August 29, 2025Aug 29 Secam se Eplaya dok si bili demo bend imali su super stvar Pop i cini mi se da je bila i treca riba, a Maju sam vidjao po Pravnom, delovalo je da moze da bude solidan advokat za lbgt prava
August 29, 2025Aug 29 Prva njihova stvar koju sam čuo je Zašto. Ušla mi je u uho na prvo slušanje...Meni se sviđa njihova muzika, a sad sa Trutom i dodatnim vokalom koja zapravo ume da peva, zvuče mi još bolje. Edited August 29, 2025Aug 29 by Filozof manijak
August 30, 2025Aug 30 11 hours ago, *edited by mod said:Ma gde kul, po toj logici mogu da naplate i nastup na SNS konvenciji pa da daju pare u dobrotvorne svrhe. Ne ide to tako.Pa bilo je sličnih poteza. :DBilo bi najbolje da su svi bojkotovali fest.Ali sad kao nećemo da osuđujemo Acu jer je na sceni podržao Gobline (a šta da nije?).N1 Info RSKako su dnevnice za SNS miting završile u rukama studenat...Uz parolu “Lapovo uz nobelovce” građani ove varošice osmislili su do sada neviđenu akciju podrške studentima. Ono što je već godinama javna tajna, oni su na dov"Uz parolu “Lapovo uz nobelovce” građani ove varošice osmislili su do sada neviđenu akciju podrške studentima. Ono što je već godinama javna tajna, oni su na dovitljiv način sada i potvrdili. Novac za odlazak na skup vladajuće partije u Niš su, kažu, uzeli. Ali ne za sebe ili kako bi “prodali” svoju podršku predsedniku, već da bi ga prosledili onima koje od srca podržavaju.Ipak, svesni pritisaka koji mogu da uslede, identitet glavnih aktera, ne žele da otkriju."Btw, Buč Kesidi je tralala-aesthetic bend za jedno leto. Forsiraju iste melodije nakon prvog hita.Slušala sam jednom Zoranovo gostovanje na 202 i bože, koliko sam bila zatečena...ako je sastavio dve razumljive i proste rečenice, sve nešto isprazno, nemušto, nezanimljivo. :(
August 30, 2025Aug 30 Bend Buč Kesidi saopštio je jutros da otkazuje svoj nastup na ovogodišnjem Belgrade Beer Festu. Iako su bili najavljeni kao jedna od glavnih zamena posle serije otkazivanja drugih izvođača, duo iz Pančeva obavestio je fanove da ipak neće izaći na binu.lol
August 30, 2025Aug 30 14 hours ago, ultra plasticni said:meni i dalje nije jasno ko slusa to smece od muzikeSluša ih tamo neki Žikica...https://www.facebook.com/buckesidi/posts/veliko-hvala-legendi-zikica-simic-%EF%B8%8F/1254586143333100/
August 30, 2025Aug 30 Odem na fb profil Buč Kesidi i vidim da sviraju u Zg areni 26.1. Jbt, u Areni. Znao sam da su tamo popularni, al nisam znao koliko. U Bg oni sviraju u Domu omladine, nisam ih primetio u nekom većem prostoru. Moguće da su svirali na Tašu, u stvari, sad mi nešto zvoni. Edited August 30, 2025Aug 30 by Nikodije
August 30, 2025Aug 30 Poslušao sam poslednji singl™. Jeste, loše je. Edited August 30, 2025Aug 30 by Malkmus
August 30, 2025Aug 30 Ovo je dobra prilika da svi poravnaju račune sa svima, čak i u dalekoj Hrvatskoj :ravnododna - Ravnododna.comDomagoj Margetić uputio ‘Posljednje (i javno) pismo Bruni...Poznati istraživački novinar i pisac Domagoj Margetić objavio je na svom Facebook profilu javno pismo upućeno lideru Atomskog skloništa.
August 30, 2025Aug 30 Vidim i večeras Atomsko sklonište lol bili su i na pokojnoj Gitarijadi. Profitiraju masno po ovim ćaci festivalima koje otkazuju svi naši bendovi. Kad padne hulja ne zvati ih više nikad nigde. Edited August 30, 2025Aug 30 by Nikodije
August 30, 2025Aug 30 Ne dirajte mi Buč Kesidi, aloe! Zato ponekad ne podnosim ovaj forum, što su svi rasli na jebenom dvoru. 🙄
August 30, 2025Aug 30 18 minutes ago, ordi said:Ne dirajte mi Buč Kesidi, aloe! Zato ponekad ne podnosim ovaj forum, što su svi rasli na jebenom dvoru. 🙄Meni je ovo njihova najbolja pesma..
Create an account or sign in to comment