Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jel skinuo neko Lollipop? Ja juce nabacio na Z1 i sada se osecam kao da imam nov telefon (jos se nisam odredio da li je to dobro ili ne) ali svakako mi se cini da je od svih ostalih prelaza ovaj bio bar vizuelno najrazlicitiji.

Link to comment

Sinoć sam instalirao Cyanogen 12 na OPO i prve impresije su skroz OK... Doduše, na zvaničnom forumu su spominjali da mnogo brže curi baterija nego na 11s, ali da budem iskren u prvih 24 časa još nisam primetio drastičnu razliku... Što se novih i starih opcija tiče, sledi video prilog... CyanogenMod 12s Review (Sort of) and Overview:

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment

Aha, uzeo sam ga u Decembru prošle godine, kada su imali promociju povodom godišnjice (tj. godine dana  :fantom: 
 ) postojanja. Bilo je malo cimanja dok ga nisam dobio, jer zvanično ne prodaju u Australiji, pa sam morao da koristim mail forwarding service koji mi je dodao extra $30 poštarine. Uzeo sam i JBL slušalice za OPO... Hardware je za tu lovu više nego dobar, mada je navodno bio problem sa ekranom u ranijim serijama sredinom prošle godine. Mogućnost modifikacije koju pruža CyanogenMod (a da budem potpuno iskren, to je bio glavni razlog zašto sam se opredelio za OPO) je sam po sebi vredan uložene kinte... Naravno, uvek se može instalirati "ručno", ali dobiti telefon sa takvim specifikacijama i softverom za tu kintu je no brainer... Baterija na 11s verziji je bila neverovatna (dobro nije to samo do baterije)... Mogao sam da razvučem do skoro 3 dana bez punjenja baterije, uz relativno jaku upotrebu mobilnog (doduše, ne igram igrice, osim EPL Fantasy app), prvenstveno streaming muzike i razne net varijante... Kameru nisam suviše koristio, mada je softver prenatrpan opcijama, ali mene fotografije ne zanimaju previše... U svakom slučaju, definitivno jedna od mojih pametnijih kupovina u poslednje vreme.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Lepo, lepo. I ovde ga ne salju pa se nasi dovijaju i nabavljaju preko Austrije i Nemacke, ima ga i na kupujem prodajem ali dosta skuplji za one koji nece da se cimaju.

Link to comment

Burazer odavno ima problem a meni se pojavio danas a to je da prilikom pozivanja nekog preko vajbera ili primanja poziva uključi mi se spikerfon i ne mogu da ga isključim i vratim zvuk na slušalicu. Samo mi potamni ikonica spikerfona i to je to. Ima li neko rešenje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...