Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

SMS bekapuj na SD karticu

GO SMS pro to radi provereno.

Naravno, nezaboravi da izvučeš karticu pre nego što ostaviš telefon na servisu :)

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

Link to comment

SD karticu nemam.

 

Uspela sam da sve završim sa Wondershar MobileGo programom. To je neki phone manager, instalira se na pc, njime može sve da importuje na pc, mrdžuju dupli kontakti i sl.

Link to comment

SD karticu nemam.

 

Uspela sam da sve završim sa Wondershar MobileGo programom. To je neki phone manager, instalira se na pc, njime može sve da importuje na pc, mrdžuju dupli kontakti i sl.

 

Svakako kontakte baci na gmail i u svakom momentu si mirna šta god da se desi sa telefonom, zlu ne trebalo™. Posle, kada unosiš nove, samo čekiraš da ga spakuje na google i mirna si.

Link to comment

Jel' ima neki jednostavan software za rootovanje starog LG L3 (E 400)? Na njemu je Android 2.3.6, malo rama i gomila bloatwarea, koji se ne da počistiti bez roota...

 

Vidim da ima sva sila one-click-root vabilica, ali sve mi zvuči nesigurno i/ili otimanje para...

Link to comment

Jesi li gledao na xda?

Tamo  sam našao gomilu tih one click rešenja za razne starije telefone

 

Ja ne nalazim za Sony Xperia Miro (ST23i). Help?

Link to comment

Jesi li gledao na xda?

 

Jesam, al uglavnom je outdated, pobijeni linkovi i sl.

 

Mislio sam da je dosad izašla neka unizveralna sprava kojom svaki junoša može svoga rootovati Androida...

Link to comment

Imate za oba telefona klipove na youtubeu, "How to root..."

Nisam ih pregledao al` kontam da u opisu klipa imate linkove za potrebne programe
Samo pratite uputstva i lagano.. ja pre svakog roota radim backup u slucaju da nesto zajebem

Link to comment

Mda, al' ni jedan metod ne radi, + 80% klipova koristi isti software koji šta? Ne radi, ni meni ni u bar 95% slučajeva kako vidim po komentarima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...