August 24, 2025Aug 24 Stajali ste na losem mestu bio je dobar zvuk ako se potrudis, falio je Into the Storm samo da bude full ugodjaj.
August 24, 2025Aug 24 jebenliga, ja sam bio po sred bine, nekih 10m ispred tonca, trebalo bi da je tu zvuk tiptop.Da, falio je Into the Storm i bolji izbor God Machine pesama (ali ajd, to nije toliko bitno).
August 24, 2025Aug 24 @StarmanPa Aleksa iz Vizelja inače voli Dugme Edited August 24, 2025Aug 24 by Milošica
August 24, 2025Aug 24 9 hours ago, Starman said:VizeljApsolutno fenomenalno. Sada je i zvanično – obožavam Vizelj! Jak i moćan zvuk, energično i buntovno, šareno i bogato, kreativno i neobično, potpuno su svoji i prave svoj lični put. Bubnjarka Jelisaveta je carica. Čista alternativa iz predgrađa Beograda, nazvana po kanalu koji protiče kroz Padinsku skelu, sa vodom sumnjivog kvaliteta – čak je i to ime benda pravi izbor. Vizelj može i da obradi Bijelo Dugme, A i ti me iznevjeri i da to zvuči odlično.Par pesama je opet otpevao car Džipsi, koji sjajno peva i igra i ima vajb Majkl Džeksona. Posle Džipsija postaje jasno koliko pevač Vizelja baš i ne peva dobro, što je i sam prokomentarisao. To ipak uopšte ne smeta, njegov glas i pevanje se super uklapaju u ceo zvuk benda.Ocena: Ponavljam 100%.Vizelj & Džipsii:Šta Bijelo dugme, i Stoju su pokidali
August 24, 2025Aug 24 Kraća svirka bila nego sinoć u Zagrebu.Poslednji put sam Guardian slušao aktivno, pre 15+ godina, tako da mi svirka prijala.Nisam skontao neke probleme za mixom zvuka, Hansi i dalje dobro zvuči.
August 24, 2025Aug 24 1 hour ago, Milošica said:@StarmanPa Aleksa iz Vizelja inače voli Dugme E videla sam to za njega ali nisam baš sigurna da ih Vizelj publika voli, bar su se ljudi oko mene na koncertu neprijatno iznenadili kada su prvi put čuli Godine prolaze, laste mi ne dolaze. Ali Vizelj se naravno nije bavio tim reakcijama, oni su izgurali svoje. Sledeći put je i ovima prethodno smorenima bilo super, naravno svi znaju tekst od reči do reči. 26 minutes ago, msv said:Šta Bijelo dugme, i Stoju su pokidali Umri, umri, umri, zbogomA ja ću za tobom!A pokidaše i Stoju, nisam u te vode ni probala da zalazim.
August 25, 2025Aug 25 Vidi ove budaaaleeeBalkanrockSaga oko Zaječarske gitarijade se nastavlja; Nova lokacij...Posle otkazivanja kompletnog programa sa prve pres konferencije i većine imena sa druge pres konferencije, Gitarijada u Zaječaru se javlja putem mreža. Ovog puta, njegov predsednik Organizacionog odbo
August 25, 2025Aug 25 Ne bi me čudilo da su iz stranke ubacili velike pare da ne propadne "spektakl" pa će dovesti neko vece ime samo da odrade kontru. Obzirom da ih ovdasnji bendovi ignorišu, moraće da plate u susedstvu (tipujem na Psihomodo pop). Bilo bi lepo da narod maksimalno zaobiđe Felix Romulianu tih dana iako je karta 300din. Bolje da je ulaz slobodan.
August 25, 2025Aug 25 Tamo ne bi smelo ni pod tačkom razno da se organizuje takav događaj, razjebaće Gamzigrad kao što je Exit razjebao Đavu.
August 25, 2025Aug 25 Isto da prijavim bas mixed feelings posle Guardiana… ne secam se da sam nekad bio ovako meh posle koncerta… Zvuk definitivno los, bio sam na sredini mozda 5,6 metara od bine. Katastrofa. Hansi vestacki pravio neke fore, bar ono sto sam uspeo da ga razumem. Koncert u basti SKC-a 2007. (mozda i 2006, morao bih da iskopam kartu da bih bio siguran) mi je u top 3 koncerta u zivotu, ja sam jedan od par majmuna koji se najvise isticao sa vristanjem “Majesty”… tu srecu kad su stvarno odvirali pamticu dok sam ziv. Nisam video emociju sinoc kod njih, nije bio iskren nastup nekako… ona fora “Andre vas prijatelj bla bla” je vec vidjena… setlistom nisam zadovoljan… mislim, oprastam, vredelo mi je makar samo zbog skakanja na Lord of the rings sto sam bio ali…Maideni me npr nisu razocarali nastupom i sa losim zvukom na sajmu… ovo sinoc mi jednostavno nije bio dobar koncert, a jedan od najdrazih bendova…
August 28, 2025Aug 28 Na Gitarijadi nastupaju neki no name Rumuni, Italijani, Atomsko sklonište, Crvena jabuka, Alen Islamović, kao i glavne zvezde- Regina. Edited August 28, 2025Aug 28 by Nikodije
August 28, 2025Aug 28 On 25. 8. 2025. at 16:43, Guuundogan said:Isto da prijavim bas mixed feelings posle Guardiana… ne secam se da sam nekad bio ovako meh posle koncerta… Zvuk definitivno los, bio sam na sredini mozda 5,6 metara od bine. Katastrofa. Hansi vestacki pravio neke fore, bar ono sto sam uspeo da ga razumem. Koncert u basti SKC-a 2007. (mozda i 2006, morao bih da iskopam kartu da bih bio siguran) mi je u top 3 koncerta u zivotu, ja sam jedan od par majmuna koji se najvise isticao sa vristanjem “Majesty”… tu srecu kad su stvarno odvirali pamticu dok sam ziv. Nisam video emociju sinoc kod njih, nije bio iskren nastup nekako… ona fora “Andre vas prijatelj bla bla” je vec vidjena… setlistom nisam zadovoljan… mislim, oprastam, vredelo mi je makar samo zbog skakanja na Lord of the rings sto sam bio ali…Maideni me npr nisu razocarali nastupom i sa losim zvukom na sajmu… ovo sinoc mi jednostavno nije bio dobar koncert, a jedan od najdrazih bendova…5-6 metara od bine je preblizu, ako hoćeš dobar zvuk moraš da ideš više nazad. Jbg - you win some, you loose some.edit: razjebaće Gamzigrad mnogo gore. Edited August 28, 2025Aug 28 by ragasto
Create an account or sign in to comment