Monday at 15:114 days On 20. 6. 2026. at 18:20, Malkmus said:Ići ću na Flaming Lips uz nešto sreće.Da li neko možda zna tačnu satnicu? Znam da piše da je početak u 20h.Nemam baš mnogo vremena za odsustvovanje, pa zato pitam.19.30 vrata21.00 set 122.25 set 2
Monday at 15:494 days 1 hour ago, Tsai said:Uzeo sam kartu za fan pitMeni je Moby utešna nagrada nakon što mi je Empire of the Sun otkazan. Lepo je trebalo da idem u Zagreb i gledam ih ko gospođa. 🥹
Monday at 15:514 days 2 hours ago, Indy said:Još cca 3 nedelje... jedva čekam (pozd orderka!) Hooky!Uživaćeš! Praši Hooky preko 2 i po sata. Svaka mu čast 😇
Monday at 19:534 days 24 minutes ago, Malkmus said:Odokativno petsto ljudi na Flaming Lips. GenX umrla.Nije do GenX, nego do FL, mensečini.
Monday at 21:244 days Nisam fan, ali šta njima tačno fali? Nego to samo kod nas, sve preko 40 godina se zbabilo i zdedilo, ne daj bože da stoje sat i po i uživaju u lajv muzici.
Monday at 22:273 days Pomimo svih subjektivnih afiniteta koje gajim prema autentičnom opusu benda, vecerasnji nastup je bio fantastičan.Krajnje prijatno i sadržajno veče i pred ovih, neočekivano skromnih, 500ak ljudi.Fuck yeah, Belgrade
Tuesday at 00:043 days 9 hours ago, bios said:Jesi lud, naravno da može još da peva. Slušao ga ja pre mesec dana sa Avett Brothers i pisao o tome na topiku. Bio sa ženom i ona me posle koncerta ubeđuje da su FNM bili na Exitu i da smo bili zajedno, a čega se ja apsolutno ne sećam. Crna rupa. Sam mi se nešto maglovito vraća Hajde Jano. Jbg pogreši čovek Za mesec dana dolazi Tomahawk i naravno da idem.Nema šanse da može da izvuče visoke, samo midrange i dernjavu Nije ni pre mogo
Tuesday at 03:513 days 3 hours ago, Ratamahatta said:Nema šanse da može da izvuče visoke, samo midrange i dernjavuNije ni pre mogoPao mu raspon na 5.5 oktava u šestoj sedmoj deceniji, moš misliti. Neverovatno je kako ima očivan glas. Mada njemu u radnoj knjižici piše da je bariton. Ako ti je do visokih, pogrešna crkva enivej.
Tuesday at 04:373 days U studiju je faca, uzivo i ne bas jbg. Svasta upropasti uzivo time sto samo uzme random se dere, jedino je balade izvlacio kako trebaKako je otpevo Angel Dust, KFAD i AOTY je za knjige, ta 3 albuma su mi u top 50 svih vremenaNema veze, uhvaticu ih negde, a mozda dodju i ovde opet ko znaBilo bi lepo da setlist ne bude retardiran kako zna da bude, s po 5 coveraMnogo bih voleo da cujem recimo Kindergarten ili Helpless uzivoMozda i bude konceptualna turneja pa opale ceo AOTY, 30 godiny jeJedan od retkih bendova uz AIC gde zapravo mnogo vise volim deep cuts nego hitoveRecimoWe Care a LotThe Real ThingZombie EatersKindergartenMidlife CrisisEverything's RuinedGentle Art of Making EnemiesEvidenceKFADJust a ManStripsearchAshes to AshesLast Cup of SorrowHelplessEasyRicochetPaths of GloryPristinaCrack HitlerJizzlobber
Tuesday at 05:223 days 7 hours ago, ordi said:Nisam fan, ali šta njima tačno fali? Nego to samo kod nas, sve preko 40 godina se zbabilo i zdedilo, ne daj bože da stoje sat i po i uživaju u lajv muzici.9 hours ago, papapavle said:Nije do GenX, nego do FL, mensečini.Valjda papapavle aludira na to što nisu više relevantni, što su imali loših albuma i što je pevaču odavno pukao glas. Manje poznata činjenica je da su izbacili čoveka #2 nedavno.Ali ovo je jedan od bitnijih/popularnijih/originalnijih "alternativnih" bendova druge polovine devedesetih i početka dvehiljaditih, a set lista je u znaku obeležavanja dvadesetpetogodišnjice albuma Yoshini Battles the Pink Robots, drugi po zastupljenosti je čuveni Soft Bulletin, tako da su svirali uglavnom popularne pesme.Bio sam na delu koncerta i meni je bilo divno.Uopšte ne razumem onakav odziv, još imajući u vidu da su Rusi činili dobar deo publike. Edited Tuesday at 05:273 days by Malkmus
