November 26, 2025Nov 26 Na ozbiljnom snegu racunaj 5+ cm na putu doslo mi da samom sebi udarim samar zbog svesezonki.Zimi zimske ,generalno su u prianjanju i kocenju pravolinijski ok i jeftinije gume ,snowdragon su mi bile najsocijalnije koje sam koristio.E sad lateralno,tj krivine i uspinjanje pa skretanje chak i nove Kineskinje na 4x4 autu su mi bile fazon ovo mora baaas polako u odnosu na Continentalke i Sava.
Create an account or sign in to comment