May 30May 30 Ne znam zašto sam bio utripovao da je Steven Brown umro (a on u sasvim pristojnoj formi). Sigurno sam ga pomešao sa Peter Principleom. Dobro je da su ova dvojica živi (i zdravi), nek' šire imigrantski weltschmerz, pa i po Pakrcu... samo, ovaj vladika... nisu tu čista posla.
May 30May 30 Builders and the Butchers - 28.05.26 - Live Evil, MunchenPre tri godine sam ih prvi put gledao i do danas je to jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio u Nemackoj. Bend koji je uvek na 101 posto. Iako je bina bila mala, a njima treba prostora (ne samo zato sto ih je sestoro u bendu), vec sto su stalno u pokretu. Publika je bila neverovatna. Prvih par redova zna skoro sve tekstove, reakcije nakon pesama su takve da je pevac rekao: Vi stvarno niste normalni. Ovo je nas zadnji koncert u Nemackoj i najveci do sada. A u publici 150+ ljudi u rasponu od 20-70 godina koji se ludo zabavljaju.
May 30May 30 sto se kaye, potcenjen bend. imaju bas dobar album iz ove godine, nije ih bilo neko vreme. Edited May 30May 30 by holden kolfild
June 7Jun 7 Social Distortion danas u Nürnbergu. Hteo da idem, ali je ceo festival Rock am Ring već mesecima rasprodat. Dobro da nisam išao iz dva razloga, set lista je ozbiljan krš, drugi razlog, roze ruža na gitari. Muzički odlično, glavni vokal loš. Hvala Magenta muzici na besplatnom prenosu današnjeg dana. Doduše, samo me ovo interesovalo.
June 7Jun 7 15 minutes ago, wayfaring stranger said:drugi razlog, roze ruža na gitariNisam ih nikad slušao, jel ovo ima neko značenje ili je u pitanju tvoja (dobra) fora? 🙃
June 8Jun 8 18 hours ago, papapavle said:Nisam ih nikad slušao, jel ovo ima neko značenje ili je u pitanju tvoja (dobra) fora? 🙃Vredi to preslušati, itekako. Na ovom forumu sam vec banovan zbog "nedovoljne tolerancije" prema određenim seksualnim grupacijama, ne zato sto imam nesto protiv njih, to je njihova odluka i želja, već zato što nam se to agresivno nameće. Da ne dužim, ukapirao si. Ne svidja mi se ta roze ruža na gitari.
June 8Jun 8 1 hour ago, wayfaring stranger said:zato što nam se to agresivno nameće. "Pa mi smo došli njih da gledamo!"
June 10Jun 10 Dnevni list DanasNovosadski džez festival – Novo iskustvo džeza u srcu gradaUz slogan LAGÁNO, Novosadski džez festival ove godine stiže pred publiku sa novim konceptom, negujući vrhunsku džez kulturu i autentičan ritam novosadskog života. Približavajući se svojoj tridesetogod
June 10Jun 10 5 hours ago, klimt said:Dnevni list DanasNovosadski džez festival – Novo iskustvo džeza u srcu gradaUz slogan LAGÁNO, Novosadski džez festival ove godine stiže pred publiku sa novim konceptom, negujući vrhunsku džez kulturu i autentičan ritam novosadskog života. Približavajući se svojoj tridesetogodhehehe što je šupčina nemanja pomerio datum sa jeseni kad je uvek bio festival, na jul i termin kad je nekada bio exit fest pa da lepo utera svojim ex-kolegama i malo da se ucuri stranci koja ga je sad hapsila za stvari koje su mu naredili da radi
June 11Jun 11 16 hours ago, scab said:hehehe što je šupčina nemanja pomerio datum sa jeseni kad je uvek bio festival, na jul i termin kad je nekada bio exit fest pa da lepo utera svojim ex-kolegama i malo da se ucuri stranci koja ga je sad hapsila za stvari koje su mu naredili da radiNe znam ko je Nemanja i lokalne političke relacije u NS. Znam samo ono osnovno, i bio sam par puta sa porodicom na masovnim protestima u NS.Jasno je da je prvi vikend jula bio termin Exita.
June 11Jun 11 2 hours ago, klimt said:Ne znam ko je Nemanja i lokalne političke relacije u NS. Znam samo ono osnovno, i bio sam par puta sa porodicom na masovnim protestima u NS.Jasno je da je prvi vikend jula bio termin Exita.nedavno uhapšen pa pušten direktor fondacije za izvlačenje para kroz projekat NS prestonica kulture
Create an account or sign in to comment