Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Desavalo se to i ranije.

 

Ipak su se otvorili za novu godinu i sto se tice brzine

 

4938734091.png

 

Za relativno kratko vreme od 256/64 kbit-a (moj prvi broadband) do ovoga.

Edited by katamaran
Link to comment

duo extra gold

 

70/4 je redovna brzina (sve sam nesto mislio da je 70/3)

 

Izgleda da je ovo sa ubrzanjem neta samo za gold extra pakete

 

Korisnici Gold Extra paketa (Duo, Trio, Fiber Duo i Fiber Trio) dobijaju folder “Naš poklon” sa besplatnim filmovima u Video Klubu kao i brži internet uz dodatak Ubrzaj NET 20/1 a korisnici Gold Premium (Duo, Trio, Fiber Duo i Fiber Trio) dobijaju folder sa besplatnim filmovima u Video Klubu.
Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sad malo prelazim sa teme "SBB promenio cene internet usluga", gledam sad sta da uzmem roditeljima koji bi zeleli paket TV+internet+telefon posto vec SBB ne moze.

 

Vidim da Orion, IKOM i KBCnet kablovska imaju te varijante sa paketima; pretraga je dala pregrst losih utisaka i iskustava sa Orionom, dok za KBCnet i nema mnogo komentara. Oni ispadnu skuplji od Oriona jer pored mesecne pretplate mora da se plati lepa svota za prikljucak za TV i telefon (9000+4400din), takodje i za internet ako se ne uzme ugovor na dve godine, ali preziveli bi to ako je zbilja vredno.

IKOM sam vec zvala - ni oni nemaju tehnickih mogucnosti za tu zgradu.

 

Ima li jos nekog u igri pored navedenih i Telekoma a da nudi pakete?

//Oni bi zeleli nesto drugo od ponudjene zamene za SBB (TotalTV+net) izmedju ostalog zato sto tu nema i telefona. Mozda odustanu od uslova kada vide izbor..

Link to comment

Čini mi se da ti je izmakla činjenica da ogroman deo korisnika ima samo jedan izbor kada su kablovski operateri u pitanju.

Postoji Beotel, ali ne bih rekao da su oni bolji izbor od Telekoma i Totala. S tim što Telekom nudi ugovore na 12 meseci i pritom se razgovori u njihovoj fiksnoj mreži dodatno ne naplaćuju.

 

e. Da se dopunim, najsigurnije je da pozoveš KBCNet, Poštanet, Radijus Vektor, eventualno Beogrid (samo NBG), kažeš im adresu i proveriš da li imaju tehničkih uslova, to jest da utvrdiš u čijem se ataru nalazi zgrada. To ako ciljaš kablovske operatere.

Edited by Malkmus
Link to comment

Ja sam zbilja naivno mislila da tehnicke nemogucnosti za kablovske operatere vise ne postoje. U mojoj zgradi imamo tri kablovska operatera (SBB, Ikom i mislim da je KBC ili nesto slicnog imena) (ili smo makar do nedavno imali, stare komsije su se promenile pa ne znam sta imaju ostali) i Telekom pa sam nekako drzala da sad moze ko sta hoce :)

 

Ne mora to da bude kablovski operater, nego sam ovde pitala jer je najaktivnija tema, ali nazvacu da pitam navedene barem da znam za mogucnost.

Link to comment

E, ima još nešto. Napisala si ranije da nemaju fiksni telefon - ako se odlučite za ADSL/IPTV pitajte Telekom u kojem roku mogu da uvedu liniju. Mislim da postoji šansa da se to oduži.

Link to comment

Jel neko zna šta se dešava sa SBB internetom na lokaciji Slavija? Od ponedeljka ne radi kako valja, učitava stranice celu večnost, onda ne učita ceo sadržaj, brzina se sa 30 Mb/s smanjila  i sada se kreće oko 6-7 Mb/s, onda nema interneta po sat do dva i tako dalje.

Edited by Arkadija
Link to comment

Jel neko zna šta se dešava sa SBB internetom na lokaciji Slavija? Od ponedeljka ne radi kako valja, učitava stranice celu večnost, onda ne učita ceo sadržaj, brzina se sa 30 Mb/s smanjila  i sada se kreće oko 6-7 Mb/s, onda nema interneta po sat do dva i tako dalje.

 

Pozovi 19900, oni znaju.

Link to comment

Pozovi 19900, oni znaju.

 

Pa, zvala sam, odmah se javlja automatska poruka koja kaže " na vašoj lokaciji ima neki problem, ekipe rade....bla,bla..."

Mislila sam da možda neko ovde ima neku informaciju više, ali očigledno da nema.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...