Jump to content
IGNORED

Sta zele zene?


Indy

Recommended Posts

pa puh, nemam pojma. kad su u pitanju takva ispitivanja grupa ljudi (dakle, rad sa prosekom, pitamo sto zena 'koliko vam je vazna karijera', one odgovaraju na skali od 1 do 5), domet je da se vidi uopstena tendencija ponasanja kod grupe ljudi, ne mozemo da znamo kako se jedinka iz te grupe ponasa. ne znam kako bi se (i kako se) ispituje ljubav, nikad nisam ucila. u ovim istrazivanjima koja barataju tom terminologijom (investicija, statusi, relativni polozaj) pretpostavljam da ljubav (istrazivacki) svode na te parametre. e sad, ako bi se kao parametar ukljucilo ne/posedovanje psa, mozda bismo i mogli da dobijemo neki podatak. u svakom slucaju, zivimo u vrlo izolovanim socijalnim nisama, tako da i taj izbor viseg po statusu nije neko pucanje na nesto nedostizno, prosecna razlika je verovatno jedan do dva platna razreda (na gore i na dole), sanse da profesorica na faksu i automehanicar pripadaju istoj ekipici u kaficu je niska (osim u hallmarkovoj produkciji). takva stratifikacija pocinje vec u skoli (u nekim zemljama izborom osnovne skole), tako da taj prosecni/covek zena vec zivi u 'svom' svetu.+a da ljubav postoji, smesno mi da izgovorim. ali podsecam na wr misterije organizma
nisu automehanicari njih ne mogu da zadrze i kad ih navataju no tehnicari i panduri sa upisanim pravnim i sl. primeri iz prakse sa bu. sumnjam da citas knjige ne vatas muza. nego po jevropama koliko je rasireno da supruznici rade u istoj firmi?
Link to comment
  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    26

