Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Nisam vam ispricala za mamulu 

 

Egipcani grade hotel tamo, vec su popizdeli sto im je probijen rok i kasni se gradnjom. 

Morali su i da stopiraju sve, jer je neko bacio zeceve tamo, pa su se nakotili za vreme kise kad se nije radilo, ali se nakotilo toliko da su morali da prvo da ih pohvataju, pa tek onda da krenu sa poslom. 

Pretpostavljam neko od lokalaca nezadovoljan sto se mamula dira

 

 

Edited by mustang
Link to comment

na plazi sam.

kako se " mesa" vreme. bilo je i kise, talasa pa se umirilo, nekakvi vetrici ali voda topla i odjednom poceo tako topao vazduh kao kad ukljucis fen na max temp.

nije da ne godi jer cu da se kupam jos ali bas cudna tj nagla promena.

mir. zrikavci iza iz sume i mali talasici.

next week sator i bleja u stars. veceraske oblak al nema veze

  • +1 1
Link to comment

Eo me u Buudvu s bratom iz Svicarske do subote. Dajte neke zanimljive plaze u okolini a da nisu ovaj budvanski vasar sabanizma. Ovde cemo obici mozda Jaz, secam se da mi je to bilo ok davno kad sam bio, i to je to. Nesto onako umereno, mirnije, ni pusto ni prepuno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

Eo me u Buudvu s bratom iz Svicarske do subote. Dajte neke zanimljive plaze u okolini a da nisu ovaj budvanski vasar sabanizma. Ovde cemo obici mozda Jaz, secam se da mi je to bilo ok davno kad sam bio, i to je to. Nesto onako umereno, mirnije, ni pusto ni prepuno.

Idi na Ploce: skrenes ka Jazu, prodjes Trsteno (tu nemoj da svracas ni za zivu glavu) i jos par km...

Svidece ti se garant. :sleep:

  • Haha 1
Link to comment

Nadam se da me trpas, to ono sto stojis u vodi za visecim stolovima i kao zurka i kao pena i nargile i cuda muda i kao ala smo svi ludi opiceni a zapravo teski debilizam. Na Trsteno sam isao, isto bezveze ali mislim ni blizu kao Ploce.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

levi deo jaza ti je ok.

mozda da probas kamenovo. malo zguzvanije od jaza, ali uljudjeno.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
26 minutes ago, Zli Gli said:

Nadam se da me trpas, to ono sto stojis u vodi za visecim stolovima i kao zurka i kao pena i nargile i cuda muda i kao ala smo svi ludi opiceni a zapravo teski debilizam. Na Trsteno sam isao, isto bezveze ali mislim ni blizu kao Ploce.

Jebiga, izvini, doduse nisam bio par godina, ali za nuzdu meni OK: ako nisu nista dodavali/skenjavali kontra, suprotno od onog restoranskog i svasta nesto dela moze da se (pre)zivi.

U svakom slucaju voda je cistija.

Izvini jos jednom, namera je bila :) 

Edited by namenski
Link to comment

bigova. malo ti je dalje ali ako imas auto bice ti lepo.

jaz su sjebali tj potpuno komercijalizovali ali ako ti je muka da ides dalje dodjes sabajle ili posle 5-6 i poluprazno. moze i kamenovo popodne. 

Link to comment

ex nudisticka, sada jaz 2, nije toliko natrpan. muzika nije preglasna. cak ne treba auto. ide iz budve taksi brodic na svaki sat otprilike, do osam uvece. valjda, jos. proveriti.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...