Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Ja idem na 100/6 pa ce i cat da posluzi  :cry:

 

Pricamo o koaksijalnim kablovima ili o lan kablu? Pretpostavljam da nije do koaksijalnog jer onda verovatno ni ne bi mogli da dobace 100+ do 90% ljudi.

 

edit : lan

 

Ni na njima ne vidim oznake al do sledeceg ubrzanja valjda ni ne moram da brinem. Kad su terali 70 terace i stotku valjda

Edited by katamaran
Link to comment

Ja idem na 100/6 pa ce i cat da posluzi  :cry:

 

Pricamo o koaksijalnim kablovima ili o lan kablu? Pretpostavljam da nije do koaksijalnog jer onda verovatno ni ne bi mogli da dobace 100+ do 90% ljudi.

 

edit : lan

 

Ni na njima ne vidim oznake al do sledeceg ubrzanja valjda ni ne moram da brinem. Kad su terali 70 terace i stotku valjda

 

 

Ima na njima oznake samo moraš da obratiš pažnju, tako sam i video da je ovaj CAT5e.

 

 

Inače, onaj stari je bez frke gurao tih 100Mb/s, tako da  nema šta da brineš. :)

Link to comment

Meni nisu povecali jos uvek...stoji na 72-73mbps (hvala Telenoru) u pitanju je Trio Gold Extra... trebalo bi da dobijem 100+10 jednog dana...

 

Doduse tek je 1.2. promenice... nekad

 

Na mojsbb mi pise 100/6...hmmm moracu da ih posetim ovih dana ako se nesto ne promeni

Edited by Milosh76
Link to comment

Imam pitanje za manje brzine. Da li mogu da se gledaju prenosi na kodi ili acestream na 2mb/s? Ima li ko iskustva? Znači da bude dobar kvalitet pri toj brzini?

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Ne moraš toliko da čekaš, juče cimnuo Vladana, za par minuta mi sve bilo sredjeno.

Ja fin i necu da cimam i jos me nisu ubrzali. Ne postizu od vas sto cimate :)

 

edit: napraviste cimaca od mene

 

okacim post na sbb forum

 

 

@ SBB

 

Jel i dalje vazi da cekamo ubrazanje ili da se prijavljujemo mi kojima jos nije odradjeno i da maltretiramo Vladane po fejsbucima i tviterima?

 

 

par minuta kasnije

 

6020148287.png

Edited by katamaran
Link to comment

Ko je Vladan?

Dobra SBB vila :)

 

Radnik SBB-a. Kad ti odgovore nesto preko tvitera po pravilu se predstavljaju.

 

Pedja nam je pricao da cekamo dok Vladan izgleda ne casi casa i samo salje megabite

 

edit: blizu 10 MB/S al mi ne prebacuje. Cini mi se da bi trebalo 12. Mozda server ne moze brze

Edited by katamaran
Link to comment

Vi sarmirate Vladana, a meni Maja resila za 2 minuta preko fejsa :P

 

Jel ima neki sajt koji testira preko 100 mbps?

 

P.S. hvala na odgovoru

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...