilikom otvaranja naloga PP koju karticu da navedem - debitnu, kreditnu ili neki treću (on-line)?

Link to comment

Pa koju imas karticu? Elektron visa ne moze,, ostale mogu. Ja sam odabrao kreditnu visuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Edited by renne
Link to comment
Pa koju imas karticu? Elektron visa ne moze,, ostale mogu. Ja sam odabrao kreditnu visuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Funkcioniše li još Visa Virtuon? Za paranoidne korisnike je bila odlična, mogao si da je blokiraš odmah po svakoj transakciji, a uplatiš na nju taman koliko treba za trošak.edit: vidim na sajtu da i dalje izdaju Virtuon Edited by ajgor
Link to comment

Moze Viza Virtuon Rajfajzen Banke, barem prolazi registracija kartice OK. Doduse, nisam jos nesto platio preko PP-a, ali mi je uredno rezervisano i vraceno 1.5 euraAko je neko probao i da plati, nek prijavi... ja jos merkam...

Edited by katodik
Link to comment

Ja dodao Intesa internet visa karticu na pp nalog i platio i radi.Mislim da je to ista kao ta virtuon rb.Send from WC šolja by BVK

Link to comment

E, kako si dobio kod od Inteze (pod uslovom da kod njih imas samo tu karticu, i ne dobijas nikakve izvode od banke)?Ja sam samo prijavio karticu, ali je nisam konfirmovao. U nedospelim obavezama mi stoji 0.01e za pejpal

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...