Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ma to je i dalje telefon, ne mogu da slušam muziku sa telefona kao što ne mogu da gledam televizor na varjači ili da, na primer, zalivam cveće makazama. 

 

 

homer20old20school6rc.jpg

Link to comment

сада сви покушавају натрпати све у све, тако то иде, али има ту и тамо неки полу-покушај да се направи неки специјализован уређај, за музику - http://www.sony.rs/electronics/walkman/nw-zx2, ок ту је андроид, али без функционалности телефона, мада и цена је поприлична

Link to comment

Ima na tržištu i vrlo kvalitetnih portabl plejera sa HiFi osobinama ali to je zaista niche market, skupe su to igračke.

ovaj ću da kupim kad porastem :)

cijena sitnica, 3.500 dolara

ak380web2.jpg?itok=PV5bCB6Y

Edited by Грешни Василије
Link to comment

shut_up_and_take_my_money-t2.jpg

 

 

 

 

Ovaj je za dvoje, plus je marshal, sminka, pozeraj

 

Mada ga nikada ne bih slusao u dvoje :mellow:

Edited by Caligula
Link to comment

395270-commodore-pet.jpg

 

Eto, ne znam šta da mislim:

 

 

As reported by Wired, which got a hands-on look at the new Commodore PET, the Android phone sports an aluminum frame and interchangeable polycarbonate covers that snap onto the 5.5-inch IPS 1,920-by-1,080-pixel resolution display, made out of Gorilla Glass 3.

Squint hard enough, and you can read the handset's specs, published online: 1.7GHz 64-bit octa-core processor, 3,000 mAh removable battery, and dual-SIM 4G connectivity. The smartphone also comes with Wi-Fi, Bluetooth, GPS, and FM radio.

Plus, the 13-megapixel rear camera can snap photos up to 4,096-by-2,304 pixels and high-def videos up to 1080p, while an 8-megapixel front shooter comes with an 80-degree wide-angle lens, according to Wired.

But the phone's real draw is likely its nostalgia-inducing gameplay. Running a custom version of Android 5.0 Lollipop, alongside the VICE C64 and Uae4All-SDL Amiga emulators, Commodore's PET aims to equip users with some of the best 1980s games.

Link to comment

Ima na tržištu i vrlo kvalitetnih portabl plejera sa HiFi osobinama

 

 

Hajde preporuči nešto, ne bilo ti teško. Ne mora da ima baš hi fi osobine, samo da valja. Ja sam se slomio i sad sam na telefonu, jer sam se, debilčina debilna, slepo držao ipoda koji su mi redovno bespovratno umirali na dve-tri godine. Kada mi je prošle godine umro classic i kada su mi rekli da on više nema podršku i da mogu da jurim kineske delove ili da ga bacim u đubre, prešao sam na telefon. Ali, stvarno je glupo slušati muziku na telefonu.

Link to comment

Nema tu mnogo filozofije

 

iPod touch, jailbreakovan. Odlican DAC ima ta spravica. Jailbreak je tu jer mozes da slusas sa programa kao sto je Golden Ear, koji ja koristim.

Link to comment

Jailbreakovanom iPodu ne treba itunes, ja koristim iFunBox, izuzetno jednostavno prebacuje fajlove.

 

Inace od svih spravica koje sam imao, ubedljivo najbolji zvuk ima malena Sansa Clip. 

Link to comment

Imam lose iskustvo sa jailbreakovanjem ipoda. Doduse, pricam o matorom ipodu, mozda to sad radi bolje.

 

450 evra za verziju od 128GB? Za uredjaj koji jailbreakovanjem gubi garanciju? Za te pare mozes da kupis Astell&Kern Jr i budes glavni u Savojmaloj.

 

Funkcionise besprekorno.

 

A dobro, ja retko kupujem novu tehniku, kupim polovno pa se izivljavam. 

Link to comment

Ja ne štedim nijednu svoju tehniku, ali mi iz nekog razloga ipodi ne traju duže od tri godine, a taj što je trajao tri godine bio je neki nano od bog te pita od kad. Slušalice su mi Sony mdr v55, tako da čujem dobro zvuk, ali mi nije bitno da je lossless.

Najbolji zvuk koji sam do sada čuo bio mi je na Lumiji 1520, ali nju sam dao, a ne bih da kupujem skup telefon za muziku jer: a) baterija stvarno kratko traje, naročito na putu, b) potrebno je da se dodatno uloži za prostor.

 

Protiv ipoda generalno nisam imao ništa, jer zbog 160gb nisam morao često da radim s njim (preko winampa), ali nemam više poverenja. Niko mene neće da zajebe da šest-sedam puta kupujem spravu koja crkava.

 

Tako da ili da kupim neki bolji telefon i pljunem dodatno za karticu od 128gb, koja se teško nalazi u bg i koja košta đavo i po, ili da nađem neki solidni plejer. Ovo Astell&Kern deluje super, samo mi je preskupo. I nemam pojma gde bih u BG-u tražio plejere.

 

I hvala, dobri predusretljivi ljudi.

Link to comment

Jos jednom da misionarim, pa necu vise. iPod Touch nema veze sa starim iPodom, to je zapravo stripped down iPhone. Nisam cuo da se to cudo ikome pokvarilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...