Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

angry birds se podrazumeva, mislio sam da trazi nesto osim angry birds :)

 

btw i 'monument valley' (bar prvih 5-6 staza) moze za sestogodisnjaka

Link to comment
  • 1 month later...

Potrebna pomoć:

 

Imam kontakte sa starog telefona sačuvane na kompu, razbijene u milion pojedinačnih CSV fajlova.

Kako da ih prebacim na novi fontele?

Probala sam da ih importujem u Gmail contacts, ali može da se importuje jedan po jedan - a imam ih više od hiljadu, s obzirom da su iz nekog razloga i više telefona za istu osobu razbijene na pojedinačne kontakte.

Hvala unapred.

 

(Pliz ne pitajte zašto nije sve bekapovano na google nalog, prosto nije... :(  )

Link to comment

Uf.. ja sam instalirao neki programčić na kućni računar u te svrhe iz sličnog razloga ali sada ne mogu da se setim naziva.

 

Mogu popodne da proverim.

Link to comment

Potrebna pomoć:

 

Imam kontakte sa starog telefona sačuvane na kompu, razbijene u milion pojedinačnih CSV fajlova.

Kako da ih prebacim na novi fontele?

Probala sam da ih importujem u Gmail contacts, ali može da se importuje jedan po jedan - a imam ih više od hiljadu, s obzirom da su iz nekog razloga i više telefona za istu osobu razbijene na pojedinačne kontakte.

Hvala unapred.

 

(Pliz ne pitajte zašto nije sve bekapovano na google nalog, prosto nije... :(  )

Imaš li stari telefon, s kontaktima?
Link to comment

Imaš li stari telefon, s kontaktima?

 

Nemam, ispraznila sam ga i vratila, jer je bio u garanciji.

Ispraznila sam ga nekom muljavom aplikacijom, tako što su svi kontakti pretvoreni u pojedinačne CSV fajlove i oni su na mom kompu. Sada imam novi telefon i hoću da to vratim nazad.

Link to comment

Nemam, ispraznila sam ga i vratila, jer je bio u garanciji.

Ispraznila sam ga nekom muljavom aplikacijom, tako što su svi kontakti pretvoreni u pojedinačne CSV fajlove i oni su na mom kompu. Sada imam novi telefon i hoću da to vratim nazad.

Aj ovako.

Odeš u cmd. Odeš u dir gde su ti csv fajlovi.

Uradiš copy *.csv svi.csv

Trebala bi da dobiješ jedan fajl koji onda možeš prebaciti na tel i importovati u kontakte.

Link to comment

Aj ovako.

Odeš u cmd. Odeš u dir gde su ti csv fajlovi.

Uradiš copy *.csv svi.csv

Trebala bi da dobiješ jedan fajl koji onda možeš prebaciti na tel i importovati u kontakte.

 

uf, sad vidim da fajlovi nisu *.csv nego *.vcf (windows live mail contact)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...