  • Indy

    19

  • gagorder

    18

  • pt 2.0

    18

Top Posters In This Topic

A gde je tvoj avatar?
strajkuje pseto. sto, neces da pricas sa mnom :( ?¿
i da onda mirno raduckam neke svoje posliće, bavim se decom, hobistikom i slično. nije fer. :(
pa to mozes i sad valjda da radis, ja mislio ti hoces da se svckas po svetu, vozis besna kolica...
Link to comment
nego po jevropama koliko je rasireno da supruznici rade u istoj firmi?
nemam predstavu, koliko? kod mene u preduzecu ko zecici, samo medjusobno razmnozavanjetok svesti: u oglasima za upoznavanje koje redovno pratim, ima ona genijalna rec:'useljiv' :Hail:
Link to comment
ja sam se samo vajkao jer iako teoretski dostupna i muškarcima, tehnika udadbe™ u slučaju jačeg spola™ nije toliko uspešna i zastupljena. što je šteta i nepravda, jab voleo da mogu da se udam za neku gđicu CEO sa mnogocifrenim prihodima, i da onda mirno raduckam neke svoje posliće, bavim se decom, hobistikom i slično. nije fer. :(
pa mozes, ko ti brani - samo prethodno postani jos jaci i nadrkaniji CEO... otherwise you wouldnt deserve her.
Link to comment
pa to mozes i sad valjda da radis,
ne mogu, još uvek se patim penjući se uz piramidu. :(
otherwise you wouldnt deserve her.
pa to je ta podvala, kao svejedno im, al kad treba das bira, onda u fazonu pa nisam ja valjda toliko rmbala da bi se zadovoljila bilo čim. you dont deserve me! Edited by Gonzo
Link to comment
nemam predstavu, koliko? kod mene u preduzecu ko zecici, samo medjusobno razmnozavanjetok svesti: u oglasima za upoznavanje koje redovno pratim, ima ona genijalna rec:'useljiv' :Hail:
pa onda ugradi vec jednom te silikone dzaba ti skola.
Link to comment
znamo :) , evo koja bi odbila da bude zena Dzordza Klunija, da raspolaze njegovom karticom i jos da zanemari karijeru (?) (ljubav apstrahovana)
jao kako koja??? meni je taj ercegovac toliko nezanimljiv, da ne samo sto bi morala da se ekstra napregnem da ga celog apstrahujem zarad te kartice i ekstremnog troshenja, nego nisam sasvim sigurna ni da bi mi se ispaltilo. ne vredi to tolike nofce. ma ne mogu ni da shvatim izuzetnost tog ansambla pitanja :lolol:(osim toga, ja sam se vec dobro udala u okviru svoje drushtvene nishe, izazivajuci sveopshti ochaj 1 mnozine automehanichara tehnichara pandura) :Pdjesi lanchia sunce li ti malo. ti se pojavljuesh samo o vecim crvenim slovima :D
deluje mi da su žene mnogo uspešnije u penjanju uz socijalnu lestvicu pomoću partnera.
naravno da su uspeshnije. kod srba zene dobrim udavanjem napreduju, a mushkarci dobrim udavanjem srozavaju. ko da je jedna bakateta pitala srecnu profesorku sveze udatu za vodoinstalatera "i o chemu cete sada da prichate?". jer se bakateta sa dedatechom ziva narazgovarala o pijacnom barometru. i jer odjednom ispadne da je sve u tome, o chemu cete da prichate. a i ako nije sve u tome, komshiluk ima dovoljno vremena da im objasni neprilichnost te ideje. mi, obrazovani, znano je, bistrimo iskljuchivo kjerkegora i hajdegera, nishta pijachni barometar. jedemo pranu i manu. i onda se siroma vodoinstalater samo bruka u svojoj drushtvenoj klasi. a i ona jadnica, sta ce, nepremostive razlike uzdrmavaju rodbinu ^_^*** sve kod srba. ne znam kako je na hallmarku :P Edited by thermal bug
Link to comment
bavi se dezavuisanjem doticne ako hoces, ovo su statistike. mislim bedno zenski.
i da jesu statistike, ti ne umes ni da ih procitas covece. evo, ovo je tvoja interpretacija "statistike" koju si, da pretpostavimo, imao u rukama (?)
Mislim da je cak i gori disparitet u amfiteatrima nego sa diplomiranjem, ima dosta onih koje odustanu na poslednjim godinama zbog porodice i nemastine. Posebno je Bolonja idealna za zene.Dr. Zorica Mršević, Savetnica za pitanja ravnopravnosti polova OEBS-a u SrbijiStatistički gledano, da od diplomiranih stručnjaka u Srbiji godišnje tu diplomu stekne 60% žena, dakle više od muškaraca. To je jedan vrlo važan podatak. Ne mogu da kažem da su žene obrazovanije od muškaraca jer je to novi trend, a svih ostalih decenija pre toga više je bilo univerzitetski obrazovanih muškaraca, ali danas je tako već par godina. To je da kažem jedan vrlo važan rezervoar budućih stručnjaka, profesionalki, političarki i onih koji će donositi odluke.
a ovo boldovano je prosto dirljivo. nadam se da je tu koja te je ostetila stigla zlehuda sudbina. Edited by gagorder
Link to comment
xxx
Ej, nestasni, pozajmi mi avatar, nece JMS da prica sa mnom.
jao kako koja??? meni je taj ercegovac toliko nezanimljiv, da ne samo sto bi morala da se ekstra napregnem da ga celog apstrahujem zarad te kartice i ekstremnog troshenja, nego nisam sasvim sigurna ni da bi mi se ispaltilo. ne vredi to tolike nofce. ma ne mogu ni da shvatim izuzetnost tog ansambla pitanja :lolol:(osim toga, ja sam se vec dobro udala u okviru svoje drushtvene nishe, izazivajuci sveopshti ochaj 1 mnozine automehanichara tehnichara pandura) :P
leglo dobro uz 3opgine kerove, moja zena svisla sto smo zakasnili da jedemo na istom mestu gde i Dzordz, na pijaci u Barseloni.
djesi lanchia sunce li ti malo. ti se pojavljuesh samo o vecim crvenim slovima :D
vec sam mislio da se vratim u ilegalu, kad vidju moje Bube :)edit: ubi me kvot Edited by Lancia
Link to comment
što je šteta i nepravda, jab voleo da mogu da se udam za neku gđicu CEO sa mnogocifrenim prihodima, i da onda mirno raduckam neke svoje posliće, bavim se decom, hobistikom i slično. nije fer. :(
kad sam te ja htela, ti pobeze, eto ti sad.malo je of, ali je i on. pre neki dan sam odbila posao koji bi me karijeristicki (mozda) odveo negde, materijalno bi me dosta osakatio, a zahvaljivanje na ponudi moze da donese i neke negativne posledice. posao je uniseks, iste pare se nude i muskom i zenskom kandidatu, jedina razlika je u paketu osiguranja: muski je skuplji, tj. vise kosta musko odrzavanje no zensko.ako to nije pobeda borkinja za zenska prava, onda ne znam sta je.
Link to comment
jedina razlika je u paketu osiguranja: muski je skuplji, tj. vise kosta musko odrzavanje no zensko.
Zasto, je li posao za muske vise rizican? Edited by jms_uk
Link to comment
Zasto, je li posao za muske vise rizican?
ne, to me je i iznenadilo. isto se ocekuje, kada je posao u pitanju, i od muskog i od zenskog. za mene bi osiguranje kostalo npr 50 evra manje (bupa je u pitanju). rizik ide posebno. nisu ni hr-ovci znali da mi kazu zasto, a posto sam vec i odbila posao, nisam se dalje raspitivala.
Link to comment

