Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

 

Zasto ne mogu preko PC da gledam D3GO, nego mi trazi da aktiviram programe?

 

Zašto ne možeš preko PC da gledaš D3GO? Kakve programe da aktiviraš? Jedino ti je potreban ViewRight plugin.

Link to comment

To mi je trazio i instalirao sam, Posle toga koji god program da izaberem izbaci mi popup prozor gde pise da moram da aktiviram kanal u korisnickom sevisu. Uveo sam sbb pre 2 dana.

Link to comment

To mi je trazio i instalirao sam, Posle toga koji god program da izaberem izbaci mi popup prozor gde pise da moram da aktiviram kanal u korisnickom sevisu. Uveo sam sbb pre 2 dana.

 

Ja mislim da treba da aktiviraš samu d3go uslugu.

Loguješ se na mojsbb.rs, onda odeš tamo na D3GO (pazi, u meniju ima i D3, nije to) i aktiviraš.

Link to comment

Mislim da nemaju, bar nista unapred mi nisu rekli. Mozda bi javili ako bih dosao do nekog ekstremnog nivoa

 

 

Nisam to video u ugovoru. Meni se to za 10 godina nije desilo, a nije da nisam skidao i slao  :). 

 

Hvala. Bolje da ih ipak pitam, ja ne gasim racunar :D 

Link to comment

U UNifi mrezi ima kvota od 5GB! U cemu je tu fora, jel probao neko?

 

Zato sto su seratori i sanjaju da ce neko da im daje masnu lovu za dodatne gigabajte. Kad potrosis tih bednih 5gb ide ti ludackom brzinom od 64kbps. U promotivnom periodu je bilo kul. Jednom sam cak pogledao tekmu na plazi.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel to prso net na SBB-u? Žena me panično zove, a nisam bašu prilici da joj odavde stepbystep objašnjavam, kako da proveri do koga je...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Nije radio ni telefon... srećom prava gospoda imaju dve linije, državnu i kablovsku, pa nisu bila odsečena od sveta  :nobles:

Vučič poručio, sad mož' da twittujte u svoja 4 zida!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...