Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Zastarelo pitanje, no tek danas prešao sa Kitkata na Lolipop (Galaxy S6).

 

U principu sviđa mi se petica (5.1.1) samo mi strašno ide na živce ovaj odabir boja za neke od osnovnih ekrana, tj bela pozadina na kontaktima, phone logu, SMS-ovima. setovanjima. Ima li neka finta da mogu da promenim odabir boja - u principu samo da roknem onaj stari crni background, a fontove i oznake neka default bela, zelena, šta god? Radije ne bih instalirao neki drugi launcher, iako vidim da bi Nova verovatno nudio opcije ovde?

 

Root telefona nije opcija.

Link to comment

мислим да тек са шестицом долази могућност одабира теме, тј. само бело или црно, light - dark

 

едит: пардон нема више, http://www.techtimes.com/articles/84186/20150912/sorry-no-dark-system-theme-for-android-6-0-marshmallow.htm, пресушило... пређи на wp  :fantom:

Edited by Dionysos
Link to comment

Zastarelo pitanje, no tek danas prešao sa Kitkata na Lolipop (Galaxy S6).

 

U principu sviđa mi se petica (5.1.1) samo mi strašno ide na živce ovaj odabir boja za neke od osnovnih ekrana, tj bela pozadina na kontaktima, phone logu, SMS-ovima. setovanjima. Ima li neka finta da mogu da promenim odabir boja - u principu samo da roknem onaj stari crni background, a fontove i oznake neka default bela, zelena, šta god? Radije ne bih instalirao neki drugi launcher, iako vidim da bi Nova verovatno nudio opcije ovde?

 

Root telefona nije opcija.

 

Treba da instaliraš Sublime Text Editor i u njemu onda možeš da podesiš teme.

Link to comment

Treba da instaliraš Sublime Text Editor i u njemu onda možeš da podesiš teme.

 

Otkad si me savetovao da ostavim telefon preko noći u frižideru ne bih li ga otključao za druge mreže, tvoje savete uzimam sa vrećom soli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...