Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

intresuje me da li ima lag, da li prekida pri transferu, rezolucija... podrazumeva se da je wifi mreza ogranicavajuci faktor ali u slucaju da je protok i signal ok treba da je sve u redu ? Ja gledam F1 na TV, zena 24 kitchen na laptopu a neko treci film na tabletu, sve u isto vreme ?

 

Jos jedna hipoteza (da potvrdim da li sam dobro shvatio)

1. ja ponesem sa sobom npr. tablet i odem u goste gde imaju ok internet. Koristim d3go potpuno normalno ?

2. S obzirom da moze do max 3 uredjaja, da li mogu da prijavim neciji tudj uredjaj koji je negde drugde (npr. kumov laptop) ?

 

sorry na (mozda) glupim pitanjima ali sam stvarno laik za ove nove tehnologije...

Link to comment

Kopernikus digao pakete tako da na poslu imam 50mb umesto 30mb dosadašnjih + gratis tv za 3300. Korektno, osim kada pada kiša i sneg i signal se sjebe pa se slika pretvori u mozaik kockica.

Link to comment

intresuje me da li ima lag, da li prekida pri transferu, rezolucija... podrazumeva se da je wifi mreza ogranicavajuci faktor ali u slucaju da je protok i signal ok treba da je sve u redu ? Ja gledam F1 na TV, zena 24 kitchen na laptopu a neko treci film na tabletu, sve u isto vreme ?

 

Jos jedna hipoteza (da potvrdim da li sam dobro shvatio)

1. ja ponesem sa sobom npr. tablet i odem u goste gde imaju ok internet. Koristim d3go potpuno normalno ?

2. S obzirom da moze do max 3 uredjaja, da li mogu da prijavim neciji tudj uredjaj koji je negde drugde (npr. kumov laptop) ?

 

sorry na (mozda) glupim pitanjima ali sam stvarno laik za ove nove tehnologije...

 

Možeš bilo čija 3 uređaja ali da bi radili svi kanali treba da se gleda preko sbb interneta. Preko drugih provajdera ne rade svi kanali.

Link to comment

Možeš bilo čija 3 uređaja ali da bi radili svi kanali treba da se gleda preko sbb interneta. Preko drugih provajdera ne rade svi kanali.

 

e, bitan podatak. Hvala !

Link to comment

kod tih bezicnih provajdera, cesto presudnu ulogu sto se tice kvaliteta igra broj korisnika po baznoj stanici

 

nego sad gledam sajt beogrida, a potom i sbb, pa nesto razmisljam dal je ova boja za unifi odabrana slucajno ili kao odgovor orionu koji solidno pokriva to trziste

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...