Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Zimske gume, licenca za slobodno kretanje po snegu, da odes gde hoces (u 90% planinskoj zemlji) i da nikome ne smetas i da niko iza tebe zaglavljenog ne gubi vreme ili vikend. I da te vlasti ne kazne, zestoko. Dok se rves sa lancima koji su izgledali lako da se nameste (zenska ih je namestala na promotivnom videu u radnji pa i kostaju samo 30$) a na terenu su nemoguci golim prstima, mogu cak i da ti otfikare neki.
A jeste, u Japanu lažu u reklamama. Ne verujem. Još i neko bez prstiju da ostane. Sad izmišljaš.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Ja msm da jesu, ali prednje dve samo. No, možda grešim.
zimske ili letnje sa minimum 6mm dubine sare, 30.11.-01.04.videcemo sta ce da odluce za sledecu zimu. :)
Link to comment

Ove nedelje, odoshe zimske gume. U stvari, celi tockovi.Mehanicar preko puta ih promeni (taj dan radim na drugoj lokaciji, ne trebaju kola, voz) i skladisti ih do zime. Uzme auto sa mog parkinga, promeni tockove i vrati auto na moj parking.Nista zakazivanje, samo mu ujutro dam kljuc od kola, vratim se i kola spremna sa letnjim tockovima.Promena tockova za moj auto je 80EUR, posto sam ih od njega kupio, besplatni servis, lifetime.

Link to comment
Takanohana, to je neki sumo rvach?
jak si mi ti japanac :lol: poslednji non-gaijin (pravi, bio mu i bata al su ga naterali da se povuce zbog losih rezultata) yokozuna ;) Edited by Takanohana
Link to comment
jak si mi ti japanac :lol: poslednji non-gaijin (pravi, bio mu i bata al su ga naterali da se povuce zbog losih rezultata) yokozuna ;)
Oni znaju nesto o zimskim gumama?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...