Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Da li neko od korisnika lolipopa zna kako se isključuje preview sms poruke u status baru? Uspela sam da namestim samo skroz off notifikacija tako fa na koverti ostane broj novih poruka.

Mob je S6.

I stvarno pitam za druga, moj Sony je još uvek na KitKatu (a kako stvari stoje i ostaće)

Link to comment

Da li neko od korisnika lolipopa zna kako se isključuje preview sms poruke u status baru? Uspela sam da namestim samo skroz off notifikacija tako fa na koverti ostane broj novih poruka.

Mob je S6.

I stvarno pitam za druga, moj Sony je još uvek na KitKatu (a kako stvari stoje i ostaće)

Nikako
Link to comment

Da li neko od korisnika lolipopa zna kako se isključuje preview sms poruke u status baru? Uspela sam da namestim samo skroz off notifikacija tako fa na koverti ostane broj novih poruka.

Mob je S6.

I stvarno pitam za druga, moj Sony je još uvek na KitKatu (a kako stvari stoje i ostaće)

 

Na Sony ima opcija da se pod privacy postavi da li ti notifikacije daju preview ili samo ikonicu. Ide toliko daleko da ako si na vezi a telefon je zakljucan nece pokazati sa kim je razgovor u tou (vec samo da je u toku) dok ga ne otkljucas.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Da li je drug probao settings>my device>sounds and notifications>application notifications> pa tu za messages aplikaciju uključi sensitive?

Link to comment

Da li je drug probao settings>my device>sounds and notifications>application notifications> pa tu za messages aplikaciju uključi sensitive?

Nije on ništa probao, nume :)

ne sećam se da sam ovakav path videla, jesi li siguran da tako ide na lolipopu za S6?

Link to comment

Moja nova đunta nema opciju da se manuelno merdžuju kontakti, samo u sklopu aplikacije. Nervira me to sad. Ima neki pouzdan app za te stvari? Tj za tu stvar.

Link to comment

Pliz pomoć:

 

Kako da bekapujem kontakte i smsove na PC?
Ne verujem nijednom cloudu, uvek postoji mogućnost da se podaci ne povrate u potpunosti. Nosim sutra tel na servis, pa mi je hitno.

 

Hvala

Link to comment

Pliz pomoć:

 

Kako da bekapujem kontakte i smsove na PC?

Ne verujem nijednom cloudu, uvek postoji mogućnost da se podaci ne povrate u potpunosti. Nosim sutra tel na servis, pa mi je hitno.

 

Hvala

 

Sinhronizuješ ih na gmail? Ako već nisu sinhronizovani? To za kontakte, za sms-ove ne znam, ali kontam da verovatno i za jedno i za drugo postoji opcija bekapa na karticu, ako je imaš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...