September 2, 2025Sep 2 4 hours ago, Ras said:Čitam Vozeći po Nürburgringu i ne verujem @Ras - Od Nürburgringa do Nürnberga 390km. Kamo srece da se provozam i po tamosnjoj livadi.@ragasto - Bilo je i Scorpionsa, Billy Idola, najalternativniji su Alice Cooper, Iggy Pop i Bryan Adams. Ostalo sve sam humor iz osamdesetih. Ostavio stanicu da se podsetim detinjstva. Moram priznati da su mi za trenutak popravili raspolozenje.@klimt - Daj, nemoj mi reci da ne znas za Twisted sister??? Pa to je bio cirkus i kada je objavljeno. Tzv. efekat Mice Trofrtaljke i Masinke Lukic iliti toliko lose da postaje dobro.
September 2, 2025Sep 2 Da da, današnji njemački 60godišnjaci su bivši metalci iz 80ih, sa sve onim pornićarskim brkovima....a Twisted sister je teška trešina, tu se slažem.
September 2, 2025Sep 2 čovek pomenu metalce i vi ni pet ni šest nego iskopaste OK bend i Toni Montana
September 2, 2025Sep 2 Kome je London blizu... ima i u nekim drugim gradovima (Strazbur, itd?) pa proverite... Nadam se da će da se snima.
September 3, 2025Sep 3 19 hours ago, wayfaring stranger said:@Ras - Od Nürburgringa do Nürnberga 390km. Kamo srece da se provozam i po tamosnjoj livadi.@ragasto - Bilo je i Scorpionsa, Billy Idola, najalternativniji su Alice Cooper, Iggy Pop i Bryan Adams. Ostalo sve sam humor iz osamdesetih. Ostavio stanicu da se podsetim detinjstva. Moram priznati da su mi za trenutak popravili raspolozenje.@klimt - Daj, nemoj mi reci da ne znas za Twisted sister??? Pa to je bio cirkus i kada je objavljeno. Tzv. efekat Mice Trofrtaljke i Masinke Lukic iliti toliko lose da postaje dobro.Znam za Sister ovkors. Samo sam zaboravio razmere i pikove njenog treša.Bilo je skoro o električnom popu (), pa sad o metalnim radnicima iz 80-tih.Kad se to Božijom rukom ukrsti...Dosta trolovanja, svi marš na koncerte! Edited September 3, 2025Sep 3 by klimt
September 3, 2025Sep 3 Dobra fora, stacioniraju se u svakom gradu na cetiri dana. Da smo zemlja, a ne mafijaski odron, mogao je Beograd da bude domacin za ceo region.
September 3, 2025Sep 3 Jebes to, idemo u Bolognu, Italijani se fino loze i budu kul koncerti.Karte, oko 100e parter, tribine 60-140e.
September 4, 2025Sep 4 Dresden Dolls u St. Poelten-u (blizu Beča) u subotu 13.09.Line-Up17:30-18:00 Laundromat Chicks18:30-19:30 Dry Cleaning20:00-21:00 Jehnny Beth21:45-23:00 Dresden DollsPop am Dom! From classical music to punk cabaret, from indie rock to electro excess: for one weekend, the Domplatz St. Pölten will be a playground for music that pushes stylistic and emotional boundaries
September 5, 2025Sep 5 13 hours ago, reg said:Da li je nekom stigla registraciona poruka za Radiohead?Evo stiglo
September 6, 2025Sep 6 Stiglo i meni, sinoć oko jedan.Sad čekamo da li će stići kod, pa ni taj kod ne garantuje da imaš mesto u redu za karte. Jebem ti supicu, moraće opet Via Gogo da radi, kanda.
September 6, 2025Sep 6 Ja se sad prijavio, sve mi stiglo instant. Valjda je inicijalno zagusenje proslo.
Create an account or sign in to comment