Jump to content
IGNORED

Sta zele zene?


Indy

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    26

  • Indy

    19

  • gagorder

    18

  • pt 2.0

    18

Top Posters In This Topic

insistiranje na podeli na uloge je bljak i fuj kako za žene i za muškarce, aber natürlich
A zamisli mene kako ovo predlazem, kao: pa podelite sav posao, to je valjda sustina to je valjda ono zasto si nekog odabrala... ko neki socko hipi i deset kokosaka mi se smeje u facu i prica kako sam ocigledno nesposoban da budem ruski milijarder kakav je potreban za udaju. Usto i otiso da pisam. Sedecki.
Link to comment

ja sam tako jednoj drugarici predlozio da ostavi dete ocu da bismo se videli na picu i zena se ladno izvikala na mene. kao, dal sam ja normalan, gde sam ja to video da otac moze da brine o detetu? moze dete da crkne gladno i upisano pored njega.

Link to comment
A zamisli mene kako ovo predlazem, kao: pa podelite sav posao, to je valjda sustina to je valjda ono zasto si nekog odabrala... ko neki socko hipi i deset kokosaka mi se smeje u facu i prica kako sam ocigledno nesposoban da budem ruski milijarder kakav je potreban za udaju. Usto i otiso da pisam. Sedecki.
pa, cini mi se da u modernoj srbiji u stvarnosti vecina muskaraca ne deli poslove, nego zene rade sve kucne poslove, brinu o deci i jos se od njih ocekuje da donose pare u kucu, pa onda me ni ne cudi da se mnogima cini da su izvukle deblji kraj u 'tom feminizmu'.iz amelijinog citata
"bilo je lepše našim babama i ostalima, nisu morale da rade"
klljucan mi je bold. te zene smatraju da moraju da rade, a ne da imaju neki izbor.
Link to comment
A zamisli mene kako ovo predlazem, kao: pa podelite sav posao, to je valjda sustina to je valjda ono zasto si nekog odabrala... ko neki socko hipi i deset kokosaka mi se smeje u facu i prica kako sam ocigledno nesposoban da budem ruski milijarder kakav je potreban za udaju. Usto i otiso da pisam. Sedecki.
Tvoj problem je sto jos uvek razgovaras sa ljudima za koje nisi apsolutno i stopostotno siguran da nisu retardi. Mlad si, naucices. Kod mene na poslu za 5 godina rada ljudi ne znaju ni najelementarnije cinjenice o meni, tipa da li sam zenjen i tako to. Preporucujem aktivnu mizantropiju, bice ti lakse. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Tvoj problem je sto jos uvek razgovaras sa ljudima za koje nisi apsolutno i stopostotno siguran da nisu retardi. Mlad si, naucices. Kod mene na poslu za 5 godina rada ljudi ne znaju ni najelementarnije cinjenice o meni, tipa da li sam zenjen i tako to. Preporucujem aktivnu mizantropiju, bice ti lakse.
Zapravo, utisak te veceri mi je ipak to sto sam uspeo biti uvucen u raspravu i jos se naloziti da nesto pokusam da kazem.Ladno sam se na kraju izvinjavao zbog talasanja.
Link to comment
A zamisli mene kako ovo predlazem, kao: pa podelite sav posao, to je valjda sustina to je valjda ono zasto si nekog odabrala... ko neki socko hipi i deset kokosaka mi se smeje u facu i prica kako sam ocigledno nesposoban da budem ruski milijarder kakav je potreban za udaju. Usto i otiso da pisam. Sedecki.
Tvoj problem je sto jos uvek razgovaras sa ljudima za koje nisi apsolutno i stopostotno siguran da nisu retardi. Mlad si, naucices. Kod mene na poslu za 5 godina rada ljudi ne znaju ni najelementarnije cinjenice o meni, tipa da li sam zenjen i tako to. Preporucujem aktivnu mizantropiju, bice ti lakse.
