Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Изузетно од става 4. овог члана, у насељу возила не морају бити опремљена ланцима, односно другим уређајима за повећање тракције.Опрема из става 1. тачка 2) овог члана може се поставити на точкове на делу пута који није означен знаком "ланци за снег" само кад је коловоз прекривен снегом.
Na putu Batajnica-Ugrinovci prošle godine je postavljen pomenuti znak, da li ovo gore znači da će montaža lanaca na ovom putu biti obavezna po bilo kakvom snegu, i pored zimskih pneumatika na sva 4 točka? Ako da, :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel moze neki dobrotvor da me posavetuje gde da nabavim neke najjeftinije all season gume za Punta 2 i da mi kaze okvirnu cenu? Dva su uslova: da bude na Novom Beogradu i da se celokupna procedura (kupovina, montaza, balansiranje i ostalo) obavi sto brze i bezbolnije. Blagodarim avansno.

Link to comment

Njah, kompletnu uslugu imaš na Tošinom bunaru ispod Interexa, imaš i Beogumu kod Gazele. E sad, za all-season mi je rečeno da su sranje i nemam ličnog iskustva, al sam siguran da na ova dva mesta imaju nešto od toga pa svrati pogledaj.

Link to comment

I ja sam cuo da su all-season sranje, ali su 1) prakticnije, jer nemam nameru da ih ponovo menjam za nekoliko meseci, 2) svakako bolje od ovih jul brinerki koje imam sada i 3) ne kanim voziti krsimira jos predugo.Fala obadvoici.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
lako, brze ces ih trositi leti, brze zimi. 2 kompleta as ce trajati znacajno manje nego 1 zimski i 1 letnji komplet lepinja.
Jesi ti slep? (retoricko pitanje :fantom:) Lepo rekoh da nameravam da menjam kola u dogledno vreme. Dosadasnje gume arcio sam od 2006. do danasnjeg dana, i leti i zimi. Koliko brzo ove treba da se habaju pa da mi ne potraju jos godinu, dve max? Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...