Jump to content
IGNORED

Sta zele zene?


Indy

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    26

  • Indy

    19

  • gagorder

    18

  • pt 2.0

    18

Top Posters In This Topic

uopste to nisam htela reci, no bas suprotno. zene su daleko vise sklone manipulacijama i prljavim trikovima valjda zbog toga sto im je to hiljadama godina bio jedini nacin da dodju do bilo cega u zivotu. tesko da mozes zamisliti nepismenu zenu koja udara sakom o kuhinjski sto i nesto otvoreno zahteva.za posten odnos treba imati poprilicno hrabrosti i samopouzdanja, koje neko ko nije samostalan u odnosu na partnera bas i nema. te onda koristi ostale raspolozive resurse, sto velikoj vecini muskaraca i dalje ne smeta, dapace. jel onda pristojno priupitati, sta muskarci zele?? :D ne valja zarozana domacica koja samo gundja, ne valja zena koja radi jer previse radi, e jebiga boze.
:) Skockana domaćica koja nije samo to, nego i privređuje onako, malo više od proseka, a ne gunđa pri tom. Mislim da bi bila prihvatljiva varijanta.A ja želim da se uvek raduje kao ja dolasku kući, ma odakle da dolazi.
Link to comment
Jel si to cula od muskaraca ili je samo projekcija? Bez zlobe, dal radi il je domacica je bar po meni na skroz 50. mestu kod muskaraca kad biraju zenu.
tjah, pa ako im je to da li se zena necim u zivotu bavi na 50tom a to da li trepce 100 puta u minutu na 1. mestu, onda nekako i ne mogu da ih zalim kad zavrse s praznoglavim glupacama. zabalujev izjasnjavaj se! nema sad hvatanja krivine :D
Link to comment
:) Skockana domaćica koja nije samo to, nego i privređuje onako, malo više od proseka, a ne gunđa pri tom. Mislim da bi bila prihvatljiva varijanta.A ja želim da se uvek raduje kao ja dolasku kući, ma odakle da dolazi.
ovako moze :) a za kucne poslove se moze angazovati i platiti neka fina teta. nema sanse da neko ko privredjuje vise od proseka stigne i da cisti i pegla, ako ima dusu.
Link to comment
zabalujev izjasnjavaj se! nema sad hvatanja krivine :D
Pa ono, nek kuva i prostire vesh, odrzava liniju, pristup intimi redovan i bez uslovljavanja, za sve ostalo nije frka.edit: kuva hranu, a vesh iskuvava masina. varijanta angazovanja nekog da pere i cisti nije iskljucena, ako se zalomi koji dinar vise. Edited by Zabalujev
Link to comment
Pa ono, nek kuva i prostire vesh, odrzava liniju, pristup intimi redovan i bez uslovljavanja, za sve ostalo nije frka.edit: kuva hranu, a vesh iskuvava masina. varijanta angazovanja nekog da pere i cisti nije iskljucena, ako se zalomi koji dinar vise.
tjah, ako investiras njen potencijani budzet za krpice i kozmetiku u tetu cistacicu, ne moras ni da se zenis.aman pa di su neka zajednicka interesovanja, stremljenja, teme za razgovor, all that crap? moze al ne mora? i onda kukate...
Link to comment
tjah, pa ako im je to da li se zena necim u zivotu bavi na 50tom a to da li trepce 100 puta u minutu na 1. mestu, onda nekako i ne mogu da ih zalim kad zavrse s praznoglavim glupacama.
jok bre! Treptanje i pristup manipulativnoj spravici se visoko kotira al jos vise zajednicke teme, imteligencija i tako to. A dal ce zence sa svojom pameti da uci skole, zaradjuje velike pare il cuva decu je njena stvar. Ovako kako ti pricas ispade da su sve zene koje nisu izabrale karijeru tupave i nesposobne.
Link to comment
aman pa di su neka zajednicka interesovanja, stremljenja, teme za razgovor, all that crap? moze al ne mora? i onda kukate...
Ma tu su. Ja to prebrinuo. A nisam ni jedinac.
Link to comment
zene su daleko vise sklone manipulacijama i prljavim trikovima valjda zbog toga sto im je to hiljadama godina bio jedini nacin da dodju do bilo cega u zivotu. za posten odnos treba imati poprilicno hrabrosti i samopouzdanja, koje neko ko nije samostalan u odnosu na partnera bas i nema. te onda koristi ostale raspolozive resurse, sto velikoj vecini muskaraca i dalje ne smeta, dapace.
prvi bold: minus milion. manipulatora ima na obe stranedrugi bold: za posten odnos treba imati postenja. hrabrosti i samopouzdanja ne preliva po ljudskom rodu (uopste ne mogu da se setim trenutno da li privatno znam IJEDNOG hrabrog muskarca, a samopouzdanje je pitanje interpretacije, mada znam cak 1 koji odgovara mom poimanju tog pojma), pa opet ti i takvi nesavrseni ljudi nadju nekog ko im odgovara i imaju realno dobre odnose... Edited by PointTaken
Link to comment
prvi bold: minus milion. manipulatora ima na obe strane
ma plus zilion. trust you me :D koji motiv uopste muskarac ima da manipulise zenom, osim onog ociglednog?
drugi bold: za posten odnos treba imati postenja. hrabrosti i samopouzdanja ne preliva po ljudskom rodu (uopste ne mogu da se setim trenutno da li privatno znam IJEDNOG hrabrog muskarca, a samopouzdanje je pitanje interpretacije, mada znam cak 1 koji odgovara mom poimanju tog pojma), pa opet ti i takvi nesavrseni ljudi nadju nekog ko im odgovara i imaju realno dobre odnose...
hrabrost i postenje nekako i ne idu jedno bez drugog. mozda sam se pogresno izrazila, ne mislim na neku drcnost i srcanost, vise na licni integritet. da u toj vezi imas svoje mesto, koje nije prikljucak na partnera. plus samopouzdanje koje nije samo sebi svrha nego je zasnovano na konkretnim postignucima.takvih dvoje ljudi bas treba da se potrude da nemaju dobar odnos.
Link to comment

muskarci, priznajte da ste ljubomorni na zene i njihovu mogucnost izbora. sjetite se kako se izvjestan broj stvari moze napraviti jedino u suknji i bice vam lakse :s_d:

Ma kakva ljubav, zele sto se kaze `chemistry`. Ljubav je saosecanje, pozrtvovanost, poverenje, intimnost, a `chemistry` je samo uzbudjenje i privlacnost koji su sami sebi svrha i svode se na hedonisticki `filing` pa koliko da traje nek traje, samo da traje.Kad cujem neke da kazu pa videcemo da li ce biti ista, moze samo ako bude `chemistry`-ja odmah se najezim, kazem da sam bio ocajan iz hemije u skoli (sto i jeste tacno) i zavrsim pricu.
ma da i ja mrzim kad smo kao savrsen par, a onda se polako sve pretvara u neku blijedu stvar. pa se jos bore matish i hemija, a egzaltirana osjecanja poprimaju nevinu, ironicnu filiju, u kojoj se prica zavrsava uzjahivanjem metle.
Pa ono, nek kuva i prostire vesh, odrzava liniju, pristup intimi redovan i bez uslovljavanja , za sve ostalo nije frka.
ako izuzmemo prirodnu vjestinu od davnina, sve ostalo je frka.
Link to comment
muskarci, priznajte da ste ljubomorni na zene i njihovu mogucnost izbora. sjetite se kako se izvjestan broj stvari moze napraviti jedino u suknji i bice vam lakse :s_d:
nonsens, objektivno suknja bolje stoji na meni nego na 68,7% forumasica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...