e nemojte da ste konzervice. cure koje mriju za bogatom udajom su druga strana ogledala frajera jebaca presretaca koji se zene zato sto je (a) zgodno imati gnijezdo po potrebi, (b) mama im rekla da tako treba , (c ) hoce sina da lici na njih, ...ali tu su i dalje druge zene floating around. hocu da kazem isti je nivo iskrenosti i, jebatga, morala kod obe vrste.tu su, takvi su i siroko im polje. sad jos i ja moram da ih uzimam nesto za ozbiljno. hocu bas.ali zato cemo mi da se borimo da mi cure imamo izbor da mozemo i da vas nakantavamo na tradicionalno vasim terenima, a i ako hocemo i da resimo svoje probleme udajom. to one koje tako mogu. vasudeva ce da tiltuje i ka pozitivnoj diskriminaciji, sto mi milo, pa cemo svi zajedno da beremo maslacke u jesen i duvamo im latice u vazduh. :D
Link to comment
e nemojte da ste konzervice. cure koje mriju za bogatom udajom su druga strana ogledala frajera jebaca presretaca koji se zene zato sto je (a) zgodno imati gnijezdo po potrebi, (b) mama im rekla da tako treba , (c ) hoce sina da lici na njih, ...ali tu su i dalje druge zene floating around.
ali procentualno vrlo mali broj u Srbiji.
Link to comment
nemoguce. sta ce milogledu efekat poluge?
Odgovoriću ti na to pitanje jednim vicem.Čekaju dve ajkule sedmicu tamo kod pravnog i dogovore se da uđu jedna na početak, a druga na kraj tramvaja. Pa će krenuti da klopaju svaka sa svoje strane i tako će se do SKC-a naći negde na sredini. I stigne tramvaj tamo do SKC-a, kad se ajkule nađoše ne na sredini kako je bilo planirano, nego skroz pozadi. I sad ova ajkula koja je bila pozadi pita drugu - "E čekaj, kako to da sam ja pojela do sada samo troje, a ti 48-moro ljudi?!?". A ova će na to odmahujući rukom "Eeeeeeee...".
Link to comment
A zamisli mene kako ovo predlazem, kao: pa podelite sav posao, to je valjda sustina to je valjda ono zasto si nekog odabrala... ko neki socko hipi i deset kokosaka mi se smeje u facu i prica kako sam ocigledno nesposoban da budem ruski milijarder kakav je potreban za udaju.
u realnom zivotu srpskom (drugi prakticno nisam zivela smile.gif), takve price ( price gde zene koje lupetaju sta muskarci treba da, i muskarci koji lupetaju sta zena treba da) po mom secanju drve uglavnom 2 katergorije ljudi:- razmazene i lenje zene koje se tripuju da je posao dobijen preko veze i stan dobijen od roditelja njihov veliki zivotni uspeh- muskarci bez posla (da ne kazem ogavan termin profesionalno neostvareni biggrin.gif) i bez ideje o tome da ga traze, opet zapravo izdrzavani od nekog drugogi tu najcesce nije rec ni o feminizmu, ni o sovinizmu nego o najobicnijoj vulgarnoj infantilnosti, naravno sve u ramu malogradjanstine. edit. pri cemu je malogradjanstina dosta sirok ram, pa se tu ugura i sijaset drugih koji nisu iz ove konkretne price Edited by PointTaken
Link to comment
2 katergorije ljudi:- razmazene i lenje zene koje se tripuju da je posao dobijen preko veze i stan dobijen od roditelja njihov veliki zivotni uspehi tu najcesce nije rec ni o feminizmu, ni o sovinizmu nego o najobicnijoj vulgarnoj infantilnosti, naravno sve u ramu malogradjanstine.
sticajem okolnosti nisam u srbiji vec oko 3 godine. u posetu dolazim u proseku jednom u pola godine do godinu dana. nakon svog ovog vremena koje je proslo ovo sto si ti navela je jedan od prvih utisaka koje sam imala nakon poslednje posete (uz katastrofalan saobracaj u svakom smislu, i malu opasku da u ovu tvoju navedenu grupu spadaju i muskarci i zene podjednako).nista nisam komentarisala, jer ne mozes nikom nista ni objasniti ali tuzno zaista :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...