Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Ja pričam da bi svaka kuća trebala da ima po jednog Golfa dvojku dizela. Kad udari kriza njemu i lož ulje premija. Nisam probao sa pretopom, verujem da se ne bi bunio. Na nekim Knez pumpama prodaju i Euro lož ulje! :lol:
Samo procedi pretop, i nema frke, ako može upotrebljavano jestivo ulje može i pretop ;) McDonald's bi mogao da postane konkurencija NIS-u :lol:http://www.youtube.com/watch?v=QEX1YFXYTdI
Link to comment
dosadnije je nonstop kenjkati kako je gorivo skupo
aneks: naročito zato što nije dovoljno poskupelo.
Gde je najviše poskupelo gorivo?Izvor: The Economist utorak 27.03.2012 | 12:26London -- Prema pisanju londonskog Ekonomista, Italija je zemlja u kojoj je za godinu dana benzin najviše poskupeo. Srbije nema na listi 28 zemalja.

15412587264f719b293ba0c507528951_orig.jpg

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2012&mm=03&dd=27&nav_id=594794

Edited by Hella
Link to comment
domaće auto čudo, u kombinaciji sa štekarom. punto 1.2, ravne i duge deonice od kuće do posla, ne obilazim nikoga, ne ubrzavam naglo, drugu polovinu ulice vozim van brzine, ne palim klimu u gradu, gasim na semaforu, izbacujem sve nepotrebno iz kola, displej zakucan na prosečnu potrošnju, nikad preko 3.000 rpm, uvek u većoj brzini, gume 2,2 atmosfere, redovno menjam filtere za vazduh, uređaj ugradio imgrund, plin sipam na eurogasu i molu.
To jest, vezes za branik i vuces po ulici? :)
Link to comment
To jest, vezes za branik i vuces po ulici? :)
to bi bilo još pogubnije po gorivnu ekonomiju, jer bi tuđin proizveo trenje. mislio sam na rezervni točak, lance i sekiru.
Link to comment

ja čitah danas da naše kamiondžije masovno kažnjavaju po eu zbog očitavanja katastrofalnog kvaliteta goriva...budibogsnama sumpor, fosfor, i takoa od stotinu proveravanih država, zauzeli smo dobro držeće 93. mestotako kažu "novosti"

Link to comment

Okacih na fezbuk, na love topic, a moram i ovde jer se desilo sad i mozda nikad vise.

546358_3361356445052_1603312641_32871504_273537847_n.jpgI to od svojih para, nista keva ovo ono... Kakav sam car, jebote Hail.gif

Link to comment
Okacih na fezbuk, na love topic, a moram i ovde jer se desilo sad i mozda nikad vise.

546358_3361356445052_1603312641_32871504_273537847_n.jpgI to od svojih para, nista keva ovo ono... Kakav sam car, jebote Hail.gif

pih, ja ocekivao ovako nesto

post-61-13329459577791.jpg

Link to comment
evro dizel na mol-u 151.9 :isuse:
hteo sam sutra da sipam veću količinu, ali me je cena demoralisala... a opet, ne vidim neku alternativu po kvalitetu (i ceni).
Link to comment

Ja sipam u zadnje vreme na NIS-u, ispod 144 je benzin a i na 100m mi od zgrade. Ako i ubuduce budem imao kesha, sipacu po pun rezervoar na razlicitim pumpama i prazniti ga do kraja, bas da vidim jel ima razlike.

Link to comment

u novom sat-u imate koristan dodatak: vodič za ekonomsku vožnju - 30 saveta za 30% nižu potrošnju.ukoliko budete postupali po navedenom, litar evrodizela će vas koštati 105, bezolovnog 100, a gasa samo 56 dinara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...