Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

koncerti

Featured Replies

3 hours ago, Nikodije said:

Na Gitarijadi nastupaju neki no name Rumuni, Italijani, Atomsko sklonište, Crvena jabuka, Alen Islamović, kao i glavne zvezde- Regina.

VagiXXXna headliner. Wow. Neka 92-93, vreme inflacije, bio sam selektor demo bendova za Mladenovacku gitarijadu. Zapadne mi "cast" da busom odem do BGa i dovezem demo bendove. Usput, pitali nas Plejboji, Regina i zaboravih ko jos od imena da i oni krenu busom, zasto da ne. Sve vreme ispred crkve Sv. Marka bendovi se druze, samo Regina stoji sa strane i nesto glume. Kada se ulazilo u bus prvo velika imena, trojac iz benda regina kazu sacekajte jos malo, cekaju kao nesto. Posto sam navijao da ne krenu sa nama i da ne sviraju uopste, spakujem sve i kazem im da ako hoce sa nama, mogu da udju ili odosmo bez njih. Oni dodju do busa i kazu pa nema mesta napred, mi necemo da sedimo pozadi. Rodjaci, pozvani ste na vreme, niste se ukrcali, mozete da udjete ako hocete i sednete gde ima mesta, u protivnom idemo bez vas. Usli su totalno ljuti, a bendovi su ih rasklapali do Mladenovca. Posebno su se istakli likovi iz benda Mr. No.

A ova gitarijada ako je uopste to sa obim headlinerima, trebali su da pozovu Halida i Sinana da ih pojacaju.

  • Replies 10.6k
  • Views 927.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kakvi su to ljudi...   posle bg koncerta u areni mislim 2011 sam prisao 3D-ju i rekao mu da imam divnu drugaricu koja boluje od teske depresije i da veceras nije mogla da bude tu da ih vidi.

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Massive Attack sinoć posećeni i pronađeni veličanstveni, kao i uvek! Imao sam dvojbu da li da se cimam do Bristola, ali nakon noćašnjeg iskustva, gorko bi zažalio da nisam. Jer uvek je najbolje kući

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Oasis na Wembliju, u sredu. U nekim momentima je izgledalo da će se stadion raspolutiti na pola - 80k ljudi koji dva sata, ni jedne sekunde ne staju sa horskim pevanjem, skakanjem, grljenjem i nekom g

Posted Images

Zvanično počela Gitarijada.

Samo dva benda su nastupila. Sada je počeo revijalni deo.

Za posetioce je obezbeđen besplatan autobuski prevoz.

71 gledalac, bez policije.

Čujem tonove sa ćacifesta, al ne znam koliko ima ljudi. Ako neko zna neka javi ili okači snimak. Nadam se da je kao u ZA.

Svakako su oba događaja, i bez ovih ćaci iteracija godinama krševi.

16 hours ago, msv said:

Vlatko otkazao Beer fest, ovi dovode Leb i sol lolol

screenshot-2021-06-25-at-154601-1024x530.png

8 hours ago, goofs said:

Deluje sablasno, ringišpili ne rade. Sumnjam da ćemo naći snimak iz samog festa pošto se plaća ulaz

https://www.instagram.com/reel/DN6SXWHjBtO/?igsh=eGR6amJhMjcyd21t

Bilo bi zanimljivo znati koje godine i na kojoj Zajecarskoj gitarijadi i Beer festu nisu nastupili Otvarači i Atomsko sklonište. Mislim da oni žive samo od tamburijada.

Ne brini, Osvajaci (makar pojedini clanovi) zive od drugih stvari, npr. od plata u drzavnim firmama u kojima su zaposleni i od "investicija".

Jesu li to Eplay?

Jeste, ova pesma, oni su otvorili fest:

Lepo je znati i koji bendovi su Caci. Jel mozemo da pisemo E-Play, znaci, Keltse (ocekivano) ako dobro vidim? Pejakovic vec notiran. Ko jos?

Nick Cave, Guns'n'roses, Ramštajn, Beogradska filharmonija...mada ne znam zašto su Celtsi očekivani...?

Zato sto mi je Aca Cetnik, ovaj, Seltik uvek nekako mutan kad je politika u pitanju.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.