Tuesday at 06:053 days 1 hour ago, Ratamahatta said:U studiju je faca, uzivo i ne bas jbg. Svasta upropasti uzivo time sto samo uzme random se dere, jedino je balade izvlacio kako trebaKako je otpevo Angel Dust, KFAD i AOTY je za knjige, ta 3 albuma su mi u top 50 svih vremenaNema veze, uhvaticu ih negde, a mozda dodju i ovde opet ko znaBilo bi lepo da setlist ne bude retardiran kako zna da bude, s po 5 coveraMnogo bih voleo da cujem recimo Kindergarten ili Helpless uzivoMozda i bude konceptualna turneja pa opale ceo AOTY, 30 godiny jeJedan od retkih bendova uz AIC gde zapravo mnogo vise volim deep cuts nego hitoveRecimoWe Care a LotThe Real ThingZombie EatersKindergartenMidlife CrisisEverything's RuinedGentle Art of Making EnemiesEvidenceKFADJust a ManStripsearchAshes to AshesLast Cup of SorrowHelplessEasyRicochetPaths of GloryPristinaCrack HitlerJizzlobberNe može sad, mislim da ga boli i kurac. To što on radi mnogo je povezano s pokretom, celim telom mu ga daje. A sad čime, kako? Nije on Monserat Kabalje, mada ide ka tomeOn zapravo dobro peva kad je nadrkan, on je profesionalni drkadžija i svu snagu crpi iz kurčenja. I to mu je veliki kvalitet. Jebeš ti kako on peva Chuck Mosley je bio do jaja. Ali ovaj je kao klinac uleteo sa stavom 'meni se ne sviđa nikakva muzika', počeo da im prodaje neke šeme tipa easy listening i parodije, namerno koje niko ne sluša i svakoga nerviraju,samo da prca ljude jer je bio mali kreten koji problem u životu imao nije. I nekako iz toga izvukao novu muziku, ustvari su geniji ostali iz ekipe koji su ga podržali i uleteli u eksperimente nikome jasne. I spakovali kao da je mejsntrim, ladno. Tolika muda moraju dati rezultat. Edited Tuesday at 06:143 days by Hermetico
Tuesday at 08:243 days 2 hours ago, Hermetico said:Ne može sad, mislim da ga boli i kurac. To što on radi mnogo je povezano s pokretom, celim telom mu ga daje. A sad čime, kako? Nije on Monserat Kabalje, mada ide ka tomeOn zapravo dobro peva kad je nadrkan, on je profesionalni drkadžija i svu snagu crpi iz kurčenja. I to mu je veliki kvalitet. Jebeš ti kako on peva Chuck Mosley je bio do jaja. Ali ovaj je kao klinac uleteo sa stavom 'meni se ne sviđa nikakva muzika', počeo da im prodaje neke šeme tipa easy listening i parodije, namerno koje niko ne sluša i svakoga nerviraju,samo da prca ljude jer je bio mali kreten koji problem u životu imao nije. I nekako iz toga izvukao novu muziku, ustvari su geniji ostali iz ekipe koji su ga podržali i uleteli u eksperimente nikome jasne. I spakovali kao da je mejsntrim, ladno. Tolika muda moraju dati rezultat.Ashes to Ashes i Kindergarten kad sam prvi put cuo tetoviralo mi se u mozak i ostace zauvek Ne znam koliko jos imam, ali do zadnjeg dana volemNajbolje je otpevo AOTY, po meni. Pustio je glascinu tu, pogotovo pre-chorus i refren u Ashes, pa strofa u Paths of Glory, pa refren Helpless i Sorrow, pa ceo Stripsearch, i po meni njegova najbolja vokalna izvedba ikad - outro Pristine. Jebote kako je to djubre od pesme sve dok ne krene to, a onda ti zao sto je krajTRT mi se uopste ne svidja jer sve peva kroz nos, jedino mogu TRT i Zombie jer su tekstovi odlicni i From Out of Nowhere jer je nekako vesela i vuce na JamiroquaiOn to live nije mogo ni na prvom reunionu pre 15~ godina da izvuce, nema ni veze. Pevacu ja i nerviracu dva reda ispred i dva iza One pesme gde se i inace dere poput Cuckoo, Collision, Superhero... To ce sigurno svirati jer mu je najlakse da izvuce
Create an account or sign in to comment