Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Bas takve i trazim :thumbsup:Gledao sam skoro u Tempu, ali su Michelin bile samo u kombinaciji guma+tepih. Bitno je da su dobre, a naci cu ih negde.
imaju u metrou te michelin.
Link to comment
potrošio sam 5 barum 212/45/17 guma u roku od 2 meseca, prvi ivičnjak ili kanalizacioni šaht i one dobiju balon. nema tu leba. a svaka košta po 13000
Teško mi je da poverujem u ovo.
Link to comment

mojo

Teško mi je da poverujem u ovo.
može ti bude teško oko srca koliko hoćeš, ali cenim da bi postao momentalni vernik ako bi ti morao da plaćaš nove dve continental posle datih više do 600€ za barum.
Što? To su (valjda) gume za kombi. Ništa neobično za opterećeno vozilo.
215/45/17 ni u jednom slučaju nije guma sa kombija :D gume za kombi su 65 ili 70 i imaju oznaku C. ovo je guma sa lagune
Link to comment

Prvih 6 meseci od kupovine vazi pretpostavka da je problem bio do proizvoda i oni moraju da dokazuju da nije tako.Odes u trzisnu inspekciju, organizaciju za zastitu potrosaca, ili jednostavno kod advokata.

Link to comment
Odlučio i ja više ne stavljat glavu u torbu, kupio 4xSavu Eskimo S3+, doć će me 200€ kad mi vrate braća Slovenci DDV. Zasad su super dojmovi, ali to je i zato jer su ljetne Dunlopice već bile krš koji mumlja skoro pa glasnije od motora..Čuo sam da je Sava baš dobra na snjegu i kiši, tj. ono čemu i služi zimska? Rajt?
i ja ih pazario pre neki dan. nisam imao bolje zimske gume...
Link to comment

continental winter contact :thumbdown:doduše dobio ih uz auto, pa ću da ih arčim, al svakako nisu za neku preporuku. verujem da ima i boljih za iste novce

Link to comment

a jbga, wintere su tezak krs, vozim trenutno pozajmljen pezo 206 i apsolutno ne verujem da je to guma koja se hvali na srpskim forumimaeskimo je strejt obicna guma koju ne primecujes u voznji, sto ce reci da je OK, ali zaista nije neka posebna zimska klasa. ja sam sa nje na golfu presao da dunlop wintersport 3D i od tada vise ne menjam. ne znam da li je bolja na kisi ili na suvo, po snegu isto odlicna, po ledu ne znam gumu koja stvarno radi, sta god pricali. ali je dobrih 30% skuplja.ali na gumama i kocnicama ne stedim, sve ostalo moze.

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...