uvek sam birala muskarce sa vrhunskim smislom za humor i šarmom, in da first place --> ovo automacki povlaci za sobom sve ostale kvalitete potrebne za 1 uspelu vezudaklem, 1 muskarac sa takvim smislom za humor i šarmom;- ne moze biti depresivan [naravno, samo sam tela da naglasim ovo jer mrzim kojekake depresije]- mora biti djentlmen.... knows how to treat a woman right and keep her happy- snalazljiviji je u zivotu.. u svakom smislu- atraktivniji je u drustvu... privatno, poslovno....- motivise, inspirise i podstice

Link to comment

gonzo, ne slušaj ove žene- samo hoće da te obeshrabre i izmarškaju sa terena.i mani te CEOice, te su isfrustrirane karijeristkinje. ciljaj na neku koja se samoostvarila instantno.klasičan primer socijalnog nabijanja i donabijanja (da prožmem malo forumske teme) stiže nam iz sjedinjenih država i to u vidu ane nikol smit koja se iz ljubavi udala za situiranog i zrelog gospodina džejmsa hauarda maršala drugog, koji je, avaj, pre vremena napustio ovaj svet, ostavivši joj oko 300 miliona novaca. to je nabijanje.

prilog 1th_ana.jpg?t=1294604403

e onda se izvesni mladi umetnik lari birked zaljubio u ucveljenu anu i iz te ljubavi su izrodili dete kom. 1, ženske orijentacije. oko deteta su se borila i još neka zaljubljena gospoda, ali je dnk analiza na kraju potvrdila da je anu najviše od svih voleo lari. time se zaključuje donabijanje, pošto žensko dete može da počne da raspolaže maminim milionima tek kad napuni 18 godina. do tog dana je tu tata. :)

prilog 2larrybirkhead_a.jpg?t=1294604467

e sad, jedini je problem što to još uvek nije zaživelo, tj. postalo deo tradicije™. red je na vas da počnete da spaljujete linžeri i izborite se za svoja prava. mi žene smo vam utrle put, vi treba samo da zaljučite koje zokne vam više ne trebaju i da ih spalite radi višeg cilja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...