August 28, 2025Aug 28 3 hours ago, Nikodije said:Na Gitarijadi nastupaju neki no name Rumuni, Italijani, Atomsko sklonište, Crvena jabuka, Alen Islamović, kao i glavne zvezde- Regina.VagiXXXna headliner. Wow. Neka 92-93, vreme inflacije, bio sam selektor demo bendova za Mladenovacku gitarijadu. Zapadne mi "cast" da busom odem do BGa i dovezem demo bendove. Usput, pitali nas Plejboji, Regina i zaboravih ko jos od imena da i oni krenu busom, zasto da ne. Sve vreme ispred crkve Sv. Marka bendovi se druze, samo Regina stoji sa strane i nesto glume. Kada se ulazilo u bus prvo velika imena, trojac iz benda regina kazu sacekajte jos malo, cekaju kao nesto. Posto sam navijao da ne krenu sa nama i da ne sviraju uopste, spakujem sve i kazem im da ako hoce sa nama, mogu da udju ili odosmo bez njih. Oni dodju do busa i kazu pa nema mesta napred, mi necemo da sedimo pozadi. Rodjaci, pozvani ste na vreme, niste se ukrcali, mozete da udjete ako hocete i sednete gde ima mesta, u protivnom idemo bez vas. Usli su totalno ljuti, a bendovi su ih rasklapali do Mladenovca. Posebno su se istakli likovi iz benda Mr. No.A ova gitarijada ako je uopste to sa obim headlinerima, trebali su da pozovu Halida i Sinana da ih pojacaju.
August 28, 2025Aug 28 Zvanično počela Gitarijada.Samo dva benda su nastupila. Sada je počeo revijalni deo.Za posetioce je obezbeđen besplatan autobuski prevoz.71 gledalac, bez policije.
August 28, 2025Aug 28 Čujem tonove sa ćacifesta, al ne znam koliko ima ljudi. Ako neko zna neka javi ili okači snimak. Nadam se da je kao u ZA.
August 28, 2025Aug 28 Deluje sablasno, ringišpili ne rade. Sumnjam da ćemo naći snimak iz samog festa pošto se plaća ulazhttps://www.instagram.com/reel/DN6SXWHjBtO/?igsh=eGR6amJhMjcyd21t
August 29, 2025Aug 29 8 hours ago, goofs said:Deluje sablasno, ringišpili ne rade. Sumnjam da ćemo naći snimak iz samog festa pošto se plaća ulazhttps://www.instagram.com/reel/DN6SXWHjBtO/?igsh=eGR6amJhMjcyd21tBilo bi zanimljivo znati koje godine i na kojoj Zajecarskoj gitarijadi i Beer festu nisu nastupili Otvarači i Atomsko sklonište. Mislim da oni žive samo od tamburijada.
August 29, 2025Aug 29 Ne brini, Osvajaci (makar pojedini clanovi) zive od drugih stvari, npr. od plata u drzavnim firmama u kojima su zaposleni i od "investicija".
August 29, 2025Aug 29 Zašto niko ne prijavljuje paklenu gužvu na Beer festu: https://x.com/Cekiron/status/1961363436664918299?t=dto9SYQLL5WRGJ5ZlGdOvw&s=19
August 29, 2025Aug 29 Lepo je znati i koji bendovi su Caci. Jel mozemo da pisemo E-Play, znaci, Keltse (ocekivano) ako dobro vidim? Pejakovic vec notiran. Ko jos?
August 29, 2025Aug 29 Nick Cave, Guns'n'roses, Ramštajn, Beogradska filharmonija...mada ne znam zašto su Celtsi očekivani...?
August 29, 2025Aug 29 Zato sto mi je Aca Cetnik, ovaj, Seltik uvek nekako mutan kad je politika u pitanju.
Create an account or sign in to comment