Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jos jednom da misionarim, pa necu vise. iPod Touch nema veze sa starim iPodom, to je zapravo stripped down iPhone. Nisam cuo da se to cudo ikome pokvarilo.

 

Ma, np, samo mi to ne radi posao. Premalo prostora na njemu sa preslabom baterijom za cenovni rang koji meni odgovara, verujem da je sve ostalo kul. Imaš još nešto drugo možda za pogledati?

Link to comment

Probaj pre nego sto narucis, mozda ti se ne svidi UI. Vasa je linkovao stari model, novi ima tockic kao na starom ipodu.

 

Da, taj sam stavio jer mu je cena na popustu sasvim OK za nase prilike.

Link to comment

Jailbreakovanom iPodu ne treba itunes, ja koristim iFunBox, izuzetno jednostavno prebacuje fajlove.

 

Inace od svih spravica koje sam imao, ubedljivo najbolji zvuk ima malena Sansa Clip.

E mene Sansa služila super dok sa po ceo bogovetni dan slušao muziku...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sad sam video, za rutovanje samsung galaksi s5, nudi se aplikacija. Valjda samo staviš na telefon i instaliraš. Radio neko to?

Link to comment

Zna li neko, kako da "razbijem" PIN na rootovanom SIII?

Muku mučim već par nedelja, jebala me promena PINa na svakih par dana.

Probao sam sve moguće znane (googlove) fore. 

Naravno factory reset ne dolazi u obzir jer imam gomilu podataka (sms-ovi i još neki podaci sa aplikacija)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam mobilni sa jako malom internom memorijom. Otprilike za instaliranje jedne i po aplikacije. Vocap trazi novu verziju, za koju nemam dovoljno prostora. Imam i ogromnu sd karticu koja zvrji prazna. Po informacijama sa interneta aplikacije se mogu prebaciti sa telefona na karticu ako se prethodno na sd kartici naprave particije. Pitala sam u nekoliko servisa, niko to ne radi, a neki su mi rekli i da nikad nisu culi za pravljenje particija na sd kartici. Ili je to toliko jednostavno da ljudi sami sebi naprave na mobilnom ili je vrlo rizicna akcija? Zna li neko neki servis gdje to rade? Ili mozda neko provjereno uputstvo sa interneta?

Link to comment

Zna li neko, kako da "razbijem" PIN na rootovanom SIII?

Muku mučim već par nedelja, jebala me promena PINa na svakih par dana.

Probao sam sve moguće znane (googlove) fore. 

Naravno factory reset ne dolazi u obzir jer imam gomilu podataka (sms-ovi i još neki podaci sa aplikacija)

 

ne znam da li će factory reset da ti pomogne oko pina, ali sve te podatke možeš lako da sačuvaš

Link to comment

 Ili mozda neko provjereno uputstvo sa interneta?

 

ово је први видео који ми је изашао у претрази и има покривене све кораке

https://www.youtube.com/watch?v=v7-toPSPFdg

 

пре тога је потребно рутовати телефон, али ту се процедура разликује од произвођача до произвођача и од модела до модела, гугл је твој пријатељ за то 

Link to comment

Imam mobilni sa jako malom internom memorijom. Otprilike za instaliranje jedne i po aplikacije. Vocap trazi novu verziju, za koju nemam dovoljno prostora. Imam i ogromnu sd karticu koja zvrji prazna. Po informacijama sa interneta aplikacije se mogu prebaciti sa telefona na karticu ako se prethodno na sd kartici naprave particije. Pitala sam u nekoliko servisa, niko to ne radi, a neki su mi rekli i da nikad nisu culi za pravljenje particija na sd kartici. Ili je to toliko jednostavno da ljudi sami sebi naprave na mobilnom ili je vrlo rizicna akcija? Zna li neko neki servis gdje to rade? Ili mozda neko provjereno uputstvo sa interneta?

aplikacije se mogu prebaciti na SD karticu samo ako je telefon rutovan tj. korisnik ima administratorska prava. Ne verujem da servisi ne rade rutovanje telefona.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...