Jump to content
IGNORED

Sta zele zene?


Indy

Recommended Posts

- muskarci bez posla (da ne kazem ogavan termin profesionalno neostvareni biggrin.gif) i bez ideje o tome da ga traze, opet zapravo izdrzavani od nekog drugog
Juuuu, sta mi je rekla!!Nije da zakuvavam ali ja bi joj za ovo...
Link to comment
  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    26

  • Indy

    19

  • gagorder

    18

  • pt 2.0

    18

Top Posters In This Topic

Nije da zakuvavam ali ja bi joj za ovo...
smile.gif ne počinji, twitterska pobeguljo... izdade sledbenike dok si rekao feminizam i hortikultura Edited by PointTaken
Link to comment

Da ljudi ima svakojakih jasno je, jedino mi nije jasno zasto se svaki zivotni izbor, odn. jarak u koji smo sticajem kojekakvih okolnosti zapali, mora da se teorijski opravda bilo ideologijom (koji god -izam) ili nekom tradicijom ili kakvim god "to tako treba" pravilnikom. To verovatno nema sa ovom temom veze, nego mi zapade topik, pa rekoh da se malo proseravam.

Link to comment
Da ljudi ima svakojakih jasno je, jedino mi nije jasno zasto se svaki zivotni izbor, odn. jarak u koji smo sticajem kojekakvih okolnosti zapali, mora da se teorijski opravda bilo ideologijom (koji god -izam) ili nekom tradicijom ili kakvim god "to tako treba" pravilnikom.
pa nećeš valjda da kažemo da smo... sami odgovorni za svoje izbore čak i kad su opcije usrane? da smo, ne daj bože, slobodni ljudi?
Link to comment
Jel zna neko kako se zavrsava Nemusti jezik ?
..ja mislim da je zena dobila po pičkci..ako me stric nije slagao kad mi je pricao.Nekoć, kad sam još bijo mali.
Link to comment

dobila, peto mu rekao kakoovako bilo, zena zapela da joj muz otkrije svoju tajnu( da poseduje nemusti jezik), on joj lepo kaze da ako joj otkrije svoju tajnu da ce da umre odma, kako se ova zainatila on pripremi kovceg i spremi se da joj saopsti, njegov jednozubi pas zavija a peto ce na to, sta zavijas gluperdo?-- To mi je gazda, umrece-- Pa i treba da umre kad je glup, ja ovde imam njih 20 pa kad se koja zezne da se nameri da uzme zrno kukuruza dobije kljunom po glavi, a on oce da umre zbog jedne! Covek odlozi svoju sahranu, premlati zenu i zivehu srecno do kraja zivota.a ima i ona Zla zena- kad se muz seta sa zenom livadom, on kosena ona strikana, on kosena ona strikana, kosena, strikana, i tako cijelim putem dok zena nije odlucila da ide ispred njega i vice strikana, strikana, strikana.. i upade u rupu. Muz je naravno ostavi tu, nadje si drugu, al zena je u rupi naisla na djavola, pa je i njega izludela i onda krece zaplet...dobre bile te price

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
pa nećeš valjda da kažemo da smo... sami odgovorni za svoje izbore čak i kad su opcije usrane? da smo, ne daj bože, slobodni ljudi?
Necu.
Link to comment
Da ljudi ima svakojakih jasno je, jedino mi nije jasno zasto se svaki zivotni izbor, odn. jarak u koji smo sticajem kojekakvih okolnosti zapali, mora da se teorijski opravda bilo ideologijom (koji god -izam) ili nekom tradicijom ili kakvim god "to tako treba" pravilnikom. To verovatno nema sa ovom temom veze, nego mi zapade topik, pa rekoh da se malo proseravam.
Oнда си могао лепо да измислиш којигодизам, докторираш на њему и дођеш да се стручно просераваш ко господин човек.Аматер.
Link to comment
Oнда си могао лепо да измислиш којигодизам, докторираш на њему и дођеш да се стручно просераваш ко господин човек.Аматер.
Sta ces, kad ne umem. :(
Link to comment
ali procentualno vrlo mali broj u Srbiji.
zato nam se deca slabo i vencavaju... :Dverovatno su zene koje vide interes u braku trenutno brojnije u srbiji nego muski primeri, ali morala sam da pokazem kako i na vasoj strani moze da se stupa u brak iz drugih namera osim :heart:. nismo samo mi zene pogane.
Link to comment

niste samo al ste mnogo. zastrasujuca je kolicina iskompleksiranih udavaca na potezu 32-42 koje iracionalno svoje zivotne promasaje pripisuju muskom rodu, umesto da pocnu tamo gde ima mnogo vise razloga za fijasko. recimo preterano gledanje repriza seks i grad.

Link to comment
niste samo al ste mnogo. zastrasujuca je kolicina iskompleksiranih udavaca na potezu 32-42 koje iracionalno svoje zivotne promasaje pripisuju muskom rodu, umesto da pocnu tamo gde ima mnogo vise razloga za fijasko. recimo preterano gledanje repriza seks i grad.
ja stalno slusam o takvim zenama ali ih ne poznajem. mozda znam jednu ili dve kojima je blaga frka to sto se nisu udale. ne znam sada sta to znaci - da sam ja izolovana u nereprezentativnom uzorku ili da si ti izolovan :Dinace, zanimljiva je ta teza o zivotnim promasajima i zivotnom fijasku u 32, pa i u 42. to kao da nam je prosecni ljudski vek 45, pa vec tamo krajem tridesetih treba da pocnes da se pakujes. neko ko u 32. ima osecaj da je promasio, moze do 36. da zavrsi sasvim drugi fax i do 46. da ima 10 godina iskustva u novoj oblasti. ili, moze da rodi cetvoro dece do 42. ili, moze da ode u drugi grad, zemlju, kontinent.ali u srbiji je cesto (iz mog iskustva - cesce nego fenomen nezadovoljne udavace :D ) da se ljudi predaju i mentalno ostare relativno mladi. starci u 32. koji zale zbog zivotnih promasaja i fijaska - zajebano ...
Link to comment
ja stalno slusam o takvim zenama ali ih ne poznajem. mozda znam jednu ili dve kojima je blaga frka to sto se nisu udale. ne znam sada sta to znaci - da sam ja izolovana u nereprezentativnom uzorku ili da si ti izolovan :Dinace, zanimljiva je ta teza o zivotnim promasajima i zivotnom fijasku u 32, pa i u 42. to kao da nam je prosecni ljudski vek 45, pa vec tamo krajem tridesetih treba da pocnes da se pakujes. neko ko u 32. ima osecaj da je promasio, moze do 36. da zavrsi sasvim drugi fax i do 46. da ima 10 godina iskustva u novoj oblasti. ili, moze da rodi cetvoro dece do 42. ili, moze da ode u drugi grad, zemlju, kontinent.ali u srbiji je cesto (iz mog iskustva - cesce nego fenomen nezadovoljne udavace :D ) da se ljudi predaju i mentalno ostare relativno mladi. starci u 32. koji zale zbog zivotnih promasaja i fijaska - zajebano ...
hear, hear! i uopste taj nacin gledanja na zivot u kontekstu pogodataka i promasaja mi je tuzan...pa cu citirati, da se razveselim ^_^
“All life is an experiment. The more experiments you make the better.” —Ralph Waldo Emerson
Edited by rajka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...