Jump to content
IGNORED

Sta zele zene?


Indy

Recommended Posts

Нема. Има само и искључиво купаће чакшире до колена. Све краће од тога је неко забранио пре десетак година, и отад нико од мушких не сме да покаже бутине.
stos mene tice, muskarci izgledaju mlogo seksije u takim kupachim gachama Edited by Hippie
Link to comment
  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    26

  • Indy

    19

  • gagorder

    18

  • pt 2.0

    18

Top Posters In This Topic

šef mi je ž.r.direktor sektora - direktorkadirektor direkcije - direktorkadirektori još dve direkcije na mom spratu - direktorkedir direkcije za ekonomske poslove - direktorkadir dir za logistiku - direktorkaitd...

firma nam je u qrcu

osim jedne, koja je starija, ostale su oko 35 god, a odnos singl/bez dece vs udate/sa decom pola-polaživim u srbijiuživam na poslu

Link to comment

glavni problemi su sledeci: kod tih milf-tinejdzerki nedojebanost, a kod muskaraca ulazak u pubertet i teranje sa 32. povod i jednom i drugom je to sto su kad su trebali da se ponasaju normalno, srali gace i jeli pacija govna umesto dudinja. sa druge strane ima i ovo udela jdCCO.jpg

Link to comment
vec ima 2 cerkice i svaka mu je trazila za svaku nastavnicu po 150 dinara za odelenjske bukete cveca pa se nakupilo preko 2 iljade. Sad ne znam dal je zaista tako il su ga preveslale male al eto... komercijalizacija all the way <_<
Eh eh, moja je uciteljica, ciji smo bili poslednja generacija, opstepoznato bila `alergicna` na cvece pa smo svake godine morali da joj kupujemo konvertibilnije poklone. :lol:
Link to comment
Uglavnom, jedino što bih preporučio muškarcima je da se kače za žene koje imaju sostvenu ideju o tome šta žele da postignu u životu, gde sebe vide za 10 godina, itd. A takvih je u Srbiji malo i to je sve što kažem.
Sto bre sopstvenu ideju, bolje da pomaze meni u postizanju moje ideje, a ne obrnuto. :)
Link to comment
zene zele ljubav. dobro, ne samo ljubav, al' to je uglavnom to.
Ma kakva ljubav, zele sto se kaze `chemistry`. Ljubav je saosecanje, pozrtvovanost, poverenje, intimnost, a `chemistry` je samo uzbudjenje i privlacnost koji su sami sebi svrha i svode se na hedonisticki `filing` pa koliko da traje nek traje, samo da traje.Kad cujem neke da kazu pa videcemo da li ce biti ista, moze samo ako bude `chemistry`-ja odmah se najezim, kazem da sam bio ocajan iz hemije u skoli (sto i jeste tacno) i zavrsim pricu.
Link to comment
stos mene tice, muskarci izgledaju mlogo seksije u takim kupachim gachama
Moж да бидне, ал' ово накупи кубни метар ваздуха кад се уђе у воду, па док не истераш тај ваздух делује као појас за спасавање ал' не главе него дупета. А онда му треба летњи дан до мрака да се оцеди.А кад се једном промени мода, ако дочекам то уопште, има бутине да ми изгоре. Након десет година овога, скроз ми се офуцала некадашња фарба... издржала је 3-4 године како тако, и сад цврц.А што ми је битно у овим годинама да изгледам секси, то је неопишљиво <_<.
Link to comment
А што ми је битно у овим годинама да изгледам секси, то је неопишљиво <_<.
:D besh ga, znam da nisu bas prakticne, al ja ih obozavam... izuzetno ih obozavam na vise nivoa :blush:
Link to comment
meni se nesto cini da se sve ipak svodi na vaginalnu manipulaciju. pa, decaci, ko vas jebe sto na istu pristajete
Ne znam odakle onda sila uplakanih i razocaranih manipulatorki na ovom svetu.
Link to comment
Ne znam odakle onda sila uplakanih i razocaranih manipulatorki na ovom svetu.
a ono, fakat je da su momci manje pametni i podlozniji manipulacijama te vrste, ali ne bas toliko koliko suprotna strana misli :P
Link to comment
a ono, fakat je da su momci manje pametni i podlozniji manipulacijama te vrste, ali ne bas toliko koliko suprotna strana misli :P
Sto rece Sekula, "Ја толко волим ону ствар, а ти је гужваш!". Naravno, žene slede srce, je li.
Link to comment
Sto rece Sekula, "Ја толко волим ону ствар, а ти је гужваш!". Naravno, žene slede srce, je li.
uopste to nisam htela reci, no bas suprotno. zene su daleko vise sklone manipulacijama i prljavim trikovima valjda zbog toga sto im je to hiljadama godina bio jedini nacin da dodju do bilo cega u zivotu. tesko da mozes zamisliti nepismenu zenu koja udara sakom o kuhinjski sto i nesto otvoreno zahteva.za posten odnos treba imati poprilicno hrabrosti i samopouzdanja, koje neko ko nije samostalan u odnosu na partnera bas i nema. te onda koristi ostale raspolozive resurse, sto velikoj vecini muskaraca i dalje ne smeta, dapace. jel onda pristojno priupitati, sta muskarci zele?? :D ne valja zarozana domacica koja samo gundja, ne valja zena koja radi jer previse radi, e jebiga boze.
Link to comment
ne valja zarozana domacica koja samo gundja, ne valja zena koja radi jer previse radi, e jebiga boze.
Jel si to cula od muskaraca ili je samo projekcija? Bez zlobe, dal radi il je domacica je bar po meni na skroz 50. mestu kod muskaraca kad biraju zenu.
Link to comment
uopste to nisam htela reci, no bas suprotno.
Ma ql, nisam ti u stvari replicirao, samo spomenuh uobicajene fraze, zezanja radi.
jel onda pristojno priupitati, sta muskarci zele?? :D
Pristojno je. Al ne bih se izjasnjavao, opet ce da mi svasta preporucuju preko PM.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...