August 31, 2025Aug 31 Ја нисам растао на двору али ми је Буч Кесиди баш језив. Од исте тематике у свакој песми до тог неког електропоп звука како год да га назовемо, кад се све то спакује одслушаш им једну песму и чуо си их све отприлике.Неко се овде посрао по Зостеру, они су ми пет пута квалитетнији бенд рецимо.
September 1, 2025Sep 1 22 hours ago, johan nagel said:Ја нисам растао на двору али ми је Буч Кесиди баш језив. Од исте тематике у свакој песми до тог неког електропоп звука како год да га назовемо, кад се све то спакује одслушаш им једну песму и чуо си их све отприлике.Неко се овде посрао по Зостеру, они су ми пет пута квалитетнији бенд рецимо.Šta sad fali elektropopu? 😒
September 1, 2025Sep 1 Нисам фан а посебно не у њиховој интерпретацији, али како год то је субјективна ствар.Свакако имају доста публике, посебно међу клинкама тинејџеркама, и што се мене тиче боље да слушају и то него неку Николију или шта је већ популарно.
September 1, 2025Sep 1 Njih dvojica iz Buč Kesidija su fino osmislili scenski nastup tako da mogu da se gledaju dok sviraju
September 1, 2025Sep 1 12 minutes ago, johan nagel said:клинкама тинејџеркамаOrdi i ja! :DJa mogu da ih slušam, ok mi je par pesama, ali ne doživljavam ih kao vrhunski kvalitetnu muziku koja ostavlja dubok trag (u meni). Ali svaštosluš sam, nešto ću pustiti i iz zezanja...cepam se od zbunjenosti kad krene diskusija o muzici, valjda zato što smo višeslojna i složena bića. (prezire Senidu, a zapevuši "Replay") Edited September 1, 2025Sep 1 by Klara
September 1, 2025Sep 1 Ви мјеталци сте најгори од све деце што се мене тичеОдносно они задрти што им је само метал музика, ти још и слушаш свашта нешто рекло би се
September 1, 2025Sep 1 18 minutes ago, johan nagel said:Ви мјеталци сте најгори од све деце што се мене тичеОдносно они задрти што им је само метал музика, ти још и слушаш свашта нешто рекло би се To je tačno što se tiče zadrtosti metalaca. Nedavno zovem ortaka da ide sa mnom na WASP (i to za dž), reagovao je kao da sam ga zvao na Đorđa Davida.+metalci misle da su mnogo pametniji od ostalih, što jeste tačno. Edited September 1, 2025Sep 1 by Nikodije
September 1, 2025Sep 1 2 hours ago, Nikodije said:+metalci misle da su mnogo pametniji od ostalih, što jeste tačno.Nikad metalika od mene. Vozeci po Nürnbergu, uključim radio da vidim šta je u ponudi, kada zasviraše TS. Počeo da se smejem, a nakon njih DL. Morao sam da promenim stanicu kako ne bih izazvao sudar usled histeričnog smeha.
September 2, 2025Sep 2 13 hours ago, wayfaring stranger said:Nikad metalika od mene. Vozeci po Nürnbergu, uključim radio da vidim šta je u ponudi, kada zasviraše TS. Počeo da se smejem, a nakon njih DL. Morao sam da promenim stanicu kako ne bih izazvao sudar usled histeričnog smeha.Čitam Vozeći po Nürburgringu i ne verujem
September 2, 2025Sep 2 16 hours ago, wayfaring stranger said:Nikad metalika od mene. Vozeci po Nürnbergu, uključim radio da vidim šta je u ponudi, kada zasviraše TS. Počeo da se smejem, a nakon njih DL. Morao sam da promenim stanicu kako ne bih izazvao sudar usled histeričnog smeha.Zašto sam kliknuo play na ova dva klipa?
September 2, 2025Sep 2 U Nürnbergu su, vallah, mogli da puste Scorpionse Edited September 2, 2025Sep 2 by ragasto
Create an account or sign in to comment