Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Isključivanjem wifi za sopstvene potrebe ne isključejete UNIFI.

 

Ne možete da pristupite UNIFI koji se emituje sa vašeg uređaja, na njega se kače drugi pretplatnici.

 

TT

Ovo onda objasnjava nestabilnost.

Link to comment

Isključivanjem wifi za sopstvene potrebe ne isključejete UNIFI.

 

Ne možete da pristupite UNIFI koji se emituje sa vašeg uređaja, na njega se kače drugi pretplatnici.

 

TT

 

Odakle ti to da ne može da se pristupi sopstvenom unifi? Svi su isti, kako će njegov telefon da razlikuje komšijin unifi od njegovog? 

Link to comment

Odakle ti to da ne može da se pristupi sopstvenom unifi? Svi su isti, kako će njegov telefon da razlikuje komšijin unifi od njegovog? 

u pravu je Tale. Tako je podeseno.

 

Mene je prvo bunilo sto nikako ne mogu da se nakacim telefonom pored punog signala a posle sam procitao na sbb forumu.

Edited by katamaran
Link to comment

Odakle ti to da ne može da se pristupi sopstvenom unifi? Svi su isti, kako će njegov telefon da razlikuje komšijin unifi od njegovog? 

Kad se nakačiš na ruter na svoj WiFI, zapamti tvoj MAC... Kada se ledeći put kačiš, ako je na osnovnom WiFIju zapamćen tvoj MAC, neće pustiti na UniFI u istom uređaju... Naravno, možeš da se nakačiš na komšijin, to ti niko ne brani, ako uspeš...

Link to comment

Gospodin Goran Vasić nas je sve obavestio da korišćenje UNIFI mreže od strane NN lica neće uticati na naš protok, tj. potrošnju. Sa UNIFI mreže se može isključiti preko mojsbb portala i tada će se moći koristiti samo mreža na javnim mestima. Nisam sigurna da li to isključenje sa portala sa sobom povlači i isključenje kućnog modema sa UNIFI mreže, nije mi baš najjasnije iz SBB-ovog pisanija.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Gospodin Goran Vasić nas je sve obavestio da korišćenje UNIFI mreže od strane NN lica neće uticati na naš protok, tj. potrošnju. Sa UNIFI mreže se može isključiti preko mojsbb portala i tada će se moći koristiti samo mreža na javnim mestima. Nisam sigurna da li to isključenje sa portala sa sobom povlači i isključenje kućnog modema sa UNIFI mreže, nije mi baš najjasnije iz SBB-ovog pisanija.

da, tvoj ruter prestaje da "daje" unifi, a zauzvrat gubis mogucnost da se konektujes na unifi

 

ali meni se svidja...po novom sadu na ulici fino moze da se uhvati. nisam primetio nikakav problem so far.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...