Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Dobar je manchmelou, definitivno baterija neznatno duze traje, a najbitnije da su sredili memory leak problem koji se javio sa poslednjim apdejtom na lizalici.

 

N5 sa ovim androidom je najbolji telefon na trzistu kada se gleda odnos cena/kvalitet.

Link to comment

Dao sam drugaru moj stari S2 da mu koristi dok se njegov ne vrati sa servisa. Na njemu je instsliran KIT-KAT. Trazio mu je neki update i posle restarta se sistem ne podize.

Resenje je da se nosi u servis ili postoji nesto cime mogu da ga ozivim?

Link to comment
  • 5 weeks later...

Situacija je sledeca...

 

Nexus 6, baterija je kaput. Fon radi dok je na punjacu. Bateriju treba zameniti. Fon je u Americi.

 

Da li je bolje da bateriju porucim sa Amazona (ili tako nesto), pa da nosim ovde u servis da se zameni, ili da sve odradim u Srbiji? Kucao sam "nexus 6 battery" i nema mnogo ponuda - cena je oko 14$ a rejting za sellera/proizvod je cesto jadan.

 

Ko radi Motorolu (Nexus 6 kod nas)?

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Postoji li neko objasnjenje zasto i dalje vidim duplirane (ili 3x) kontakte u telefonu?

 

Pod "contacts to display" sam stavio da ih vuce samo sa google naloga, ali se nista nije promenilo

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Pa da nisi prosto nekad nekako uspeo da ih dupliraš na nalogu? Uloguj se preko kompa na google contacts pa baci pogled, tu ti je i najlakše da ih središ ako se ima šta srediti

Link to comment

Postoji li neko objasnjenje zasto i dalje vidim duplirane (ili 3x) kontakte u telefonu?

 

Pod "contacts to display" sam stavio da ih vuce samo sa google naloga, ali se nista nije promenilo

 

Sent from my Nexus 4

 

Zagooglaj malo, ima dosta aplikacija koje brišu duple kontakte.

Link to comment

Ja kad rucno obrisem jedan, nestanu svi. Tako da ne bih prepustio aplikaciji da mi po automatizmu pobrise pola liste

 

Ali da se vratim na prioritet - Nex6

 

Koga da zovem za zamenu baterije, ko je ovlascen? Begram/Mobis nisu, par manjih servisa nemaju bateriju ili ne rade Nex

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

 

Uzeo bih alcatel, pola giga rama više što je solidna razlika u odnosu na 1 (više nego 2 u odnosu na 2.5 npr, dakle primeti se u radu) , malo manja baterija ali to ne mora da znači, kontam da se obe nategnu na dan. Alcatel 110 grama, ovaj drugi 156g, a samo 0.3" veći ekran... Veća rezolucija na alcatelu + 13mp zadnja kamera...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...