Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Nisu zimske gume, ali je za zimu i od gume je ^_^Ima li neko predlog za kvalitetne gumene patosnice. Ne mora neki ekstra kvalitet, ali ovo sto vidim po prodavnicama je prilicno lose (kao da su od plastike).

Link to comment

Ove ja kupio pre dve godine, birao pomoću nosa a ne pomoću novčanika:slika_00222188.jpgDebele, mekane, prava guma, imaju sa done strane i gumene klinove da ne klizaju a imaju i rupe za kačenje. Ne smrde ni malo, ma ni najmanje. Ali koštaju, čini mi se da su trenutno oko 3000 dinara, ima ih i u Tempu, i u Idea radnjama, a sigurno ih ima i u prodavnicama auto opreme. Michelin, ako se ne vidi sa slike. Dve velike i dve male, bez onog malog dela za centralni kanal pozadi. Ja prezadovoljan.

Link to comment

Odlučio i ja više ne stavljat glavu u torbu, kupio 4xSavu Eskimo S3+, doć će me 200€ kad mi vrate braća Slovenci DDV. Zasad su super dojmovi, ali to je i zato jer su ljetne Dunlopice već bile krš koji mumlja skoro pa glasnije od motora..Čuo sam da je Sava baš dobra na snjegu i kiši, tj. ono čemu i služi zimska? Rajt?

Link to comment

nisam imao eskimo ali je na svim testovima koje sam video nešto bolja od tigar wintere koja meni radi posao već četvrti (ili peti :unsure: ) set. that being said, ja nikad ne vozim oštro, "na ivici" i slično tome. za normalnu vožnju i ta niža klasa je ok.

Link to comment

Ja sam najzadovoljniji bio Michelin zimskim, ali uglavnom slušam savete mojih vulkanizera (kome iz BGD treba preporuka za neki mali popust - neka se javi).Za neka službena vozila smo sada uzeli Wintere jer za tu dimeniju guma nije bilo smisla uzimati neka zvučnija i skuplja imena. Za 13 bih potražio Wintere, takođe. Ne znam kako je bilo u Trayalu ovih godina (a čitam da nije bilo slavno).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...